Технікум промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій, ТПА ОНАХТ
« НазадІсторія становлення Технікуму промислової автоматикиУчбовий заклад сформовано урядовим указом, розпорядженням Міністерства будівельного, комунального і дорожнього машинобудування СРСР в 1946 році під іменем Одеський машинобудівний технікум. Перший учбовий рік здійснено 1 вересня 1947 року формуванням спеціалістів за трьома кваліфікаціями: кранобудування, зварювальне і кувально-штампувальне виробництво. У подальші роки зміст навчання насичувався новими кваліфікаціями, які відповідали потребам виробництва, положенням автоматизації технологічних процесів у металообробній, харчовій, текстильній та легкій галузі. Такий напрямок учбового закладу створило урядове розпорядження про його реорганізацію в Одеський технікум промислової автоматики (08.02.1963 р.). В ТПА продовжувалась інтенсивна діяльність зі збільшення навчально-матеріальної структури, її збагачення модерними приладами, устаткуванням, технічними засобами автоматики. Збільшувалася кількість контингенту студентів, яка в 1970 році на очному та вечірньому підрозділах нараховувала 1 594 людини. Всі роки становлення Технікуму промислової автоматики його правління і педколектив додержувалися модерних вимог становлення промисловості. Тому поступово учбовий процес наповнювався змістом, який відображав положення інформатизації, запровадження мікропроцесорної та обчислювальної техніки. Це створило потребу створення з 1997 року нових кваліфікацій напрямів «Комп'ютерні науки», «Документознавство» та «Інформаційна робота». Здійснено навчання програмістів і організаторів діловодства. Видозмінювалася і організаційна структура закладу. У 1994 році технікум був у підданстві Міністерства важкого машинобудування СРСР, у 1996 році - Міністерству освіти і науки України. У 1997 році технікум приєднаний до структури Одеської державної академії холоду, а в 2012 році - до структури Одеської національної академії харчових технологій. Контакти ТПА ОНАХТТехнікум промислової автоматики ОНАХТ знаходиться за адресою: I корпус: м. Одеса, вул. Гоголя, 16. II корпус: м. Одеса, вул. Градоначальницька, 24. Приймальна комісія: (048) 723-70-73. Приймальна директора: (048) 723-60-86. E-mail: admin@promavt.od.ua. Загальні відомості про ТПА ОНАХТВищий державний учбовий заклад I рангу кваліфікації. В. О. директора - Єпур Ольга Сергіївна. Навчальна робота відбувається на основі державної ліцензії та сертифікатів про акредитацію на формування молодших фахівців за кваліфікаціями: - «Обслуговування програмних структур і комплексів»; - «Створення програмного забезпечення»; - «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва»; - «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»; - «Діловодство».
Контингент студентів - 528 осіб. У тому числі: здобуває освіту за держзамовленням 290 (55%) осіб. Обсяг прийому та випуску у 2015 році: - прийом - 160 осіб, у тому числі: -- бюджет - 84 чол; -- контракт - 76 чол., - випуск - 102 осіб, у тому числі: -- бюджет - 73 чол; -- контракт - 29 чол. Працевлаштування - 100% не залежно від форми фінансування. Загальна чисельність педагогічних працівників - 62. У тому числі: - кандидатів наук, доцентів - 2; - викладачів першої і вищої категорії - 39.
Структура Технікуму промислової автоматики:- учбове приміщення №1 (вул. Гоголя, 16), площа - 3621,3 м2; - учбове приміщення №2 (вул. Градоначальницька, 24), площа - 1811,1 м2; - гуртожиток (вул. Новосельського, 64), площа - 1798 м2. Відділення «Автоматики, механіки і діловодства»: - зав. відділенням - Минати Валерій Володимирович; - тел. (048) 723-65-58; Підрозділ «Інформаційних технологій»: - в. о. зав. відділенням - Мазур Оксана Альбертівна; - тел. (048) 723-66-58. Бібліотека з двома читальними залами і книжковим фондом в 55 тис. томів. - Учбово-виробничі майстерні. - Підготовчі курси Підготовчі курси в ТПА ОНАХТНа допомогу вступникам у технікумі щорічно організовуються підготовчі курси, як філія підготовчих курсів Одеської національної академії харчових технологій. Термін навчання: 4 місяці. Зміст підготовки: вивчення дидактичного матеріалу з екзаменаційних дисциплін: математика і українська мова в обсязі 152 години, необхідному для підготовки до вступних іспитів. Заняття проводяться за розкладом з 16.00 до 19.00 в малокомплектних групах два рази на тиждень: вівторок-четвер або середа-п'ятниця - за вибором слухачів. Проводяться регулярні опитування слухачів та щомісячна атестація з зазначених дисциплін, виставляються відповідні оцінки. Слухачам курсів, які пройшли навчання у рік вступу в повному обсязі, за підсумками підсумкової атестації з двох предметів (середня оцінка успішності за весь період навчання) надаються додаткові бали до їх конкурсних балів при вступі до технікуму (крім вступників на спеціальність «Діловодство»): - при балах атестації: 8-12 - додатковий бал - 1; - при балах атестації: 13-24 - додатковий бал - 2.
Отже, Технікум промислової автоматики чекає на кожного креативного студента, який прагне отримати високоякісну освіту. З повагою ІЦ "KURSOVIKS"! |