Роздрукувати сторінку

Одеський національний економічний університет, ОНЕУ

« Назад

Одеський державний економічний університет був заснований в 1921 році, член асоціації Європейських університетів, лауреат міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг "Золота фортуна". Одеський державний економічний університет є одним з провідних та найстаріших економічних вищих навчальних закладів України. За результатами акредитації в 1993 році інститут був віднесений до вищої IV ступеня акредитації. Ректором є доктор економічних наук, професор, академік Вищої школи Звєряков Михайло Іванович.

Одеський національний економічний університет, ОНЕУ

Контакти ОНЕУ

Адреса: 65064, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.

Телефон: (0482)23-61-58.

E-mail: mail@oseu.edu.ua.

URL: http://www/oseu.odessa.ua.

Напрями навчання в ОНЕУ:

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Інші.

Історія заснування Одеського національного економічного університету (ОДЕУ)

Університет засновано в 1921 р. Сьогодні він став сучасним науково-освітнім центром південного регіону країни, основними характеристиками якого є системність і фундаментальність знань, що надаються, поєднання в єдиний комплекс освіти, науки та інновацій, розвинені міжнародні зв'язки.

Науковий потенціал навчального закладу становлять понад 500 осіб, з яких 55 % є власниками вчених ступенів. Серед співробітників 11 академіків, 48 професорів і докторів наук, 7 заслужених діячів науки і техніки, працівників освіти.

Факультети ВНЗ:

- Кредитно-економічний;

- Комерційний;

- Обліково-економічний;

- Фінансово-економічний;

- Економіки і управління виробництвом;

- Міжнародної економіки;

- Довузівської підготовки;

- Заочний;

- Підвищення кваліфікації;

- Перепідготовки кадрів.

ОНЕУ

Матеріально-технічна структура ОНЕУ

Матеріально-технічна база інституту стабільно і успішно розвивається і вдосконалюється. Навчальні корпуси, кафедри, службові кабінети оснащені всіма необхідними сучасними технічними обладнаннями для професійного проведення навчально-виховного процесу.

Всі нужденні студенти забезпечуються місцями в комфортабельному гуртожитку.

У розпорядженні студентів 6 навчальних і 1 навчально-лабораторний корпус, інформаційно-обчислювальний центр, відділ оперативної поліграфії, бібліотека з підрозділами у всіх корпусах, відділ технічного забезпечення з телецентром.

В структуру Університету також входять:

- 3 гуртожитки;

- 5 буфетів;

- 2 столових;

- Спортивний зал;

- Спортивно-оздоровчий табір;

- 5 медичних пунктів.

У своїй діяльності Університет дотримується концептуально нового підходу, згідно з яким кінцевим результатом у процесі навчання повинен стати фахівець високої компетентності.

При навчальному закладі діє добре налагоджений процес працевлаштування випускників, головною ланкою якого є відділ зв'язку з роботодавцями. Співробітники відділення забезпечують створення бази даних підприємств і організацій, які виступають основними замовниками кадрів.

Одеський національний економічний університет використовує досвід передових навчальних закладів інших країн світу у сфері освіти і науки, впроваджує новаторські технології обміну інформацією та освітні технології. До освітнього процесу з кожним роком залучається все більше зарубіжних фахівців. Високий міжнародний рейтинг ВНЗ підтверджується членством у Європейській Асоціації Університетів.

Навчання в Вузі здійснюється на очній та заочній формах на бюджетній і платній основах.

Абітурієнти, школярі можуть записатися на підготовчі курси економічного університету, поглибити і зміцнити свої знання, необхідні для вступу в вищий навчальний заклад.

Студенти очної форми навчання можуть отримати офіцерське звання, пройшовши необхідне навчання.

Основні напрямки підготовки в університеті: економіка, менеджмент, фінанси і кредит, економічна кібернетика, прикладна статистика, облік та аудит, міжнародна економіка, управління персоналом, маркетинг, сфера обслуговування, готельне ресторанна справа, туризм та ін.

Не далеко від міста, в мальовничому, екологічно чистому місці, на березі Чорного моря розташований спортивно-оздоровчий центр (Кароліно-Бугаз), в якому всі бажаючі можуть оздоровитися в будь-який період з частковою оплатою послуг (пільг), а також за повну вартість.

Студенти очної форми навчання отримують відстрочку від служби в лавах збройних сил у відповідності з чинним законодавством.

Одеський національний економічний університет, ОНЕУ

Міжнародна співпраця Одеського національного економічного університету

Університет співробітничає за договорами з навчальними закладами багатьох країн світу, серед яких Білорусь: Білоруський державний економічний університет, Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації , Болгарія, Німеччина, Голландія, Грузія, Італія, країни Євросоюзу, Канада, Кіпр, Молдова, Польща, Туреччина, Франція, Китай, Греція, Чехія, Росія: Всеросійський заочний фінансово-економічний інститут, Російський Університет Дружби Народів , Санкт-Петербурзький державний університет економіки і фінансів та ін.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, Одеський національний економічний університет – це сучасний заклад, який завжди радо вітає у своїх лавах усіх охочих до знань та відпочинку.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!