Роздрукувати сторінку

Білгород-Дністровське медичне училище, БДМУ

« Назад

23.06.2015 16:59

Обласна комунальна установа "Білгород-Дністровське медичне училище" - вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації.

Білгород-Дністровське медичне училище, БДМУ

Контакти БДМУ

Номер: (04849) 2-27-09.

Адрес: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Калініна, 10.

Сайт: http://www.bdmu.edu.ua.

E-mail: bdmu@ukr.net.

Історія становлення БДМУ

Білгород-Дністровське медичне училище сформовано на основі Розпорядження Ради народних комісарів Української РСР від 10 лютого 1945 р. № 163 "Про створення фельдшерсько-акушерської установи в Білгороді-Дністровському".

У 1955 році здійснено перейменування установи шляхом злиття Бєлгородської школи медсестер та Білгород-Дністровської фельдшерсько-акушерської школи.

Учбовий заклад продовжив своє існування в статусі училища, що навчало акушерок, фельдшерів і медсестер на основі повної та базової середньої освіти.

У 1980 році побудовано новітній гуртожиток на 204 осіб, облаштована їдальня на 50 чоловік, у 1990 році закінчено спорудження нової будівлі для учбових кабінетів і аудиторій.

Загальна інформація про БДМУ

На теперішній час освітня установа функціонує в статусі обласного комунального закладу "Білгород-Дністровське медичне училище". За період становлення медичного училища сформовано приблизно 8 тис. середніх медичних співробітників, в тому числі - 2750 фельдшерів, 1300 акушерок, 3950 медичних сестер.

Навчання молодших фахівців відбувається за кваліфікаціями:

- "Лікувальна діяльність";

- "Сестринська діяльність".

Матеріально-технічна структура Білгород-Дністровського медичного училища

Навчальний заклад знаходиться в двох приміщеннях.

Загальна територія - 7030 кв. м, учбово-лабораторні будівлі - 2855 кв. м, гуртожиток - 4175 кв. м, учбово-лабораторні будівлі складаються із 21 учбового кабінету, 5 аудиторій. Середня площа на 1 студента - 8,1 кв. м.

На основі лікувальних установ міста та регіону функціонує 11 освітніх кімнат.

Матеріально-технічне забезпечення учбового процесу на підрозділах і його санітарно-технічний стан відповідають потребам нормативних документів.

Створений санітарний паспорт закладу.

Матеріально-технічне обладнання класів кожного разу поновлюється та збільшується, що дає можливість забезпечити в цілковитому обсязі здійснення учбових планів і програм.

В закладі є 26 комп'ютерів. Училище підключено до сітки Internet.

Працевлаштування студентів БДМУ

В установі сформована комісія з проблем працевлаштування, до структури якої включені: два замісника керівника, зав. практикою, зав. підрозділом, секретар учбової частини. Діяльність комісії відповідає потребам діючого законодавства. Засідання комісії з розподілу студентів очолює замісник керівника Управління охорони здоров'я та медицини катастроф облдержадміністрації, де присутні головні лікарі районних та міських лікарень області.

Довідки про індивідуальне працевлаштування надаються відповідно з нормативними документами, де проводяться відомості персонального розподілу студентів, протоколи засідань комісії, створені партнерські зв'язки з районними та міськими головними лікарями лікарень Одеської області. Керівництво установи має зворотну інформацію, в першу чергу: відгуки про роботу студентів, подячні листи.

БДМУ

Бібліотека БДМУ

В створенні науково-методичної і виховної діяльності приймає участь бібліотека.

Освітній процес забезпечений посібниками, науковою, довідковою літературою та періодичними матеріалами.

Бібліотечний фонд нараховує 41822 екземплярів.

Білгород-Дністровське медичне училище здійснює формування молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Медицина.

Студентське самоврядування в БДМУ

Виховна діяльність в закладі відбувається відповідно до плану, який створений на основі потреб діючого законодавства та забезпечує реалізацію духовності, захисту моралі та становлення здорового способу життя, головних напрямків виховання, як: національно-патріотичне, морально-правове, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, громадське, сімейно-родове, гендерне виховання, прищеплення здібностей здорового способу життя, праця з батьками.

Систему планування виховної діяльності в закладі створюють: плани роботи кураторів груп, методичного об'єднання кураторів груп, бібліотекаря, психолога, вихователя гуртожитку, зав. підрозділом, студентської ради закладу та гуртожитку, Ради з профілактики правопорушень, секцій та клубів за інтересами.

В структуру системного підходу до проведення виховного процесу покладений диференційований підхід, беручи до уваги курс навчання, в першу чергу:

- II курс навчання - "Відкрий і сформуй самого себе", праця спрямована на становлення колективу, опанування психолого-педагогічної особистості студентів (характеру, інтересу, нахилу студентів).

- III курс навчання - на становлення гармонійної особистості, формування національної свідомості та професійного розвитку.

- IV курс навчання "На даний момент студент - завтра фахівець" - на виховання науково-пошукових здібностей і одержання високих професійних умінь.

Виховання студентів відбувається як в учбовому, так і під час позанавчального процесу.

Позитивну роль у вихованні грає гурткова робота. В закладі діє 23 гуртки та 3 клуби за захопленнями, в яких приймають участь 268 студентів, що становить 76,1% від загальної чисельності.

Кожного року проводяться тричі загальноучилищні батьківські збори, високоефективно діє студентське самоврядування, яке проводиться на рівні академічної групи та гуртожитку закладу. Студентська Рада надає плідну увагу успішності, відвідування занять, вільному часу і побуту студентів, функціонує Рада з профілактики правопорушень.

Куратори груп раз на квартал перевіряють житлово-побутові умови студентів, які проживають на комерційних квартирах.

В цілях покращення виховної діяльності в гуртожитку відбуваються чергування педагогів у вечірні години.

Творчою лабораторією є методична спілка кураторів, на засіданнях якого вирішуються насущні питання виховної діяльності.

Отже, якщо ти хочеш отримати високоякісну освіту і стати конкурентоздатним фахівцем, вступай до Білгород-Дністровсього медичного училища!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!