Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 1. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, КНУ ім. М. Остроградського

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, КНУ ім. М. Остроградського

« Назад

Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського зібрав у своїх лавах близько 85% всіх наукових працівників Кременчука. На сьогоднішній день університет вважається одним з найбільш великих і розвинених на Полтавщині. Незважаючи на те, що КрНУ був заснований ще в 1960 році, тут постійно ведуться роботи по розширенню і благоустрою корпусів.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, КНУ ім. М. Остроградського

Контакти КрНУ ім. М. Остроградського

Адреса: Україна, 39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20.

Телефон: (05366)3-60-00.

Напрями навчання в КрНУ ім. М. Остроградського

- Біологія та екологія;

- Будівництво та архітектура;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Машинобудування і металообробка;

- Транспорт;

- Фізична культура і спорт;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

КНУ ім. М. Остроградського

Історія становлення Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (КрНУ)

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського розпочав свою діяльність в 1960 році в статусі факультету при Полтавському інженерно-будівельному інституті. До 1974 року, у зв'язку зі значним збільшенням кількості студентів та педагогічного колективу, підрозділ було перемінено у філію.

До 1989 року філія здійснювала підготовку студентів без відриву від виробництва на заочній і вечірній формах навчання. Пізніше, починаючи з 1989 року, в закладі було введено також денне відділення. У 1997 році, відповідно з постановою Кабінету Міністрів України на базі підрозділу сформовано повноправний інститут у статусі державного. До його структури також увійшли машинобудівний і автомеханічний технікум. До 2000 року в закладі налічувалося 17 кафедр і 7 факультетів, що призвело до реорганізації його в університет, одержав ранг навчального закладу III-IV рівня кваліфікації в 2001 році. У тому ж році суспільне визнання університету було підтверджено Золотою медаллю від Європейського комітету громадських закладів та установа отримала статус «Університет ХХІ віку». До цього моменту КрНУ вже встиг забезпечити кваліфікованими кадрами промислові організації міста і Придніпров'я. Навчальний заклад також входить в рейтинг найбільш просунутих і висококласних установ, даний статус закріплено за ним не лише в Україні, але і за рубежем.

У 2010 році Президент України присвоїв установі звання національного Вишу. Сьогодні його студентами є більше 10 000 чоловік.

Установа забезпечує кваліфіковану підготовку студентам на таких підрозділах:

- інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління;

- інститут механіки і транспорту;

- підрозділ природничих наук;

- факультет права, гуманітарних і соціальних наук.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, КНУ ім. М. Остроградського

Очолює даний ВНЗ ректор - відомий діяч науки і техніки України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, доктор технічних наук, професор Загірняк Михайло Васильович.

КрНУ проводить формування спеціалістів за очною, заочною формою навчання наступних освітньо-спеціалізованих рівнів: бакалавр, спеціаліст, магістр за такими кваліфікаціями:

- менеджмент;

- екологія;

- геодезія;

- картографія та землеустрій;

- прикладна математика;

- транспортні технології;

- інженерна механіка;

- металургія;

- зварювальні технології;

- радіотехніка;

- електронні апарати;

- комп'ютеризовані системи;

- автоматика і управління комп'ютерна інженерія;

- фізика;

- економіка та підприємництво;

- право;

- культура.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

Педагогічний колектив КрНУ ім. М. Остроградського

Освітньо-виховним процесом керують висококваліфіковані фахівці, серед яких 9 академіків, 59 докт. наук і професорів, 114 канд. наук та доцентів, 6 членів-кореспондентів галузевих Академій наук України.

Матеріально-технічна структура університету безперервно розвивається. Університет на сьогоднішній день має в своєму складі 15 навчальних корпуси, 26 комп'ютерні кабінети, інтернет-бібліотеку, редакційно-видавничий підрозділ, їдальню, кафе, 4 гуртожитками та ін.

Велику увагу керівництво ВНЗ приділяє фізичному здоров'ю студентів, до можливостей студентів надані стадіони, спортивні території, критий плавальний комплекс, легкоатлетичний манеж.

КрНУ може похвалитися своєю бібліотекою, в якій обладнано для роботи чотири читацьких зали. В архіві бібліотеки зберігається понад 750 тисяч примірників книг. Студентам доступний не тільки архів бібліотеки, але і є можливість скористатися електронною бібліотекою.

Міжнародна співпраця КрНУ ім. М. Остроградського

На даний час Кременчуцький національний університет активно діє над становленням світових відносин із закордонними учбовими закладами. Співпраця з іноземними ВУЗами дозволяє університету розширити свою науково-дослідну базу і підвищити ефективність всього навчального процесу. Саме з цією метою багато ВНЗ Полтавської області та України в цілому прагнуть до співпраці з іншими університетами країни і зарубіжжя.

КрНУ є членом Європейської асоціації міжнародної освіти, з яким підтримує тісні світові зв'язки, а також Корпусом Миру США, Університетом техніки і економіки Міттвайда, Боліварська державним університетом, Університетом Антверпена, Північно-китайським науково-дослідним інститутом електроніки та оптики, університетами Аннаба, Любляни, Любліна, Монса, Бумардеса. Кілька випускників КДПУ здобувають освіту в аспірантурі університетів Швеції та Німеччини, магістри університету міста Аннаба (Алжир) здійснюють стажування в КрНУ ім. Михайла Остроградського.

Сьогодні КрНУ - духовна та інтелектуальна прикраса міста. В ньому зосереджено 85% всіх наукових працівників міста. Університет є найбільшим державним учбовим закладом Полтавщини.

Студенти можуть пройти перед надходженням підготовчу програму. А по закінченні університету продовжити свою наукову роботу в стінах Вузу, поступивши в аспірантуру, докторантуру. Кременчуцький національний університет пропонує найкращим студентам допомогу у вступі до аспірантури університетів інших країн.

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського розвиток ідеї інноваційного розвитку освіти реалізується на кафедрі систем автоматичного управління і електроприводу, якій СВ АЛЬТЕРА в травні 2010 року передала обладнання провідних компаній-виробників засобів автоматизації VIPA, Lenze, COPA-DATA, TRANSTECNO, «ОВЕН», Carlo Gavazzi, Relpol, Autonics.

Отже, КрНУ імені Михайла Остроградського – це модерний заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, формуючи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!