Роздрукувати сторінку

Коледж Одеської державної академії технічного регулювання та якості, КОДАТРЯ

« Назад

23.06.2015 16:54

Існування коледжу при Одеській академії технічного регулювання та якості дозволяє забезпечувати хорошу довузівську підготовку випускників шкіл, які можуть вступити в Одеську державну академію технічного регулювання та якості для здобуття вищої освіти, а також розпочати самостійну роботу.

Коледж Одеської державної академії технічного регулювання та якості, КОДАТРЯ

Контакти Коледжу ОДАТРЯ

Адреса: Одеса, вул. Ковальська, 15.

Телефон: (048) 726-68-92.

Умови вступу в КОДАТРЯ

На перший курс коледжу для здобуття кваліфікації молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою (9 класів) на підставі двох вступних іспитів: українська мова та математика. Термін навчання 4 роки.

Для осіб, які мають повну загальну середню освіту та вступників до коледжу передбачений скорочений термін навчання – 3 роки. Зарахування проводиться за результатами зовнішнього тестування. Необхідно мати два сертифікати – з української мови та математики.

КОДАТРЯ

Спеціальності у Коледжі Одеської державної академії технічного регулювання та якості

Коледж Одеської державної академії технічного регулювання та якості пропонує навчання за наступними спеціальностями:

-- «Электротеплотехнічні вимірювання»:

- «Прилади і системи обліку енергоносіїв»;

- «Сучасні технології енергозбереження».

На перше місце в сучасному світі виходять питання, пов'язані з якістю життя людини і економією природних ресурсів. Перевірка, діагностика та ремонт вимірювальної техніки; приладів і систем: обліку витрати води, газу, теплової та електричної енергії; приладів точної медичної діагностики; приладів визначення якості води, повітря, харчових продуктів, ліків,– все це робота фахівців з электротеплотехнічним вимірам.

-- «Механічні вимірювання»:

— «Сертифікаційні випробування продукції»;

— «Експертиза якості товарів і послуг».

Метрологи-механіки займаються перевіркою і метрологічною атестацією різних моделей ваг, починаючи від ювелірних, закінчуючи стаціонарними вагами для зважування вантажів в порту, на митницях, на залізниці; повіркою бензоколонок, радарів, тахометрів, спідометрів, засобів для вимірювання довжин, починаючи від штангенциркуля до універсальних мікроскопів, повіркою та градуювання резервуарів, мір об'єму. Вони виконують випробування всіх видів матеріалів і виробів, роботи з сертифікації різних товарів і послуг.

-- «Радіотехнічні вимірювання»:

— «Обслуговування та ремонт апаратури мобільного зв'язку»;

— «Обслуговування та ремонт мереж Інтернет».

Широко відома фраза «Хто володіє інформацією, той володіє світом» несе один прихований підтекст: інформація повинна бути без спотворень переданої і без спотворень прийнятою, а користування апаратурою та системами комунікацій – приносити задоволення, а не проблеми. Оцінку якості, повірку та ремонт радіоелектронної, в тому числі телевізійної техніки; апаратури надвисоких частот, систем мобільного та супутникового зв'язку; апаратури Інтернету та комп'ютерних мереж – все це вміють робити випускники пропонованої спеціальності в КОДАТРЯ.

-- «Радіаційний та хімічний контроль»

Невід'ємна складова сучасного суспільства – це екологічна безпека, основною частиною якої є радіаційний і хімічний вимірювальний контроль різних природних і промислових об'єктів, товарів та харчових продуктів. Випускники представленої спеціальності Коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості працюють інструкторами, інспекторами та керівниками служб контролю на промислових підприємствах, митниці, медичних закладах, підрозділах державних і громадських екологічних організаціях.

-- «Обслуговування і ремонт електропобутової техніки»

Побутова техніка так давно і міцно увійшла в наш будинок, що ми її часто просто не помічаємо, сприймаючи як предмет інтер'єру, а вона з кожним роком стає все складніша і інтелектуальніша. Забезпечити безперебійну роботу техніки, зробити її надійніше і безпечніше – це завдання молодших спеціалістів, які вміють проводити ремонт і обслуговування побутової техніки, систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

-- «Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»

Сучасний транспортний засіб – це складний комп'ютеризований комплекс, що включає в себе інформаційно-вимірювальні системи, системи автоматичного керування, діагностики, контролю і передачі даних. Студенти цієї спеціальності Коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості вивчають пристрій, діагностику, технічне обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів, роботу силових агрегатів правила і безпека дорожнього руху, проходять курси водіння автомобіля.

-- «Готельне обслуговування»

Студенти цієї спеціальності Коледжу ОДАТРЯ вивчають організацію і технологію обслуговування в готелях та закладах ресторанного господарства; організацію обслуговування споживачів послуг; естетичне оформлення готелів; професійний етикет, стандартизацію та якість готельних і туристичних послуг; сертифікацію сервісної діяльності.

Випускники Коледжу ОДАТРЯ працюють у структурах Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Митній службі України, Державній службі з надзвичайних ситуацій, медичних установах, підприємствах транспорту, зв'язку, промислових підприємствах.

Коледж Одеської державної академії технічного регулювання та якості, КОДАТРЯ

Виховна діяльність в Коледжі Одеської академії технічного регулювання та якості

В закладі працює студентське самоврядування, яке дає студентам право і можливість вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також приймати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Фізичне виховання - це складова частина цілісного вузівського процесу, який спрямований на підготовку гармонійної особистості, здатної вести здоровий спосіб життя.

Студенти протягом останніх десяти років в змаганнях ВНЗ Одеської області займають перші та призові місця в загальному заліку, волейболі, футболі та шахах.

Отже, Коледж ОДАТРЯ – це сучасний заклад, який надає ґрунтовну освіту своїм студентам, забезпечуючи їм подальший вступ у вищий навчальний заклад.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!