Роздрукувати сторінку

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури, ККТІ

« Назад

Київський технікум залізничного транспорту (КТЗТ) — один з визначних учбових установ з формування спеціалістів для залізниць України, сертифікований зі статусом вищого учбового закладу І рангу.

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури, ККТІ

За 85 років існування заклад сформував понад 30 тис. спеціалістів, які діяли і діють в різноманітних сферах народного господарства України та за її границями. Поміж них велика кількість визначних учених, громадських діячів, директорів організацій, відділень, визначних спеціалістів залізничного транспорту. З лав закладу вийшли поет Р. Кривда, письменник С. Некрасов, дворазова призерка світу з веслування М. Буняк, чемпіон світу з вільної боротьби С. Коритний, Герої Радянського Союзу Косян, Скляров, докт. технічних наук В. Калита, Т. Туркевич, канд. наук С. Бондаренко, К. Чургомов та ін.

ККТІ

Спеціальності ККТІ

На сьогоднішній день в закладі на очному та заочному підрозділах здобуває освіту 1560 студентів за такими кваліфікаціями:

- «Здійснення перевезень і керівництва на залізничному транспорті»;

- «Обслуговування рухомого складу та спеціальної техніки залізничного транспорту»;

- «Комерційна робота»;

- «Бухгалтерський облік».

Київський технікум залізничного транспорту — це учбова структура, у складі якої чотириповерхове освітньо-лабораторне приміщення, освітньо-виробничі майстерні, гуртожиток на 530 чоловік, їдальня і буфет, бібліотека, книжковий фонд якої становить 50 тисяч екземплярів, 2 спортивних зали.

У КТЗТ діють 15 аудиторій, 26 кабінетів, 4 комп'ютерні класи, які обладнані потрібним облаштуванням, установками, учбовим телебаченням та забезпечують здійснення теоретичних і практичних занять на високому професійному рівні.

У 2002 році на підрозділі «Здійснення перевезень і керівництво на залізничному транспорті» створена сучасна аудиторія управління рухом на транспорті, обладнана 6-ма ЗВМ. Всього в учбовому процесі застосовується 76 ЗВМ, діє система Інтернет.

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури, ККТІ

Педагогічний колектив ККТІ

Учбовий процес на високому педагогічному рівні в закладі забезпечують 55 штатних педагоги. З них 4 канд. наук, 2 доценти, 15 — педагоги-методисти і старших педагоги, 21 володіють вищою спеціалізованою кваліфікацією. При формуванні ринкових відносин і ринку праці різко підвищується необхідність у спеціалістах з міцними теоретичними і практичними знаннями з ґрунтовних напрямків науки і техніки.

У зв'язку з цим, заклад особливу увагу приділяє формуванню навчально-наукових комплексів. Технікум включений до структури таких учбово-наукових об'єднань, як:

- Українська державна академія залізничного транспорту;

- Київський університет економіки і технології транспорту.

Студенти закладу в названі вищі учбові заклади ІІІ і IV рангу кваліфікації вступають на навчання на третій курс.

Створена система учбової та виховної діяльності надає змогу досягати високих результатів на предметних олімпіадах, конкурсах художньої творчості, а також спортивних турнірах серед вищих учбових закладів м. Києва. 23 студенти одержують іменні нагороди Президента України, Верховної ради, мера міста, «Укрзалізниці».

Педколектив і студенти закладу багато разів удостоювалися грамотами та коштовними подарунками управлінням Міністерства транспорту України, Міністерства освіти і науки, «Укрзалізниці», Київської міської та районної адміністрацій.

Освіта і виховання майбутніх спеціалістів залізничного транспорту базується на культурно-історичних надбаннях українського народу, його традиціях і духовності. Застосування мудрості минулих століть і здобутків сьогодення у виховній діяльності слугує великому утвердженню української національної ідеї, сприяє формуванню гуманістичної культури, поєднання українського народу в єдину політичну націю, яка прагне жити в дружбі, взаємолюбові та товаришуванні зі всіма народами і державами світу.

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури

Студентське самоврядування ККТІ

У Кременчуцькому коледжі транспортної інфраструктури сформовані органи студентського самоврядування, які дають можливість гармонійному становленню особистості студента, формуванню у нього здібностей майбутнього організатора, управлінця. Органи студентського самоврядування розв’язують проблеми, що відносяться до їх компетенції.

Рішення органів студентського самоврядування мають дорадчий характер.

У своїй роботі органи студентського самоврядування закладу керуються законодавством, постановами спеціально утвердженого центрального органу виконавчої влади, у підданстві якого перебуває вищий учбовий заклад, Статутом вищого освітнього закладу.

Головними завданнями органів студентського самоврядування у закладі є:

- забезпечення і захист прав і інтересів студентів, зокрема що стосується здійснення учбового процесу;

- забезпечення здійснення студентами своїх обов’язків;

- сприяння учбовій, науковій та креативній роботі студентів;

- сприяння утворенню певних умов для життя і дозвілля студентів;

- сприяння роботі студентських секцій, гуртків, об’єднань, клубів за захопленнями;

- організація співтоваришування зі студентами інших вищих учбових закладів і молодіжними організаціями;

- сприяння працевлаштуванню студентів;

- участь у розв’язанні проблем міжнародного обміну студентами.

Студентське самоврядування відбувається на рівні студентської групи, підрозділу, гуртожитку, закладу. Залежно від чисельності студентів, типу та напрямку вищого учбового закладу студентське самоврядування може відбуватися на рівні курсу, кваліфікації, функціональних відділень вищого учбового закладу.

Отже, Київський технікум залізничного транспорту (КТЗТ) - один з визначних учбових закладів з формування спеціалістів для залізниць України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!