Роздрукувати сторінку

Одеська державна академія технічного регулювання та якості, ОДАТРЯ

« Назад

Одеська державна академія технічного регулювання та якості – це вищий навчальний заклад, який має найвищий рівень акредитації та популярність в славному місті Одеса.

Одеська державна академія технічного регулювання та якості, ОДАТРЯ

Контакти ОДАТРЯ

Адрес: Одеса, вул. Ковальська, 15.

Сайт: www.kachectvo.od.ua.

E-mail: odivt@mail.ru.

Приймальна комісія (048) 726-68-50, (048) 728-06-75.

Історія становлення Одеської державної академії технічного регулювання та якості

Початок навчального закладу було покладено в далекому 1945 році, коли, не дивлячись на важкий час, уряд видав постанову про створення Одеського технікуму вимірювань. Вибір на  місто Одеса впав не випадково. Історія метрології в Одесі починається з 1844 року, коли в місто надійшли «порівняльні таблиці російських і іноземних заходів» та копії аршина, фунта, відра і чверті. А, в червні 1902 року на вулиці Кузнечній, 21 була відкрита перша в місті Повірочна палатка гир, мір і ваг. Символічно, що через сорок років практично на цьому самому місці було відкрито Одеський Технікум вимірювань, символ якого Міра, Вага, Кількість.

П'ятдесят років розвитку, і в 1993 році, навчальний заклад, що має 6 філій по всій території колишнього СРСР, і навчання громадян України, СНД та іноземних студентів з 38 країн, у зв'язку з велінням часу, було перетворено в Одеський коледж стандартизації метрології і сертифікації. Великий і славний шлях, але прискорена динаміка розвитку почалася з 2007 року, коли на базі коледжу було створено вищий навчальний заклад Інститут вимірювальної техніки. Розуміючи всю важливість метрології, стандартизації і вимірювальних технологій у підвищенні якості продукції, послуг та інтеграції у світову економічну систему, уряд України вже у 2011 році реорганізовує інститут в Одеську державну академію технічного регулювання та якості, в якій в даний час півтори тисячі студентів проходять навчання за 20 спеціальностями.

ОДАТРЯ

Досягнення ОДАТРЯ

Девіз академії – «Від якості навчання – до якості життя» успішно втілюється в повсякденних справах і досягнення:

- Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» в номінації «Освітні послуги у сфері стандартизації, метрології та сертифікації»;

- Почесна грамота Кабінету Міністрів України;

- Орден Дружби Соціалістичної республіки В'єтнам і Лаоської Народно-Демократичної Республіки;

- Третє місце в Україні за рейтингом Міністерства Освіти і Науки – найвище місце серед технічних Вузів Одеси.

Одеська державна академія технічного регулювання та якості є єдиним спеціалізованим навчальним закладом України, з підготовки кадрів і розвитку науки в галузі знань «Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології».

Одеська державна академія технічного регулювання та якості, ОДАТРЯ

Умови вступу до Одеської державної академії технічного регулювання та якості, ОДАТРЯ

ВУЗ здійснює багатоступеневу підготовку студентів: молодший спеціаліст, бакалавр, магістр або спеціаліст і має сертифіковану систему управління якістю у сфері вищої освіти, що відповідає міжнародним вимогам ISO 9001-2009. Безперервність навчання забезпечується гнучкою політикою прийому і узгодженістю навчальних програм коледжу та академії.

На перший курс академії для отримання ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою (11 класів). Термін навчання – 4 роки. Зарахування проводиться за результатами зовнішнього тестування.

Необхідно мати три сертифікати:

— для технічних спеціальностей: з української мови, математики та фізики;

— для економічних спеціальностей: з української мови, математики та історії.

Для бажаючих отримати ступінь бакалавра і мати кваліфікацію молодшого спеціаліста в академії передбачено прискорений термін навчання – 2 роки. Зарахування проводиться на підставі вступних іспитів: українська мова та спеціальність.

П'ятий курс академії дає можливість отримання повної вищої освіти і ступінь магістра або спеціаліста. Зарахування проводиться на підставі вступних іспитів: іноземна мова для магістрів і спеціальність для магістрів та спеціалістів. Термін навчання – 1 рік.

Якщо в процесі навчання Ви виявите схильність до науково-дослідної роботи і педагогічної діяльності ОДАТРЯ пропонує науковий рівень вищої освіти – навчання в аспірантурі та докторантурі, захист дисертацій на здобуття вчених ступенів кандидата і доктора наук в раді академії.

Студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості 100% забезпечуються проживанням у дев'ятиповерховому облаштованому гуртожитку, який знаходиться в центрі міста на одній території з навчальним корпусом.

Одеська державна академія технічного регулювання та якості

Виховна діяльність в ОДАТРЯ

Не навчанням єдиним живуть студенти. Активна суспільна, спортивна та культурна діяльність – незмінні складові їх дозвілля.

Виховання у студентів високої культури, є невід'ємною частиною розвитку особистості.

Ключову роль в організації позитивного дозвілля студентів і забезпечення безперервного процесу творчої діяльності виконує студентський клуб «Імідж». Колектив клубу неодноразово ставав переможцем оглядів-конкурсів художньої самодіяльності. Кращі виконавці ставали лауреатами міжнародних конкурсів.

Традиційно проводяться спільні з викладачами музичні вечори і концерти, присвячені пам'ятним та урочистим датам.

Студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості завжди є активними учасниками благодійних акцій, марафонів. Спільно з благодійним фондом «медичний центр «Надія, добро і добробут», вони постійні учасники акцій до Дня Святого Миколая та Дня захисту дітей.

Отже, ОДАТРЯ – це сучасний заклад освіти, який готує висококваліфікованих фахівців для ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!