Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 57. Ренійський інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, РІ ДУ ім. А. Нобеля

Ренійський інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, РІ ДУ ім. А. Нобеля

« Назад

У тих, хто здобуває освіту в Ренійській філії Дніпропетровського університету економіки та права ім. А. Нобеля, з цим ВУЗом напевно зв'язані найсвітліші спогади. РІ ДУ - університет зі своїми традиціями і правилами. Цей ВУЗ об’єднує в собі якісну освіту і захоплююче студентське життя, відповідаючи всім модерним вимогам. Тут дбають про те, щоб кожен студент як можна в більшій мірі оволодів найсучаснішими знаннями і здібностями. Вдало вибраний педагогічний колектив намагається кожного разу еволюціонувати, формувати захоплюючі тенденції в процесі навчання, відшукувати нові можливості для збільшення свого професіоналізму.

Ренійський інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, РІ ДУ ім. А. Нобеля

РІ ДУ ім. А. Нобеля навчає затребуваних високоосвічених спеціалістів, він впевнений в своїх випускниках! Поряд з пріоритетом якісної освіти, РІ ДУ ставить перед собою завдання урізноманітнити життя студентів. Постійно проводяться творчі фестивалі, талановиті студенти користуються значною підтримкою університету на різних конкурсах країни та світу! Також Ренійська філія Дніпропетровського університету економіки та права ім. А. Нобеля славиться своїм активним спортивним життям.

Контакти Ренійського інституту

Адреса: вул. Ленина, 2, м. Рені, Одеська обл., 68800.

Телефон: (048) 404-42-54.

Телефон приймальної комісії: (048) 44-27-51.

Сайт: duep.edu.

РІ ДУ ім. А. Нобеля

Ренійський інститут формує бакалаврів та фахівців за спеціальністю:

- Світова економіка;

- Економічна кібернетика;

- Економіка організацій;

- Фінанси і кредит;

- Облік і аудит;

- Маркетинг;

- Філологія/переклад;

- Соціальна діяльність;

- Менеджмент.

Ренійський інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, РІ ДУ ім. А. Нобеля

Форми освіти: очна та заочна. Тривалість навчання: бакалавр — 4 роки; спеціаліст — 1 рік.

Ренійський інститут посідає визначні позиції в сфері інноваційних технологій в навчанні та сприяє покращенню позицій країни на світовій арені, що віднайшло відображення у його цілі: заклад створює реальні навчальні та наукові цінності, що відповідають інноваційним вимогам та потребам XXI віку й зорієнтовані на стрімкий розвиток економіки та суспільства, європейську та міжнародну інтеграцію нашої країни; надання всім, хто вибрав освіту в закладі, таких знань та умінь, завдяки яким вони будуть мобільними та конкурентоздатними на ринку праці в Україні та за її кордонами.

Головна ідея цілі відображається у гаслі закладу: «Освіта для життя».

Політика інституту направлена на здійснення його стратегічних місій та спрямована на клієнтів (споживачів), якими з одного боку є студенти, роботодавці та суспільство, а з іншого – робітники, спонсори, організації, наукова спільнота, постачальники тощо.

Якщо Ви бажаєте отримати блискучу освіту і згодом вдало працевлаштуватися – поступайте у Ренійську філію ДУЕП ім. А. Нобеля!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!