Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 31. Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

« Назад

Контакти ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

Адреса закладу: 36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 14.

Телефон: (0532) 56-01-42.

Загальна інформація про ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

Полтавський юридичний коледж – це новозбудоване відділення Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації, що вперше провів набір студентів у 2014 році.

Заклад формує спеціалістів для структур державної влади, правосуддя, закладів юстиції, органів місцевого самоврядування, правоохоронних структур та інших галузей юридичної роботи за очною і заочною формами освіти за кваліфікацією Правознавство, навчально-спеціалізований ранг – молодший фахівець. Згідно з постановою Атестаційної комісії України від 8 липня 2014 року сертифікований обсяг прийому нараховує: за очною формою навчання – 100 чоловік, за заочною – 50 чоловік.

Молодший фахівець – це освітньо-спеціалізований ранг спеціаліста, який на основі загальної середньої освіти отримав загальнокультурне навчання, спеціальні уміння та знання, володіє певним досвідом їх використання для розв’язання певних професійних завдань, які окреслені для зазначених посад, у певній сфері.

ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

Освітньо-спеціалізована програма формування молодшого фахівця забезпечує одночасне здобуття основної вищої освіти за напрямком та спеціалізацією молодшого фахівця на основі повної загальної середньої освіти або на основі загальної середньої освіти з наданням змоги одержати повну загальну середню освіту.

Студенти здобувають освіту як за держзамовленням, так і за рахунок фізичних та юридичних осіб. Набір на очний підрозділ проводиться на основі 9 класів (тривалість освіти – 4 роки) і на основі 11 класів (тривалість освіти – 2 роки 10 місяців).

Зачислення до Полтавського юридичного коледжу здійснюється на конкурсній основі. Учні 9-х класів складають екзамени з української мови (диктант) та історії України, учні 11-х класів надають сертифікати УЦОЯО з української мови та літератури, історії України.

Студенти закладу можуть здобувати освіту за зменшеною тривалістю у Полтавському юридичному інституті.

В період навчання студенти здійснюють учбові та виробничі практики.

Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮК НЮУ ім. Я. Мудрого

Матеріально-технічна структура Полтавського юридичного коледжу

Матеріально-технічна структура коледжу – це модерні учбові кабінети та аудиторії, бібліотека, актовий зал, конференц-зал, спортивний зал, буфет, їдальня. Недалеко знаходиться стадіон, футбольний майданчик зі штучним накриттям, майданчик з натуральним накриттям для гри в баскетбол та волейбол, бігові доріжки, басейн.

Студентам закладу пропонують поселення у гуртожиток, на кожному поверсі якого знаходяться житлові блоки, до структури яких включена передня житлова кімната, туалетна та ванна кімнати, а також кухонний блок.

Заняття з фізичного виховання – це заняття у футбольних, волейбольних, баскетбольних спортивних гуртках, секціях з аеробіки, атлетизму та плавання за вибором студентів.

Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Виховна робота у ПЮК

Студенти Полтавського юридичного коледжу приєднуються до постійних спортивно-оздоровчих заходів, сформованих ПЮІ: “День здоров’я”, спартакіади, екскурсійні походи.

Плідна увага у закладу надається естетичному становленню: конкурси-огляди художньої творчості, тематичні вечори, зустрічі з визначними людьми, походи до музеїв, відвідування виставок.

Отже, Полтавський юридичний коледж - це сучасний заклад, який приймає колишніх учнів зі всіх куточків України, роблячи їх конкурентоздатними фахівцями на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!