Роздрукувати сторінку

Ізмаїльський технікум економіки і права, ІТЕП

« Назад

Ізмаїльський технікум економіки та права - вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації.

Ізмаїльський технікум економіки і права, ІТЕП

Загальна інформація про ІТЕП

Рік створення - 1997.

Освітній заклад I рангу кваліфікації.

Сертифікат АВ № 420618 від 17.11. 2008 р.

Сфери знань та спеціальності Ізмаїльського технікуму:

- економіка і підприємництво (економіка підприємства; бухгалтерський облік);

- право (правознавство);

- інформатика і обчислювальна техніка (створення програмного забезпечення).

ІТЕП

Форми навчання в ІТЕП:

- денна;

- заочна.

Прийом на основі 9 та 11 класів.

Функціонує підготовчий підрозділ.

Студенти технікуму одержують атестати і дипломи державного значення за певними кваліфікаціями.

Технікум проводить спільну навчальну роботу у межах здійснення ступеневої освіти з вищими учбовими закладами III-IV рівнів кваліфікації.

Ізмаїльський технікум економіки і права здійснює формування молодших фахівців за такими спеціальностями:

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Право;

- Економіка та підприємництво.

Ізмаїльський технікум економіки і права, ІТЕП

Спеціальності ІТЕП

Ізмаїльський технікум економіки і права готує юристів для професійної роботи в галузі юридичної практики.

Випускники технікуму призначені для праці в структурах юстиції, місцевих та господарських судах, юридичних і кадрових службах підприємств, закладів та організацій усіх форм власності, органах внутрішніх справ, державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, органах РАГС і митного контролю.

Ціллю професійної роботи юриста є охорона і захист прав і законних інтересів громадян, юридичних осіб усіх форм власності, держави, сприяння покращенню законності і правопорядку, становленню правової держави.

Працевлаштування випускників відбувається на основі замовлень організацій і підприємств. Адміністрація технікуму щорічно отримує замовлення на випускників від підприємств та організацій різних форм власності півдня Одещини. Щорічно в середньому 90% студентів продовжують своє навчання у вищих учбових закладах III-IV рівнів кваліфікації на очній та заочній формі навчання.

Ізмаїльський технікум економіки і права уклав договори з Київським національним торговельно-економічним університетом, Академією внутрішніх віск МВС України, Одеським національним університетом ім. І. В. Мечникова, Одеським національним морським університетом, Одеським державним економічним університетом, Одеським державним екологічним університетом, Ізмаїльський інститут водного транспорту, відповідно до яких випускники технікуму мають змогу здобувати освіту для одержання освіти на наступному рівні акредитації. Адміністрація технікуму продовжує роботу щодо укладення таких договорів з іншими вузами.

Деякі студенти продовжили навчання у вищих спеціальних учбових закладах органів МВС і прикордонної служби України, таких як Харківська юридична академія ім. Ярослава Мудрого, Одеський інститут внутрішніх справ, Хмельницька академія прикордонної служби, Академія податкової міліції та ін.

Для засвоєння навчальної програми студентам технікуму сформовані всі умови. Всі аудиторії обладнані наочними тематичними приналежності, технічними засобами. Бібліотечний фонд відповідає потребам студентів та постійно оновлюється. До послуг студентів читальний зал і тренажерний зал з новітнім обладнанням та спорядженням.

Викладацький колектив підрозділу правознавства представлений професіоналами високого рівня з великим педагогічним стажем і життєвим досвідом. Багато з них довгі роки працювали на керівних посадах в органах прокуратури, суду, адвокатури, внутрішніх справ та ін.

Ціллю професійної роботи молодшого фахівця з економіки підприємства є виконання аналітичних, організаційних, планових, обліково-статистичних, контрольних і інформаційних функцій.

Молодший спеціаліст з економіки підприємства призначений для діяльності на підприємствах різних форм власності, в закладах, організаціях, де необхідно розв’язувати певні типові задачі роботи в процесі проведення зазначених виробничих функцій.

Випускники, які працюють за фахом, мають вже і значні службові підвищення. Так випускники технікуму працюють на підприємствах, в організаціях різних форм власності, державних установах: провідними, головними фахівцями, начальниками відділів економічних і фінансових служб, економістами, менеджерами рекламних відділів, менеджерами промислових і продовольчих груп товарів, бухгалтерами, головними бухгалтерами і т. д.

Віддавши перевагу Ізмаїльському технікуму економіки та права, ви зробите правильний вибір. Технікум стане для вас рідним домом, джерелом міцних знань і початком підготовки себе до складної, цікавої та відповідальної роботи юриста.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!