Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Одеської області. Рейтинг ВНЗ Одеської області \ ВНЗ Одеської області. Рейтинг ВНЗ Одеської області \ 65. Білгород-Дністровський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, БДЕК НАСОА

Білгород-Дністровський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, БДЕК НАСОА

« Назад

23.06.2015 17:18

Балтський учбово - консультаційний центр ПНПУ ім. К. Д. Ушинського сформований з ціллю навчання педагогічних колективів для сільських шкіл півночі Одещини, Вінницької та Кіровоградської областей, м. Балти з 2003 року. За період становлення вище педагогічне навчання тут одержали понад 100 учителів початкової школи.

Білгород-Дністровський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, БДЕК НАСОА

Учбово-консультаційним центром ПНПУ ім. К.Д. Ушинського управляє ректор М’ягкоход Наталія Миколаївна.

Центр проводить формування педкадрів за навчально-спеціалізованими рангами «бакалавр» і «спеціаліст» за кваліфікацією «Початкове навчання».

Контакти БНКЦ ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Адреса: 66100, Одеська область, м. Балта, вул. Шевченка, 2.

Телефон: +38-098-49-40-724; факс: +3804866-2-28-86.

БДЕК НАСОА

Учбовий процес у БНКЦ ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

Учбовий процес створюється науково-викладацькими співробітниками Інституту початкової та гуманітарно-технічної освіти ПНПУ ім. К. Ушинського та педагогами Вищого освітнього комерційного закладу «Балтське педагогічне училище» Одеської області.

Освітня робота центру відбувається відповідно до учбових планів, що реєструються університетом.

Сертифікований обсяг набору студентів на заочну форму навчання нараховує: 25 чоловік - бакалавр, 25 чоловік – фахівець.

БНКЦ володіє міцними контактами з обласними та районними підрозділами освіти. Кожного року колектив студентів-заочників збільшується студентами ВНКЗ «Балтське педагогічне училище» Одеської області, Білгород-Дністровського педагогічного училища, Уманського педагогічного училища та інших учбових закладів.

Учбово-консультаційний центр кожного разу товаришує з кафедрами університету.

В освітньо-виховний процес центру запроваджуються підсумки досліджень, наукових матеріалів педагогів університету.

Білгород-Дністровський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту, БДЕК НАСОА

Виховна та науково-методична діяльність БНКЦ ПНПУ ім. К. Д. Ушинського

На високому рівні здійснено виховну та науково-методичну діяльність. На протязі учбового року освітньо-консультаційним осередком здійснюються науково-практичні семінари для студентів і педагогів, які беруть участь у вирішенні питань професійного формування учителів молодших класів, профорієнтаційної діяльності серед молоді, що відбувається на основі районних підрозділів освіти Одеської області для приєднання на навчання студентів педагогічних училищ та установ освіти району.

Балтський навчально-консультаційний центр кожного разу підтримує контакти  з підрозділами університету, що стосуються покращення змісту, створення, організації та здійснення учбово-виховного процесу згідно з  національними та міжнародними положеннями.

Отже, якщо ви прагнете здобути високоякісні знання завітайте до БНКЦ ПНПУ ім. К. Д. Ушинського.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!