Роздрукувати сторінку

Лубенський лісотехнічний коледж, ЛЛК

« Назад

Історія становлення Лубенського лісотехнічного коледжу

Лубенський лісотехнічний коледж, ЛЛК

Лубенський лісотехнічний коледж - один з визначних учбових закладів України з формування спеціалістів середньої ланки лісогосподарського виробництва.

Коріння учбового закладу сягає в далекий 1891 рік, коли був здійснений перший набір в нижчу сільськогосподарську школу II рангу. Поступово школа стає першорозрядною, з/х училищем, профшколою. З 1929 року учбовий заклад стає технікумом лікарських рослин, з 1950 р. - лісовим, а з березня 2000 року на базі Лубенського держлісгоспу та технікуму утворюється учбово-виробничий комплекс "Лубенський держлісгосп-технікум". А з 2005 р. заклад набуває рангу лісотехнічного коледжу.

Завдяки самовідданій праці педагогів, вдалому навчанню багатьох поколінь студентів, доброзичливої підтримки всіх відданих лісу людей, коледж загальновизнаний у країні, як вищий учбовий заклад I рангу кваліфікації.

За багаторічну історію тут підготовлено понад 8,5 тис. фахівців, призначених для діяльності в лісгоспах, організаціях і на підприємствах на таких посадах, як помічник лісничого, майстер лісу, майстер по лісовим культурам, лісничий, інженер лісової охорони, бухгалтер.

Для навчального процесу створені всі необхідні умови: є спеціалізовані кабінети та лабораторії, бібліотека, спортзал, комп'ютерні класи, вихід в інтернет.

Сучасна система лісової освіти складалася протягом більш ніж півтора століття і зараз представляє унікальне поєднання теорії та практики.

У Лубнах базою для практики студентів є лісовий масив площею 2440,3 га., лісовий розсадник пл. 6,5 га, дендросад пл. 10га.

Тут студенти якісно і в повному обсязі закріплюють знання та навички ведення лісового господарства, ведення лісовідновлювальних та лісозахисних робіт.

ЛЛК

Спеціальності Лубенського лісотехнічного коледжу

У коледжі навчається близько 500 студентів денного підрозділу з 14 регіонів України за трьома кваліфікаціями:

- Лісове господарство;

- Технологія деревообробки;

- Бухгалтерський облік.

Факультет «Лісове господарство» ЛЛК

Характеристика професійної роботи студентів ЛЛК:

Область професійної роботи студентів: організація на рівні функціонального відділення технологічних процесів відтворення, охорони, захисту і раціонального, багатоцільового, неперервного застосування лісів в закладах і установах лісового та лісопаркового господарства.

Об'єктами професійної роботи студентів Лубенського лісотехнічного коледжу є:

- ліс як екологічна система і природний ресурс;

- трудові відносини і технологічні процеси у сфері використання, охорони, захисту, відтворення лісів, лісорозведення та лісовпорядкування;

- учасники лісових відносин;

- первинні трудові колективи.

Фахівець лісового та лісопаркового господарства базової підготовки готується до наступних видів роботи:

- Організація та здійснення заходів щодо відтворення лісів та лісорозведення.

- Організація і здійснення заходів щодо охорони і захисту лісів.

- Організація застосування лісів.

- Здійснення робіт по лісобудівництву і таксації.

- Проведення робіт по одній або кільком спеціалізаціям робітників, посад службовців.

Лубенський лісотехнічний коледж, ЛЛК

Факультет «Бухгалтерський облік» Лубенського лісотехнічного коледжу

Характеристика професійної діяльності випускників ЛЛК

Область професійної роботи студентів: облік майна та зобов'язань організації, здійснення та оформлення господарських операцій, обробка бухгалтерської інформації, здійснення розрахунків з бюджетом та позабюджетними фондами, створення бухгалтерської звітності, податковий облік, податкове планування.

Об'єктами професійної роботи студентів ЛЛК є:

- майно і зобов'язання установи;

- господарські операції;

- фінансово-господарська інформація;

- податкова інформація;

- бухгалтерська звітність;

- первинні трудові колективи.

Бухгалтер готується до наступних видів роботи:

- Документування господарських операцій і проведення бухгалтерського обліку майна установи.

- Проведення бухгалтерського обліку джерел формування майна, здійснення робіт по інвентаризації майна і фінансових зобов'язань установи.

- Здійснення розрахунків з бюджетом та позабюджетними фондами.

- Складання і використання бухгалтерської звітності.

- Здійснення робіт по одній або кільком спеціалізаціям робітників, посад службовців.

Лубенський лісотехнічний коледж

Лубенський лісотехнічний коледж на сьогодні

На даний час Лубенський лісотехнічний коледж - заклад із модерним учбовим приміщенням, де облаштовано понад 30 лабораторій і класів, спортивний комплекс зі стадіоном, цілим містечком споруд: гуртожитками, бібліотекою, їдальнею, житловими приміщеннями викладачів.

Шаною закладу є пам'ятка садово-паркової творчості – 28-гектарний дендропарк, сформований руками педагогів-ентузіастів і студентів. Але найціннішим надбанням закладу є колектив педагогів і співробітників, які всі свої сили, великий практичний і життєвий досвід передають майбутнім спеціалістам, які вчаться на чотирьох підрозділах близько 600 чоловік.

Матеріально-технічна структура Лубенського лісотехнічного коледжу

У закладі сформовані належні умови для повноцінного формування фахівців лісового комплексу. В модерному навчальному приміщенні розміщені 30 аудиторій і кабінетів, 2 комп'ютерних класи. Коледж має персональний спортивний комплекс, два гуртожитки.

Бібліотека закладу нараховує більше 30000 екземплярів освітньої та художньої літератури.

Однією з головних турбот педколективу закладу, крім учбового процесу, є організація змістовного дозвілля студентів, покращення умов їх проживання в гуртожитку та харчування в їдальні.

На основі закладу діє окреме функціональне відділення Національного аграрного університету, де студенти закладу можуть продовжити отримання вищої освіти за освітньо-спеціалізованими рівнями "бакалавр" і "спеціаліст".

Отже, Лубенський лісотехнічний коледж – це сучасний заклад, який має всі умови та можливості для проведення високотехнічного навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!