Роздрукувати сторінку

Ізмаїльський факультет Одеської національної морської академії, ІФ ОНМА

« Назад

23.06.2015 17:01

Контакти Ізмаїльського факультету ОНМА

Ізмаїльський факультет Одеської національної морської академії, ІФ ОНМА

Адрес: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Фанагорійська, 9.

Номер: (04841) 2-46-76, 6-11-66, (094) 956-4166, (048) 799-6881.

Офіційний сайт: http://ifonma.com.ua.

Історія становлення ІФ ОНМА

Першого лютого 1960р. у м. Ізмаїл був створений консультаційний пункт ОВІМУ, який був реорганізований в кінці 1964р. на заочний підрозділ ОВІМУ. У зв'язку з зміною сітки вищих учбових закладів, у 1988 р. підрозділ був ліквідований. Через 10 років у 1998р. МОН України було прийнято рішення про створення Ізмаїльського заочного факультету Одеської національної морської академії.

12.07.2002 р. розпорядженням Міністра освіти України № 398 Ізмаїльський заочний факультет ОНМА реорганізовано в Ізмаїльський факультет ОНМА, і 01.09.2002 р. перші 36 студентів розпочали освіту на очному відділенні. Зараз факультет стрімко розвивається, набір студентів на 1 курс підвищено в 4 рази. На очній формі навчання навчається 341 курсант, на заочній – 112 студентів.

Освіту на стаціонарі продовжено до 3 років з подальшим переведенням в Одесу для завершення навчання. проводиться формування бакалаврів за кваліфікаціями: «Судноводіння» та «Використання суднових енергетичних обладнань».

 З 2008 р. ІФ ОНМА проводить набір за зменшеною формою навчання (2,5 р.) на заочний підрозділ на основі навчального рівня «Молодший фахівець».

ІФ ОНМА

Матеріально-технічна структура ІФ ОНМА

За невеликий термін на Ізмаїльському факультеті сформовані потрібні побутові умови для студентів, підвищений літературно-бібліотечний фонд до 6 000 примірників учбової літератури, відреставровані навчальні будівлі, спортзал, аудиторії та лабораторії факультету, організовано цілодобове чергування в екіпажі. Курсанти мешкають в 2-х і 3-х місцевих кубриках. В їдальні створене 3-х разове харчування не місцевих студентів.

Педагогічний колектив Ізмаїльського факультету ОНМА

На факультеті діють 2 професори, 17 канд. наук, кілька доцентів. До учбового процесу приєднані спеціалісти – виробничники морської індустрії міста (ВАТ «УДП», Ізмаїльського торговельного порту, Ізмаїльського судноремонтного підприємства, морських класифікаційних організацій), які володіють багатовіковим досвідом праці на морському транспорті та досвід з формування морських спеціалістів. Поміж них доктор технічних наук професор Суворов П. С., віце-президент ВАТ «УДП» керівник управління безпеки мореплавства капітан далекого плавання Варюжкин В. І., екс віце-президент ВАТ «УДП» капітан далекого плавання Дрожжин О. М., директор регіонального підрозділу Регістра судноплавства України механік 1-ї класифікації Козлов В. І., доц. Лихогляд К. А. В учбовому процесі приймає участь професорсько-педагогічний колектив академії.

Керує факультетом канд. історичних наук, доц. Ярмоленко М. І., яка була біля підніжжя формування факультету.

Курсанти ІФ ОНМА на протязі усієї освіти забезпечуються якісною плавпрактикою на суднах базової виробничої організації ВАТ «Українське Дунайське пароплавство», а також працевлаштуванням на флоті і берегових відділеннях пароплавства.

На теперішній час на Ізмаїльському факультеті сформовані кафедри гуманітарних та загальнонаукових та технічних предметів, якими керують високоосвічені спеціалісти.

У найближчих планах ОНМА – реорганізація Ізмаїльського факультету в Дунайський морський інститут ОНМА, який закінчить цикл формування бакалаврів і надасть змогу курсантам 2-х кваліфікацій отримувати робочий диплом вахтового офіцера морського і річкового флоту у відповідності з вибраною кваліфікацією.

Ізмаїльський факультет Одеської національної морської академії, ІФ ОНМА

Кафедра гуманітарних предметів ІФ ОНМА

Кафедра гуманітарних предметів ІФ ОНМА була сформована в 2004 р. Зав. кафедри з 2004 р. є к. і. н., доц. Ярмоленко М. І.

Визначними предметами відділення є: англійська мова, історія України, культурологія, соціологія, політологія, філософія, психологія, правознавство, економічна теорія та ін. Для якіснішого учіння англійської мови в 2007 р. на підрозділі була сформована модерна мультимедійна аудиторія.

Педагогічний колектив кафедри формується з кандидатів наук, доцентів, магістрів і педагогів з кількома вищими освітами. На сьогодні більшу частину педагогів становить «молодь», яка проводить активну наукову співпрацю з провідними фахівцями України та постійно збільшує свій навчальний рівень у вищих учбових закладах нашої держави, що в подальшому забезпечить широкі можливості для наукового зростання ІФ ОНМА.

Кафедра загальнонаукових та технічних предметів була сформована в 2004р. Керував кафедрою професор, докт. технічних наук Суворов П. С. На теперішній час кафедрою керує канд. фізико-математичних наук Черкас О. А.

У відділенні шість аудиторій: аудиторія фізики, хімії, електротехніки, аудиторія інженерної комп'ютерної графіки, мультимедійна комп'ютерна аудиторія.

Отже, ІФ ОНМА – це сучасна освіта для кожного бажаючого, хто хоче пов’язати своє життя з морем.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!