Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 66. Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ОФМБ КУК

Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ОФМБ КУК

« Назад

Одеський факультет Київського національного університету культури і мистецтв діє вже понад 10 років. Це чи не один навчальний заклад в Одесі, в якому є змога отримати вищу освіту міжнародного рангу.

Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ОФМБ КУК

Контакти ОФ КНУКіМ

Адреса: вул. Авіаційна, 18, м. Одеса.

Телефон: (048) 776-25-96, (096) 352-68-48.

Телефон приймальної комісії: (048) 776-25-97.

Освітній процес на підрозділі забезпечують найкращі викладачі міста - доктори наук і професори. Крім тутешніх фахівців в установі проводять лекції та майстер - класи київські викладачі - педагоги КНУКіМ.

Освіта відбувається в інноваційних мультимедійних класах і комп'ютерних аудиторіях. Вже з першого курсу студенти оволодівають високоспеціалізовані дисципліни і здійснюють практику в профільних закладах області та України.

Важливий акцент спрямовується на комунікативну компетенцію студентів підрозділу, що об’єднує оволодіння закордонних мов (англійської, французької, німецької), соціально-культурне становлення особистості та створення уміння навчатися.

В Одеському факультеті КНУКіМ функціонують затверджені правила вступу для студентів коледжів, технікумів, училищ. В першу чергу, всі студенти, які мають диплом ОКР «Молодшого професіонала», зачислюються до закладу без ЗНО відразу на третій курc, абітурієнти з дипломами ОКР «високоосвічений працівник» можуть вступити на другий курc відповідної спеціальності.

При закладі створений Коледж культури і мистецтв.

ОФМБ КУК

Підрозділи і кваліфікації Одеського факультету КНУКіМ:

- Готельно-ресторанна сфера.

- Світовий туризм.

- Дизайн середовища.

- Дизайн одягу.

- Дизайнер - графік, рекламіст.

- Документознавство та інформаційна робота.

- Перукарська творчість та декоративна косметика.

Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, ОФМБ КУК

Отже, Одеський факультет КНУКіМ - це саме той заклад, де ви отримаєте не лише знання, а і щасливо прожиті роки у лавах студентства.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!