Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 27. Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії, ЛФЕК ПДАА

Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії, ЛФЕК ПДАА

« Назад

Історія становлення ЛФЕК ПДАА

Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії, ЛФЕК ПДАА

Лубенський фінансово-економічний коледж є функціональним відділенням Полтавської державної аграрної академії, вищою державною установою І-ІІ рангів кваліфікації, підпорядкованого Міністерству аграрної політики України.

Це один із найдревніших учбових закладів Полтавської області. За свою 68-річну історію освітній заклад завжди випускав талановитих фахівців фінансово-економічного направлення, які вже на протязі півстоліття гідно відстоюють здобуті в закладі знання, для формування багатьох сфер народного господарства України. Звертаючись до історичного минулого, заклад висловлює глибоку пошану і вдячність директорам, педагогам і студентам коледжу, які своєю тяжкою працею сприяли формуванню, покращенню і становленню учбового закладу.

Будівля головного корпусу закладу, що знаходиться за адресою вул. Я.Мудрого 23/1, відноситься до найчудовіших будівель міста Лубен і входиить до Зводу пам’ятників історії і культури України як пам’ятка архітектури. Будівля споруджена 1886 року за проектом архітектора М.Ємбулаєва в сфері пізнього бароко. З часу свого становлення цю будівлю застосовували тільки як учбовий заклад, що надавав досить міцні і вичерпні знання, а також формував гідних жителів своєї країни.

У 1886-1917 роках у ньому знаходилось Лубенське духовне училище, яке в свій час завершили: засновник миргородського курорту І.А.Зубковський, визначний український літератор В.К.Очерет (Барка), а також багато знаних релігійних науковців початку ХХ ст.

Особливого становлення Лубенський бухгалтерський технікум отримав в період управління І. Н. Гусакова (1969-1986 рр). В цей період було споруджено новий п’ятиповерховий гуртожиток і їдальню. Здійснюється повне переоблаштування закладу інноваційним технічним обладнанням. Покращується досить плідна співпраця з колективними господарствами Полтавської області, де студенти здійснюють учбову і виробничу практики.

В 1997 році заклад було віддано у підданство Полтавському аграрному інституту.

В 2001 році здійснилося підпорядкування технікуму Полтавській державній аграрній академії.

З 2004 року Лубенським бухгалтерським технікумом керує Огієнко Л. І., «Відмінник сільськогосподарської освіти і науки», педагог-методист, удостоєна трудовою нагородою «Знак Пошани» і нагрудною відзнакою «За плідний вклад у становлення освіти».

З 2005 року заклад одержав ранг Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА.

ЛФЕК ПДАА

У закладі кожного разу здійснюється осучаснення учбових аудиторій і приміщення в цілому. Використовуються інноваційні технології в навчанні, технічному переобладнанні і комп’ютеризації. Формуванню закладу сприяє досить гарна матеріально-технічна структура, високоосвічений кадровий склад, а також використання високоефективних форм і методів в учбовому процесі. Освітній заклад проводить активну пошукову діяльність зі створення умов для навчання і випуску висококваліфікованих фахівців, які б відповідали всім потребам, характерним для економічних кваліфікацій на ринку праці.

У жовтні 2009 року до святкування 65-річчя створення закладу було сформовано музейну кімнату. В ній були зібрані найбільш дорогоцінні речі, що окреслюють як історичне минуле будівлі закладу, так і шляхи формування і здобутків учбової установи.

Маючи творчий педагогічний колектив, заклад обіймає високий рейтинг серед учбових установ аграрної освіти. Показником чого є: І-ше місце на загальноукраїнському фестивалі «Вчитель року-2008», що отримала педагог закладу Колісниченко Н.М, І-ше місце на Загальноукраїнському конкурсі комп’ютерних технологій з бухгалтерського обліку, одержане студенткою коледжу Наказненко В. в 2010 р., І-ше місце у створенні краєзнавчих фільмів для вищих освітніх закладів І-ІІ рангів кваліфікації в 2011 р., і велика чисельність інших Загальноукраїнських конкурсів, де студенти і педагоги проявили високий рівень знань.

