Лохвицький технологічний технікум Полтавської державної аграрної академії, ЛТТ ПДАА
« НазадІсторія становлення ЛТТ ПДААТернистий, непростий шлях пройшов навчальний заклад за 75 років свого існування. Його доля тісно переплітається з історією Лохвицького краю та історією підприємств, розташованих у цій місцевості. В 1929 році був побудований Сталінський цукровий завод (надалі Лохвицький цукровий завод), а в 1934 р. був включений в дію Лохвицький спиртовий завод. Для формування спеціалістів середньої ланки, необхідність в яких була для новостворених підприємств, був створений Лохвицький технологічний технікум, як вечірній хіміко-механічний при Сталінському цукровому заводі. В 1931 році в технікум були зараховані 20 учнів, з них у 1936 році вивчено 11 фахівців з спеціалізацією «технік-механік». З 1945 року заклад додатково почав навчання спеціалістів для спиртової сфери. У 1961 році заклад реорганізовано в Лохвицький технікум харчової промисловості. У 1966 році в закладі відкривається заочний підрозділ, на якому навчається працююча молодь за спеціальностями: технік-технолог бродильних виробництв і технік-механік харчових виробництв. У 1967 році здано у використання нове учбове приміщення, в будівлі якого і на даний час перебуває заклад. За період з 1972 р. до 1997 р. були побудовані два приміщення, гуртожиток, їдальню, житловий будинок.
Контакти ЛТТ ПДАААдреса: Полтавська область, Лохвицький район, м. Червонозаводське, вул. Матросова 39. Телефони: 8 (05356) 9-84-45, 9-84-46. Приймальна комісія: (05356) 3-54-58, 3-54-46. Загальна інформація про Лохвицький технологічний технікум ПДААНа даний час Лохвицький технологічний технікум є вищим учбовим закладом I рангу кваліфікації, який проводить формування високоосвічених спеціалістів за освітньо-спеціалізованим рівнем молодший фахівець за кваліфікаціями: - «Бродильне виробництво і виноробство» (кваліфікація «Виробництво пива і безалкогольних напоїв», «Виробництво спирту та лікеро-горілчаних виробів»); - «Використання та ремонт устаткування харчового виробництва»; - «Зберігання і переробка зерна»; - «Виготовлення хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів». З 2004 року ЛТТ є функціональним відділенням Полтавської державної аграрної академії. Навчання відбувається за рахунок державного бюджету, а також за кошти юридичних та фізичних осіб за очною і заочною формами навчання. Функціональні відділення закладу: підрозділ за певними кваліфікаціями та 6 циклових комісій: - Соціально-гуманітарний цикл. - Природничо-математичний цикл. - Загальнотехнічних предметів. - Хімічних предметів. - Технологічних предметів. - Механічних предметів.
Педагогічний колектив Лохвицького технологічного технікумуВ закладі діють 6 циклових комісій, діяльність яких направлена на методичне забезпечення освітнього процесу. Учбовий процес створюють 41 штатних педагога, з них: 50% мають вищу кваліфікацію, 5 педагогів-методистів. Протягом 80-річної історії заклад сформував приблизно 14 тис. фахівців. Серед них - інженери, педагоги, канд. наук, міністри, керівники організацій, державні службовці, високоосвічені робітники багатьох сфер народного господарства. Така чисельність хороших фахівців і подяк за кваліфіковану діяльність випускників ЛТТ неодмінно вказує на перспективність діяльності закладу протягом багатьох років. Матеріально-технічна структура Лохвицького технологічного технікумуМатеріально-технічна структура закладу забезпечує учбовий процес. До складу учбово-лабораторної структури закладу входять: - освітні приміщення; - спортивний зал; - актова зала; - бібліотека з читальною залою; - учбово-механічна майстерня; - гуртожиток; - їдальня закладу; - газова котельня. В закладі нараховується 26 учбових аудиторій, 12 аудиторій. Всього аудиторний фонд закладу нараховує 38 аудиторій. В структуру учбової майстерні включені: - слюсарний цех; - механічний цех; - лектрозварювальна дільниця. Усі учбові аудиторії, лабораторії обладнані учбовими меблями, інвентарем, модерним устаткуванням та ТЗН,що забезпечує здійснення лабораторно-практичних занять відповідно з потребами учбового процесу. Для студентів закладу сформовані всі умови для одержання знань, участі в громадському житті, занять фізичним вихованням і спортом. Тут діють предметні секції, функціонують спортивні гуртки, гуртки технічної креативності та художньої творчості. Студенти механічного підрозділу на другому курсі навчання здійснюють учбову практику на основі майстерень закладу, де одержують робітничі здібності. Отже, учбовий заклад кожного разу видозмінюється і покращується. Адже тут завжди царить культ думки і потяг до знань, до інноваційних освітніх технологій, креативний дух, атмосфера навчання, товаришування педагогів та студентів, - такі пріоритети Лохвицького технологічного технікуму! З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |