Роздрукувати сторінку

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, КЛК НАУ

« Назад

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету — вищий учбовий заклад, розташований в місті Кременчук, Україна.

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, КЛК НАУ

Історія становлення КЛК НАУ

Організований в 1960 р. як льотне училище цивільної авіації. З 1993 р. перейменований в Льотний коледж. З 2003 р. увійшов як функціональне відділення до структури Національного авіаційного університету.

Рівень акредитації I-II, форма навчання – очна та заочна, проводить формування молодших фахівців і бакалаврів. По завершенні навчання надається диплом про завершення НАУ та свідоцтво пілота світового значення. Випускники можуть здобувати освіту в університеті для отримання спеціалізації магістра.

КЛК НАУ

Матеріально-технічна структура Кременчуцького льотного коледжу

Матеріально-технічна структура: два учбових приміщення, тренажерний центр, аеродром, льотно-виробничий загін, авіаційно-технічна структура, автотранспортна база, медсанчастина, бібліотека, читальний зал, мультимедійні класи, учбові кабінети, комп'ютерні аудиторії в мережі Інтернет, клуб з актовим залом, музей, спортивний комплекс з залами, стадіонами, тренажерами і кортами, їдальні та буфети. Всі не місцеві забезпечуються гуртожитком.

На навчання беруться юнаки та дівчата, випускники шкіл (9 або 11 кл.), ПТУ та технікумів (коледжів) на перший або старші курси за спорідненою спеціальністю. На основі 9 кл. приймаються на напрями за спеціалізованим рангом молодший фахівець, на очну форму навчання. На льотно-технічних кваліфікаціях з денною формою навчання отримують статус курсант. Які здобувають освіту за держзамовленням – забезпечуються безоплатним харчуванням. Іноземці або громадяни України отримують (підвищують) другу освіту – навчаються на контракті.

Всі студенти денного відділення КЛК НАУ обов'язково носять формений одяг. Бюджетникам виплачується стипендія. Малозабезпеченим, сиротам – додаткова матеріальна допомога.

Студентам безкоштовно надається медична допомога у своїй медсанчастині.

Довузівська підготовка: підготовчі курси на основі 9 кл. – 10 міс., на основі 11 кл. – 4 міс.

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, КЛК НАУ

Підрозділ льотно-технічних кваліфікацій Кременчуцького льотного коледжу

Транспорт і транспортна інфраструктура КЛК НАУ

- Аеронавігація (пілот вертольота) – (дн/заоч., бакалавр).

Молодші спеціалісти:

- Льотна експлуатація повітряних суден (пілот вертольота) – дн.;

- Технічне обслуговування повітряних суден та двигунів авіаційний технік-механік) – дн./заоч.;

- Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправки паливно-мастильними матеріалами (технік з контролю використання палива) – дн.;

- Авіаційна та ракетно-космічна техніка;

- Використання авіаційних електрифікованих структур (авіаційний технік-електрик) – дн./заоч.

Підрозділ економічних кваліфікацій КЛК НАУ

- Економіка і підприємництво;

- Облік і аудит (бухгалтер, аудитор) – (дн./заоч., бакалавр).

Молодші спеціалісти:

- Бухгалтерський облік (бухгалтер) – дн./заоч.;

- Менеджмент і адміністрування;

- Створення обслуговування на транспорті (офіс-менеджер, брокер, декларант) – дн.

Ґрунтовну основу у становленні пілотів КЛК НАУ посідає фізичне і психологічне формування до подальшої складної, небезпечної і відповідальної праці.

Розпочинається ця діяльність з медичного і професійно-психологічного відбору вступників і широкофункціонального фізичного контролю придатності до льотної діяльності.

Для цих місій заклад має в своєму розпорядженні високоспеціальне обладнання, має в центрі міста стадіон і спортивно-оздоровчий комплекс, беручи до уваги тренажери, масажні класи, кабінети психологічної розгрузки, сауну, більярдний зал та ін.

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, КЛК НАУ

Комерційна робота Кременчуцького льотного коледжу НАУ

Комерційна робота Кременчуцького льотного коледжу НАУ ціленаправлена, перш за все, на збереження і збільшення взаємовигідних зв'язків з авіаційними організаціями, авіакомпаніями, потенційними замовниками як в Україні, так і за рубежем.

Ціль - збільшити ефективність авіаційних можливостей, що надаються, і послуг у галузі освіти, знизити витрати державних коштів і покращити фінансове становище закладу. В 2008 році на кошти, одержані від комерційної роботи, заклад купив два нові надлегкі вертольоти українського виробництва АК1-3 і приступив до здійснення на них навчальних польотів.

Проводячи формування авіаційних спеціалістів для України з державних коштів, заклад на комерційній основі навчає іноземних спеціалістів, надає авіаційні послуги організаціям, закладам, фірмам, установам і приватним особам на вертольотах АК 1-3, Мі-2, Мі-8, МІ-8МТВ-1.

Коледж ввійшов в міжнародно-азіатський ринок авіаційних послуг, де вертольотами і екіпажами закладу здійснюються різноманітні види робіт:

- перевезення пасажирів, пошти і вантажів;

- тушіння лісових пожеж;

- будівельно-монтажні роботи;

- аварійно-рятувальні роботи;

- польоти на плавучі бурові установки;

- контролювання нафто- і газопромислів та ін.

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету

Крім цього заклад здає в оренду службові будівлі, проводить відповідальне зберігання ПММ, предоставляє автотранспортні і медичні послуги населенню, надає будівлю клубу і їдальні для різноманітних заходів.

Отже, КЛК НАУ – це широко профільний учбовий заклад, який надає міцні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!