Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 67. Дунайський навчально-консультативний пункт Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, ДНКП КДАВТ ім. П. Конашевича-Сагайдачного

Дунайський навчально-консультативний пункт Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, ДНКП КДАВТ ім. П. Конашевича-Сагайдачного

« Назад

Дунайський навчально-консультаційний пункт Київської академії водного транспорту функціонує у Кілійкому районі вже більше двадцяти років. За цей час підготовлено більше двох тисяч фахівців з вищою освітою першого і другого рівнів акредитації.

Дунайський навчально-консультативний пункт Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, ДНКП КДАВТ ім. П. Конашевича-Сагайдачного

Контакти ДНКП КДАВТ ім. П. Конашевича-Сагайдачного

Адреса Дунайського навчально-консультаційного пункту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного в місті Кілія Одеської області: 68300 Одеська область, м. Кілія, вул. Леніна 5. Ідентифікаційний код - 26434322.

Закінчується навчальний рік, і батьки випускників вже зараз думають, куди, у які вузи, в які міста відправляти дітей для подальшого навчання. У зв'язку з відомими подіями в країні, багато хто просто боїться відправляти дітей в Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків і навіть в Одесу. Та й фінансова сторона питання має важливе значення.

У нинішній ситуації можливість отримати вищу освіту в Кілії стає все більш привабливою.

Дунайський навчально-консультаційний пункт – повноцінний вищий навчальний заклад, філія Київської академії водного транспорту. Форма навчання  у закладі  – заочна. а значить, можна й навчатися, і працювати.

В Дунайському УКП можна отримати кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальностями «судномеханік і судноводій» та бакалавра за спеціальностями «облік і аудит» та «менеджмент організацій».

Заклад приймає на навчання вступників на базі 11 класів.

Після закінчення Дунайського УКП можна продовжити навчання в Київській академії і тепер для цього не треба їхати в Київ. В Ізмаїлі відкрито філію академії з денною формою навчання, після закінчення якої  присвоюється кваліфікація «спеціаліст». В Ізмаїльській філії Київської академії можна освоїти спеціальності: «комп'ютерні науки», «транспортні технології», «економіка підприємств», «судноводій», «судномеханік».

ДНКП КДАВТ ім. П. Конашевича-Сагайдачного

Структура Дунайського УКП

В закладі 15 кафедр. Тут більше 140 викладачів, серед них 16 докторів наук, професорів, 62 кандидати наук, доценти. Викладають також практики водного транспорту — капітани, штурмани, механіки, — це дуже важливо.

Але професорсько-викладацький склад старіє — з цим стикаються всі навчальні заклади. Тому сьогодні заклад, звичайно, робить ставку на молодь. Пропонує випускникам академії залишитися у них, попрацювати асистентом викладача, вступити до аспірантури. Таких дітей у закладі чимало, багато з них виходять на захист дисертацій. Нерідко буває: тільки установа виростить викладача, тільки він стане на ноги — йде в комерцію. Тому педколектив намагається всіляко зацікавити їх. Практично всіх перевели на оплату на контрактній основі, що дозволяє підвищити їм зарплату.

Наукові дослідження Дунайського УКП

Сьогодні академія просто перевантажена подібними роботами. Наукові розробки заклад виконує для державного департаменту морського і річкового транспорту, для Міністерства транспорту України, для інспекції з підготовки та дипломування моряків, для судноплавних компаній. Дунайський УКП підтримує тісний контакт з усіма галузевими підрозділами. Є свої пріоритети і напрямки, звичайно, — беруть те, що можуть зробити. Укрморрічфлот проводить тендери, і заклад їх виграє.

Наприклад, теми цього року, які заклад розробляє для Держдепартаменту морського і річкового транспорту: «Положення про атестацію судноводіїв маломірних суден», «Правила безпечної експлуатації водних мотоциклів», «Порядок видачі документів, що свідчать про кваліфікації членів екіпажів річкових і маломірних суден», «Програма підготовки фахівців служби морської безпеки», «Розслідування аварійних випадків на морському транспорті» і так далі.

Інші наукові теми, якими займається заклад звучать: «Державна програма безпеки експлуатації внутрішніх водних шляхів та судноплавних шлюзів України на 2001-20200 роки», «Економічне та правове обґрунтування розміру тарифів і зборів на річці Дніпро». Що це дає? По-перше, для професорсько-викладацького складу - це живий зв'язок з реальними проблемами. А по-друге, можливість заробити.

Міжнародні контакти Дунайського навчально-консультативного пункту

Заклад дуже тісно співпрацює з Штутгартським університетом. Спільно працює над створенням універсального інтегрованого містка для керування суднами на внутрішніх водних шляхах. Поки що в Україні про це ніхто не думає. Заклад цим займається. Теоретичні розробки вже закінчені, створений перший експериментальний зразок цього містка, навіть проведено випробування. Ще два-три роки — і він з'явиться на ринку.

Заклад є членом Міжнародної асоціації морських навчальних закладів. Цієї осені в Єгипті відбудеться 4-а генеральна асамблея асоціації. Від закладу запрошені два студента. Японський фонд фінансує поїздку саме студентів, щоб вони знайомилися один з одним, обмінювалися знаннями і вже зараз готувалися до роботи в спільних екіпажах.

Взагалі існує ідея створити єдиний міжнародний стандарт освіти для працівників водного транспорту. Щоб після закінчення вузу, який є членом Міжнародної асоціації морських навчальних закладів, випускник міг поряд з національним дипломом отримати спеціальний сертифікат. І тоді при прийомі на роботу судновласник вже не буде сумніватися в рівні невідомого йому навчального закладу. Закордонні морські університети зацікавлені і в організації спільної практики. Сьогодні в розвинених країнах все менше охочих йти в море. Приміром, у Японії в цьому році припиняють роботу як самостійні навчальні заклади останні два морських університету. Ніхто не хоче йти туди вчитися. Ось японці і шукають на ринку України перспективну робочу силу, яка буде працювати під їх прапором. А Україна займає сьогодні перше місце у світі за якістю підготовки моряків і третє місце за їх кількістю.

В лабораторіях і аудиторіях Дунайського УКП активно використовуються технічні засоби навчання, мультимедійні проектори, плакати, діапозитиви, стенди, макети, слайди. Студенти використовують Інтернет. Концепція практичної підготовки фахівців вказаних спеціальностей базується на "Положенні про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України", наказ Міністерства освіти і науки України № 93 від 8.04.1993 р. і програм проходження кожного виду практики за спеціальністю. Випусковою кафедрою за спеціальністю "Експлуатація суднових енергетичних установок" є кафедра суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та їх експлуатації (СЕУ, ДМ суден та їх експлуатації). Випускаюча кафедра була створена в 1999 році під керівництвом завідувача кафедри професора, доктора технічних наук Дикого Миколи Олександровича. З квітня 2008 року кафедру очолив доктор технічних наук, професор Кривошей Фелікс Олександрович. Випускаюча кафедра СЕУ, ДМ суден та їх експлуатації має високий науковий потенціал.

Підготовка бакалаврів:

- Економіка і підприємництво;

- Менеджмент.

Підготовка молодших спеціалістів:

- Судноводіння і енергетика суден;

- Судноводіння; Експлуатація суднових енергетичних установок.

Отже, якщо ви хочете бути затребуваним спеціалістом, вступайте до Дунайського УКП.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!