В коледжі створені всі умови для вдалого навчання - 2 учбових приміщення, досить широких і комфортних аудиторій, 5 комп'ютерних кабінетів, облаштованих модерними комп'ютерами, класи, аудиторії.

Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії, ЛФЕК ПДАА

Контакти ЛФЕК ПДАА

Адреса: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Я. Мудрого 23/1.

Тел.: (053615) 26-06; (053615) 26-57.

Ел. пошта: lubnу_fek@ukrpost.ua.

Загальна інформація про ЛФЕК ПДАА

Зараз освіта в закладі відбувається за напрямом:

-- «Економіка і підприємництво» за кваліфікаціями:

- «Бухгалтерський облік»;

- «Економіка підприємства»;

- «Фінанси і кредит»;

- «Комерційна робота».

Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії

Бухгалтерський облік - це була єдина кваліфікація, за якою технікум готував молодших фахівців з 1944 року. У 1992 році в бухгалтерському закладі створили спеціалізацію «Комерційна робота». На протязі 15 років учбовий заклад сформував 360 комерсантів, які збагатили ряди торгових агентів, менеджерів, мерчандайзерів, керівників магазинами, продавців.

У Полтавській державній аграрній академії здійснюється флрмування спеціалістів за професійним напрямком «Фінанси». Тому, здійснюючи вимоги щодо ступеневої освіти спеціалістів, в Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА створено кваліфікацію «Фінанси» проводиться формування спеціалістів за рівнем молодший фахівець.

Плідна увага в закладі приділяється становленню спорту та вихованню здорового способу життя, функціонує факультатив «За здоровий спосіб життя». Спортивні команди багато разів отримували першість на міських, районних та обласних турнірах серед вищих учбових закладів I-II кваліфікації з легкої атлетики, волейболу, тенісу, шахів. З ціллю становлення креативності студентської молоді в закладі функціонує вокальний дівочий ансамбль «Конвалія», драматичний гурток, літературна студія «Німб».

Студенти закладу є активними учасниками конкурсів, фестивалів, КВК. Коледж цілком забезпечує студентів гуртожитком. До можливостей педколективу закладу - їдальня. Потреби студентів в учбовій літературі забезпечують бібліотека з читальним залом на 80 чоловік.

В Лубенському фінансово-економічному коледжі здобуває освіту понад 600 студентів. Всі вони, як велика дружна сім'я. Але найбільше дивує те, що студенти фінансисти дуже активні і креативні особистості. Вони не зациклюються лише на нудних обчисленнях, а живуть захоплюючим і веселим життям. Цей заклад один з найдгідніших учбових закладів! Дуже розумні та досвідчені фахівці, які формують потенціал кожного студента! Порівняно з іншими учбовими установами не тільки такого типу, але і вище, коледж дійсно потужний! Тут надають міцну вихідну базу, стимул до майбутнього навчання та вміння працювати. Вчитися не важко. Прекрасний викладацький колектив.

Студентське життя дуже цікаве, воно надає більше свободи у виборі як друзів, так і хобі. А ще, надає певну фінансову стабільність, адже студенти навчаються за кошти держбюджету і отримують стипендію.

Якщо другокурсники весь свій час присвячують навчанню, то студенти третього курсу постійно влаштовують вільний час своїх молодших колег. На їхні плечі лягає проведення свят та концертів, які відбуваються в учбовому закладі. Обов'язково відзначається День вчителя, День студента, День святого Валентина, 8 Березня. Щорічно на той чи інший захід студенти підготовлюють нову захоплюючу програму з призами та подарунками.

В лавах закладу також функціонує студентське самоврядування, публікується газета "Студентський меридіан".

Педагоги позитивно говорять про своїх студентів і надіються, що з лав фінансово-економічного закладу вийдуть достойні люди!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!