Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 44. Одеський фінансово-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ОФЕК КНТЕУ

« Назад

Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ - вищий освітній заклад державної форми власності, який перебуває у підданстві МОН України, проводить професійне формування спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рангу «молодший спеціаліст» за кваліфікацією 5.03050821 «Фінанси і кредит» для галузі фінансів та оподаткування.

Одеський фінансово-економічний коледж Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, ОФЕК УДУФМ

Існування закладу розпочинається від Одеського фінансово-кредитного технікуму, створеного розпорядженням Народного комісара фінансів УРСР №147 від 11.01.1945 р. Після деяких перейменувань 12.12.12р. заклад було окреслено як окреме функціональне відділення Українського держаного університету фінансів та міжнародної торгівлі (м. Київ).

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 25.11.2015р. «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі» та Наказом МОНУ № 1309 від 17.12.2015р. «Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі» ОФЕК був переданий до складу Київського національного торговельно-економічного університету. Згідно наказу КНТЕУ №1008 від 04.04.2016р. коледж розпочав нову сторінку своєї історії як відокремлений структурний підрозділ КНТЕУ.

Коледж ОФЕК КНТЕУ на даний час

Рівень спеціалізації – І-ІІ.

Ліцензія МОНУ АЕ №458723 від 28.07.2014р.

ОКР: Молодший фахівець 5.03050821 «Фінанси і кредит», Підрозділ фінанси і кредит.

Циклові комісії ОФЕК КНТЕУ

- Циклова комісія соціально-гуманітарних напрямків;

- Циклова комісія природничо-математичних напрямків;

- Циклова комісія предметів загальноекономічного та правового формування;

- Циклова комісія облікових предметів;

- Циклова комісія фінансово-кредитних предметів;

Контакти закладу: м. Одеса, вул. 25 Чапаївської дивізії, буд. 6.

Сайт: http://www.ofek-knteu.od.ua.

Матеріально-технічна структура розміщена на загальній території 13210м2, в тому числі учбова – 7951м2; Актовий зал на 400 посадочних осіб; Їдальня на 240 чоловік; Гуртожиток загальною територією 5569м2 з читальним, актовим залами та медичним пунктом; Студентський храм.

Науково-педагогічний колектив закладу ОФЕК КНТЕУ

Загально навчальну та професійну освіту у закладі створюють 44 педпрацівника, 70% з яких педагоги вищої спеціалізації. З них:

- доцентів, канд. наук – 2 чоловік;

- педагогів-методистів – 6 чоловік;

- фахівців вищої кваліфікації – 22 чоловіка;

- фахівців І та ІІ кваліфікації – 8 чоловік;

- старших педагогів – 2 чоловіка;

- педагогів – 4 чоловіка.

Сильний науково-викладацький склад закладу дає можливість проводити формування високоосвічених кадрів за освітньо-кваліфікаційним рангом молодший фахівець.

ОФЕК УДУФМ

Бібліотека ОФЕК КНТЕУ

Загальний бібліотечний фонд закладу нараховує 60 645 примірників, в тому числі: учбова і наукова література – 48 380 примірників; фахові періодичні публікації -18 одиниць.

Бібліотека володіє електронним каталогом бібліотечного фонду, має у своєму розпорядженні книгосховище, читальний зал.

Виробнича практика у Одеському фінансово-економічному коледжі

Виробнича практика студентів здійснюється на базі банківських установ, органів Державної казначейської служби, органів Державної податкової служби і фінансових управлінь.

Працевлаштування випускників ОФЕК КНТЕУ

Головними замовниками кадрів є Міністерство фінансів України та його функціональні відділення:

- Головні фінансові управління обласної держадміністрацій;

- Управління державного казначейства;

- Контрольно-ревізійні управління;

- Бюджетні заклади освіти, охорони здоров`я, культури;

- Страхові та банківські організації.

Із замовниками кадрів вкладаються договори на формування спеціалістів.

Студентське самоврядування в ОФЕК КНТЕУ

В закладі створена масштабна і цілком високоефективна структура студентського самоврядування. Важлива ціль діяльності органів студентського самоврядування полягає перш за все у формуванні умов реалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства і країни. Студентський актив розв’язує головні питання, пов'язані з життям закладу, поточний контроль проведення освітнього процесу, коригування учбових планів; створення і здійснення спортивних, культмасових заходів; поселення в гуртожиток; здійснення наукових студентських семінарів, тощо. Крім цього, участь у діяльності органів студентського самоврядування - це велика змога одержати навички в професійних справах, показати себе в захоплюючих заходах, отримати досвід у комунікації, виявити себе як лідера та управлінця. І в першу чергу, просто захоплююче змістовно провести студентське життя та отримати справжніх друзів. Разом із керівництвом студентське самоврядування здобуло суттєвих успіхів.

Студенти Одеського фінансово-економічного коледжу, що отримали спеціалізацію молодшого спеціаліста з фінансів і кредиту мають можливість виявити себе в різних сферах праці. Молодші фахівці з фінансів і кредиту – студенти ОФЕК спроможні здійснювати професійні роботи і займати первинні посади в державних організаціях і установах: податкових інспекціях, управліннях державної казначейської служби, підрозділах Пенсійного фонду, районних фінансових підрозділах, управліннях Держадміністрацій.

Одеський фінансово-економічний коледж Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, ОФЕК УДУФМ

Отже, Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ - це модерна установа освіти, яка надає міцні ґрунтовні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоспроможними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!