Роздрукувати сторінку

Одеський коледж комп'ютерних технологій "Сервер", ОККТ «Сервер»

« Назад

23.06.2015 17:16

Одеський коледж комп'ютерних технологій "Сервер" – це вищий учбовий заклад першого рівня кваліфікації МОН, молоді та спорту України.

Одеський коледж комп'ютерних технологій "Сервер", ОККТ «Сервер»

Усім видам діяльності ОККТ «Сервер» є характерними:

- Висока якість і певні умови навчання;

- Професіональність педагогів;

- Увага до кожного;

- Формування спеціалістів – практиків;

- Змога продовжити навчання до будь-якого рівня без проблем.

Одеський коледж комп'ютерних технологій "Сервер" проводить навчання за кваліфікаціями:

- Створення програмного забезпечення;

- Обслуговування програмних структур і комплексів;

- Дизайн.

Коледж надає унікальну змогу для учнів 9, 10 та 11 класів одержати поетапну, модерну і високопрофесійну вищу освіту будь-якого рівня.

Дипломи закладу мають державний ранг і дають можливість працювати на інженерних місцях, як на державних, так і в комерційних організаціях.

Особливо вигідна пропозиція для учнів 9 класів. Чому?

Навчаючись в малочисельних групах, студенти закладу одержують висококваліфіковане формування з усіх основних предметів школи за 10-11 клас - математики, фізики.

Вже на 1-му курсі студенти опановують на всіх кваліфікаціях курс поглибленої інформатики, а також засади своєї подальшої спеціальності: програмування або комп'ютерну графіку, малюнок, живопис і композицію.

Навчання, в загальному, після 9 класу на 1 рік менше, ніж для учнів 11 класу.

Учні 11 класів:

- Мають змогу уступати в заклад на 1 курс на пільговій основі;

- Для вступу на 2 курс необхідно пройти додаткове навчання та одержати 2 сертифікати у центрі незалежного тестування (ЦНТ).

Випускники ПТУ за суміжною кваліфікацією:

- Мають змогу поступати до закладу без сертифікатів ЦНТ і за зменшеною програмою навчання.

ОККТ «Сервер»

Контакти ОККТ «Сервер» з ВУЗами вищих рангів кваліфікації

Після завершення закладу студенти мають змогу продовжити навчання за суміжною кваліфікацією без екзаменів на 3 курсі вибраного Університету, з яким коледж співпрацює в межах науково-учбової структури, а саме:

- Одеського національного політехнічного університету.

- Одеського національного університету ім. Мечникова.

- Одеського національного морського університету.

- Одеського державного екологічного університету.

- Міжнародного гуманітарного університету.

- Київського університету культури.

Одеський коледж комп'ютерних технологій "Сервер" здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Мистецтво.

Одеський коледж комп'ютерних технологій "Сервер", ОККТ «Сервер»

Особливості навчання в Одеському коледжі комп'ютерних технологій "Сервер"

В Коледжі «Сервер» студенти навчаються в малокомплектованих групах і педагоги приділяють на заняттях увагу кожному.

По кожній дисципліні студент може одержати консультацію після уроків, консультації по складних предметів внесені в розклад як постійні. Наприклад, з математики, фізики та програмування на 1 курсі надається по 4 години на тиждень по кожній дисципліні додатково! Консультації можуть бути як групові так і персональні. І нічого за це доплачувати додатково не потрібно!

В ОККТ «Сервер» працює сучасна електронна друкована бібліотека, яка кожного року поновлюється новітніми книгами та журналами. Студенти в будь-який період можуть в закладі зайти на студентський сайт і одержати в електронній формі конспект, книгу або методичні матеріали з дисципліни.

Кожна група має свого куратора, який кожного разу спілкується зі студентами та батьками, управляє відвідуваністю і успішністю, розповідає про проблеми і надає допомогу у їх розв’язанні.

З професійних предметів заклад здійснює додаткові заняття з практичної підготовки подальшого спеціаліста. Це надає можливість випускникам бути не тільки теоретично навченими, але і вміти на практиці використовувати свої знання!

З великої кількості спеціальних дисциплін для кращого розуміння заклад здійснює не окремо лекційні і практичні заняття, а комплексні – кожне заняття відбувається малокомплектною групою в спеціально облаштованому кабінеті (комп'ютерному або ін.) і педагог частину заняття надає теоретичні знання, а частину відразу здійснює зі студентами практичну діяльність на опанування теорії. Це дає змогу набагато краще опанувати і зрозуміти предмет.

Коледж – це як одна сім'я! У закладі немає багатотисячного руху студентів, де ніхто нікого не знає, а тут за рахунок маленької чисельності студентів на курсі формується певна атмосфера між студентами і педагогами. Кожен педагог знає всіх своїх студентів і «переживає» за кожного з них. Це надає змогу не лишити без уваги питання кожного студента і вчасно надати допомогу йому.

Кожен рік в ОККТ «Сервер» здійснюються захоплюючі заходи: туристичний зліт, день студента, день кохання, день сміху, екскурсії по видатних куточках Одеси та України та ін.

Студенти Коледжу «Сервер» приймають участь у міських олімпіадах з предметів та здобувають переможні місця.

Для студентів курсів «Сервер» і технологічних класів – пільгові знижки в оплаті за 1 курс, а для добре встигаючих у технологічних класах – пільгові умови вступу.

Наприкінці кожного семестру студенти складають заліки та іспити з дисциплін семестру, а після екзаменів другого семестру здійснюється навчальна практика.

Якщо ви плануєте потрапити в турботливі руки, які нададуть допомогу вам бути дійсним професіоналом - вибирайте коледж "Сервер" і Ви не прогадаєте!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!