Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 16. Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій, ПТХТ НУХТ

Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій, ПТХТ НУХТ

« Назад

Контакти ПТХТ НУХТ

Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій, ПТХТ НУХТ

Адреса Полтавського технікуму харчових технологій при Національному університеті харчової промисловості: вул. Пушкіна, 56, м. Полтава, 36039.

Тел./факс: (05322) 7-45-18 (приймальна комісія).

Е-mail: slplfood@e-mail.pl.ua.

Е-mail приймальної комісії: ptxtnuxt_pryjm_kom@ukr.net.

ПТХТ НУХТ

Історія становлення ПТХТ НУХТ

У 2001 році на основі закладу створено учбово-консультаційний центр Національного університету харчових технологій (НУХТ), як окреме функціональне відділення НУХТ. Це надає змогу випускникам закладу одержати вищу освіту за зменшеним терміном навчання.

2 грудня 2004 ПТХТ став одним із функціональних відділень Національного університету харчових технологій. НУХТ - вищий учбовий заклад IV рангу кваліфікації, який проводить формування високоосвічених спеціалістів різноманітних освітньо-спеціалізованих рангів: від молодшого фахівця до магістра за 30 кваліфікаціями та 28 кваліфікацій для харчової, м'ясо-молочної, фармацевтичної й інших сфер промисловості. Серед підрозділів заочної форми навчання - Полтавський заочний факультет НУХТ.

У ХХ ст. Полтавський технікум харчових технологій включений до одного з визначних вищих учбових закладів I рангу кваліфікації Полтавської області. Єдиний технікум переробної промисловості в Полтавській області проводить навчання висококваліфікованих спеціалістів за 6 кваліфікаціями:

- «Виготовлення харчової продукції»;

- «Зберігання, консервування та переробка м'яса»;

- «Зберігання, консервування та переробка молока»;

- «Встановлення, обслуговування засобів і структур автоматизації технологічного виробництва»;

- «Використання та ремонт устаткування харчових виробництв»;

- «Встановлення і обслуговування холодильно-компресорних машин та обладнань».

В закладі здобуває освіту приблизно тисячі студентів очної та заочної форми навчання.

Заклад має бібліотеку, їдальню, спортивну базу, тренажерний та актовий зали, гуртожитки, музей історії закладу, комп'ютерні аудиторії, учбово-лабораторні приміщення та виробничі майстерні. Важливою особливістю закладу є динамічний розвиток і збільшення обсягу роботи.

Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій, ПТХТ НУХТ

Студентське дозвілля в Полтавському технікумі харчових технологій

Ціллю виховної діяльності у закладі є навчання гармонійно сформованої, суспільно творчої особистості, професійно-грамотного, креативного спеціаліста, який об’єднує в собі високу духовність, моральну чистоту, професійну компетентність і фізичну довершеність.

Креативний інноваційний характер організації виховної діяльності є характерною особливістю роботи педколективу закладу.

В учбовому закладі сформована міцна база для виховної діяльності: актова зала на 400 чоловік, музей історії закладу, спортивна та тренажерна зали.

Для успішної організації вільного часу студентів сформована система гурткової діяльності. У закладі діють предметні секції, клуби за захопленням, гуртки технічної креативності, художньої творчості та спортивні секції.

Приблизно третини студентів займаються в секціях художньої творчості. У ПТХТ НУХТ функціонують:

- секція естрадного танцю „Rhythm аnd dance”;

- секція народного танцю «Драйв»;

- секція естрадної пісні;

- театральний гурток.

Своєрідним результатом діяльності колективів художньої самодіяльності є здійснення креативних звітів та участь у обласному міжвузівському фестивалі-конкурсі “Студентська весна”.

Крім навчання, занять в секціях, гуртках, спортивних клубах студенти вміють добре проводити дозвілля. Відвідують музеї, театри, виставки, здійснюють екскурсії. Кожного року в закладі відбуваються культурно-масові заходи: День знань, День робітників освіти, День студента, КВК, Новорічний маскарад, День усіх закоханих, Міс закладу, День Перемоги, Тижні циклових комісій, спортивні турніри, флеш-моби та інші. Проводяться фестивалі квіткових композицій, живих скульптур, стінгазет, новорічних ікебан, найкращих поверхів та кімнат у гуртожитку, найкращих студентських груп. Призерів конкурсів профком закладу удостоює грамотами, подарунками, екскурсіями. Головні події закладу оприлюднюються в газеті «Студентський вісник».

У ПТХТ НУХТ з 2002 року функціонує орган студентського самоврядування, до структури якого включена студентська рада закладу та рада гуртожитку. Він надає студентам право і змогу розвязувати питання освіти і побуту, захисту прав та інтересів, а також приймати участь в керівництві технікумом.

Одним з головних завдань педколективу є становлення особистості, яка володіє не лише певною сумою знань, вмінь і здібностей, а й спроможна стати активним учасником демократичних процесів, що здійснюються в нашій державі.

В учбовому закладі сформовано музей історії закладу, що діє з 2000 року. Члени музею здійснюють плідну історико-краєзнавчу та пошукову діяльність, знайомляться з історією закладу, рідного краю.

Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій

Спортивне життя ПТХТ НУХТ

Спортивне життя в закладі бере початок у вересні і триває протягом усього учбового року.

Студенти відвідують спортивні гуртки з:

- волейболу - для хлопців та дівчат окремо;

- баскетболу - для хлопців та дівчат окремо;

- міні-футболу.

Досить захоплююче відбуваються змагання з ігрових видів спорту. Конкурсанти та призери удостоюються кубками, грамотами, призами. Збірні команди закладу з волейболу та міні-футболу приймають участь у чемпіонатах м. Полтави та Полтавської області. Вдало виступають збірні закладу на обласних турнірах та спартакіадах студентської молоді ВНЗ І-ІІ рангів кваліфікації.

Отже, Полтавський технікум харчових технологій – це сучасний заклад освіти, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!