Роздрукувати сторінку

Училище Національного університету "Одеська юридична академія", Училище НУ ОЮА

« Назад

Училище № 2 є учбово-виховним окремим функціональним відділенням НУ «ОЮА», професійно-технічним учбовим закладом швейного напрямку другого акредитаційного рангу. Училище проводить навчання висококваліфікованих працівників з кількості учнів загальноосвітніх установ на базі основної та повної середньої освіти за кваліфікаціями: «Кравець»; «Кравець-закрійник» та дає повну загальну середню освіту.

Училище Національного університету "Одеська юридична академія", Училище НУ ОЮА

Контакти Училища НУ ОЮА

Адрес: вул. Піонерська, 7, 65009, Одеса, Ukraine.

Phone: (048) 715-34-12.

Email: uthur@mail.ru.

Проїзд автотранспортом:

- трамваї: 17, 18;

- тролейбуси: 10,11;

- автобуси: 127, 175, 208, 229.

Училище НУ ОЮА

Становлення Училища НУ ОЮА

Училище було сформоване у 1938 році за розпорядженням Головного управління трудових ресурсів при Раді Народних Комісарів СРСР № 147 від 13.09.1938 як професійно-технічна школа, ціллю якої було навчання кравців персонального створення чоловічого та жіночого одягу.

Розпорядженням керівника Головного управління професійно-технічної освіти при Раді Міністрів УССР від 12.11.1960 року № 142, ПТУ швейників Облпрофради було переміщено в структуру професійно-технічної освіти.

За постановою Одеського обласного управління профтех освіти № 58 від 9.05.1961р., ПТУ швейників було перейменовано 31 травня 1961 року в Технічне училище № 4. Постановою Обласного управління освіти за № 204 від 16.08.1984 р. ТУ № 4 було перемінено в середнє ПТУ № 28.

Постановою МОН України за № 4542 від 14.12.1998 року середнє ПТУ № 28 було знищене та на його основі сформоване Училище № 2 як учбово-методичне функціональне відділення Одеської національної юридичної академії.

До закладу беруться жителі України, особи без громадянства, що мешкають в Україні на законодавчих положеннях. Всі абітурієнти володіють рівними правами на здобуття професійно-технічної освіти згідно з своїми уміннями і нахилами не зважаючи на національність, расу, соціальний і майновий ранг. Обмеження присутні лише за медпоказниками професійної спроможності, які затверджуються медичною комісією.

Учбово-виховна діяльність Училища НУ ОЮА

Проведена освітньо-виховної діяльності в закладі має на меті формування високоосвічених робітничих кадрів з врахуванням потреб модерного виробництва й можливостей його становлення.

В закладі діють освічені високопрофесійні педпрацівники з міцним знанням психології підлітків.

Освітній процес в закладі органічно об’єднується з вихованням учнів, яке ґрунтується на засадах модерної педагогіки, науковості, гуманізму, демократизму не зважаючи на політичні, громадські і релігійні вподобання. Виховні заходи направлені на здійснення головного завдання закладу – становлення всесторонньо розвинутої особистості, законослухняного жителя, патріота, людини з почуттям національної справедливості.

В Училищі НУ ОЮА кожного разу здійснюються фестивалі стінгазет, плакатів, найкращих малюнків, виставки креативних робіт учнів.

На основі закладу діє танцювальний колектив. Свої здобутки танцюристи виявляють на загально-училищних святкуваннях: Дні відчинених дверей, Святі першого виробу, випускному вечорі тощо.

Спеціальність кравця – одна з більш необхідних професій. Людям завжди властиве прагнення вдягатися вишукано, елегантно, сучасно, комфортно. І в цьому їм можуть надати допомогу високоосвічені співробітники – кравці.

Пошив одягу – це творчість, адже в ньому виявляється майстерність, фантазія, розуміння чудового. Кравець, як той маг, може поміняти зовнішній вигляд людини, приховати її недоліки, поліпшити настрій, а іноді й поміняти долю. Кравці своїми руками збільшують красу, яка спроможна змінити світ.

Училище Національного університету "Одеська юридична академія", Училище НУ ОЮА

Соціальна програма Училища НУ ОЮА

Учні закладу на протязі усієї тривалості навчання одержують стипендію, а учні з чисельності сиріт та позбавлених батьківської турботи одержують всі виплати, затверджені Законом України про соціальний захист сиріт.

Учні закладу підтримують товариські зв`язки з ветеранами Другої Світової війни. Вдячні нащадки дарують квіти, глибоку шану та тепло своїх сердець ветеранам.

Профтех освіта в закладі проводиться на безоплатній основі, за очною формою навчання. Учням надається стипендія, матеріальна допомога. Під час виробничої практики студенти одержують зарплату.

Запрошуємо всіх, хто бажає мати впевненість у житті, хто має бажання торкнутися чудового витвору, в швейне училище № 2 НУ «Одеська юридична академія».

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!