Роздрукувати сторінку

Ізмаїльський інститут водного транспорту, ІІВТ

« Назад

За весь період свого існування Ізмаїльський інститут водного транспорту Української академії наук національного прогресу випустив величезну кількість фахівців, які змогли знайти роботу за своєю спеціальністю. Багато в чому це залежало від того, що випускники закладу дійсно здатні виправдати очікування роботодавців. Інноваційний підхід до складання програм навчання, слідування сучасним вимогам і віянням дає спеціалістам ще до працевлаштування зрозуміти основні принципи вирішення багатьох непростих питань.

Ізмаїльський інститут водного транспорту, ІІВТ

Варто звернути увагу, що ІІВТ приймає абітурієнтів не лише із нашого міста, але і з інших міст країни. Плідна увага надається студентам сиротам, які бажають отримати вищу освіту. Серед роботодавців диплом Вузу користується повагою. Сьогодні закінчити Ізмаїльський інститут водного транспорту Української академії наук національного прогресу вважається престижно, а головне, що знання, отримані тут, дають результати вже з перших днів працевлаштування. Якщо ви захотіли вступати до Ізмаїльського інституту водного транспорту, то у вас буде вибір форми навчання. Ви можете вибрати денну форму навчання або заочну. При цьому ваша кваліфікація та знання, будуть відповідати сучасним вимогам. Програма навчання побудована таким чином, що студенти, навчаючись заочно, зможуть спокійно поєднувати роботу з навчанням.

Контакти ІІВТ

Ізмаїльський інститут водного транспорту знаходиться за адресою Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Героїв Сталінграда, 45-47.

ІІВТ

Загальна інформація про Ізмаїльський інститут водного транспорту

Створення інституту в Ізмаїлі було не випадковим. Для розміщених на півдні України Чорноморського та Дунайського пароплавства, Іллічівського, Одеського, Ізмаїльського морських портів, судоремонтних заводів потрібні фахівці високого класу, що володіють модерними передовими технологіями у виробництві. Для цих цілей і створений інститут, який здійснився, посівши свою нішу в Одеській області освітніх наук. Інститут водного транспорту в Ізмаїлі свою історію веде з 1997 року.

Першими студентами закладу у 1997 році стали 80 студентів міських та районних шкіл, першим керівником ІІВТ був Морій Г.П. - доктор історичних наук, професор. Зараз вищим учбовим закладом управляє кандидат юридичних наук, підполковник міліції Г.О. Стрілець

Освіта в інституті тільки платна з підготовкою фахівців на очній і заочній формах.

Вищу освіту в закладі можна отримати за наступними напрямами підготовки: гуманітарні науки, право, транспорт і транспортна інфраструктура, економіка і підприємництво, філологія, правознавство та ін.

Інститут уклав договори про товаришування з учбовими закладами як в Україні, так і за рубежем (Молдовою, Польщею), регулярно кращі європейські викладачі проводять конференції, передаючи міжнародний досвід українським студентам.

Свого гуртожитку заклад не має, студентам з інших регіонів необхідно самим шукати місця для проживання.

Для заняттями спортом є спортивний та тренажерний зали, в яких студенти можуть займатися різними видами спорту, включаючи і командні ігрові: волейбол, баскетбол, футбол.

Дозвілля студентів намагаються урізноманітнити, розвинути етикет, реалізовується культурна програма з екскурсіями, відвідуванням музеїв, театральних вистав, картинних галерей.

Випускники ІІВТ по завершенні навчання одержують дипломи державного значення.

В Ізмаїльському інституті водного транспорту на денному та заочному відділеннях навчається приблизно 1500 студентів. Роботу факультетів створюють 10 кафедр.

В Ізмаїльському інституті водного транспорту важливим напрямком учбової і виховної діяльності є становлення особистості студента. Головне - надати увагу кожному студенту, якого треба знати не лише в обличчя. Декани факультетів, замісники кафедр, куратори академічних груп підтримують тісний зв'язок з батьками, адже це дає можливість виявити на практиці педагогіку партнерства.

Ізмаїльський інститут водного транспорту, ІІВТ

Науково-педагогічне співтоваришування Ізмаїльського інституту водного транспорту

Ізмаїльський інститут водного транспорту є колективним членом Світової кадрової академії.

Ізмаїльський інститут водного транспорту тісно контактує з Одеським національним морським університетом в межах навчально-науково-виробничого комплексу "МОРТРАНС", що поєднує ряд науково-дослідних інститутів і учбових установ I - IV рівнів кваліфікації:

- Київським національним економічним університетом;

- Київським національним торговельно-економічним університетом;

- Львівським державним інститутом новітніх технологій;

- Сумським державним університетом.

Договори про товаришування укладені з вищими учбовими закладами близького та далекого зарубіжжя: Дністровським інститутом економіки і права, Інститутом історії, держави і права Академії наук Молдови, Бельцьким, Комратським державними університетами (Молдова), Вищою школою Гендльови в Кельце, Краківським економічним університетом (Польща).

Кожного року в лавах Ізмаїльського інституту водного транспорту відбуваються науково-практичні семінари, в яких приймають участь визначні науковці, педагоги з України, Росії, Молдови, Білорусі, представники органів законодавчої і виконавчої влади. Ціллю здійснення конференцій є обговорення насущних проблем та технологій, філологічних досліджень та навчання іноземних мов, проблем права та економіки.

Ізмаїльський інститут водного транспорту

Отже, ціллю Ізмаїльського інституту водного транспорту є створення високої якості професійного навчання, морально-психологічної і ділової підготовки фахівців - юристів, економістів, бухгалтерів, перекладачів, організаторів перевезень і управління на водному транспорті.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!