Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Одеської області. Рейтинг ВНЗ Одеської області \ ВНЗ Одеської області. Рейтинг ВНЗ Одеської області \ 17. Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій, ОТК ОНАХТ

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій, ОТК ОНАХТ

« Назад

23.06.2015 16:50

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій - це один з більших учбових закладів України.

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій, ОТК ОНАХТ

У 2015 році ОТК ОНАХТ – один з визначних учбових закладів України, I-II рівня кваліфікації, який відсвяткував своє 85 -річчя.

А становлення цього освітнього закладу розпочиналася так: 10 березня 1930 року згідно з остановою Центросоюзу і Союзпромхлібовипечення СРСР у місті Одесі був створений спеціальний технікум для формування техніків – технологів та техніків – механіків хлібопекарської галузі за іменем «Загальносоюзний заклад хлібопекарської галузі». Технікум знаходився в центрі робочої Пересипі, у невеликій будівлі, де почали здобувати освіту перші 4 групи учнів.

Загальна інформація про ОТК ОНАХТ

На даний час в закладі діють такі підрозділи:

- технолого-економічний підрозділ;

- підрозділ легкої промисловості;

- електронно-холодильний підрозділ.

ОТК ОНАХТ

Технолого-економічний підрозділ Одеського технічного коледжу

Навчання молодших спеціалістів хлібопекарського, кондитерського та макаронного виробництва, виробництва харчових концентратів, назначених для роботи у виробничих відділеннях переробних організацій, госпрозрахункових, підрядних і орендних колективах на посаді керівника або виконавця технологічних операцій процесу виробництва хлібобулочних, бубличних, макаронних і кондитерських виробів.

Молодший фахівець за технологічним спрямуванням готується для діяльності на таких посадах: майстер виробничої справи, технік-технолог, технік-лаборант, керівник цеху, директор зміни, інженер-технолог, контрольний майстер, інженер з якості на робочих місцях: майстер-пекар, контролер готових виробів, майстер-кондитер.

Призначення молодшого фахівця з економіки окреслюється тим, що це спеціаліст з високим рівнем професійної освіти, сформований для планово-економічної, організаційно-управлінської, фінансової праці в сфері економіки на виробництві, у галузі послуг, в управлінні згідно з фаховим спрямуванням.

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій, ОТК ОНАХТ

Підрозділ легкої промисловості Одеського технічного коледжу

Формує молодших фахівців, призначених для праці на виробничих організаціях легкої промисловості на первинних місцях технолога цеху, майстра цеху, контролера ВТК, а також на інженерних посадах спеціалістів з вищою освітою згідно з типовими, галузевими та іншими номенклатурними посадами.

Молодший фахівець з товарознавства та комерційної роботи, назначений для праці в організаціях торгівлі, у галузі посередницьких послуг у відділеннях збуту промислових і аграрних установ.

Мусить бути сформований для праці в Державному митному комітеті України, в митницях України з ціллю створення умов для становлення ринкової економіки та підвищення активності зовнішньоекономічної роботи.

Електронно-холодильний підрозділ Одеського технічного коледжу

Формування молодших спеціалістів холодильно-компресорних машин і обладнань, створених для підприємницької, організаційно-управлінської, проектно-конструкторської роботи в сфері створення та використання холодильних установок і обладнань.

Молодший фахівець назначений для діяльності на промислових організаціях, які застосовують холод, володіють холодильно-компресорними машинами та установками, системами кондиціонування повітря.

Молодший фахівець з обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних структур і мереж підготовлюється для діяльності з використання, налагодження, створенні комп'ютерних систем, обслуговування, формування програмного забезпечення, створення користувацьких програм та їх запровадження.

Молодший фахівець назначається для праці у державних установах, в НДІ, науково-дослідних аудиторіях, на кафедрах Вузів, в обчислювальних осередках, фірмах, банках, комерційних закладах з різними формами власності на посади молодшого фахівця з комп'ютерної інженерії.

Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій

Виховна діяльність в ОТК ОНАХТ

Виховна діяльність в закладі є функціональною складовою учбово-виховного процесу.

На теперішній час в структурі закладу діє студентський клуб, при клубі створені: хор української пісні; танцювальний склад; команда КВК; міні-театр "ДЮК"; спортивний клуб.

У закладі відбуваються захоплюючі вечори, концерти, творчі зустрічі, спортивні турніри, учасниками яких є обов'язково присутні студенти. Колективи художньої творчості та спорту приймають участь у конкурсах і фестивалях, де обіймають перші місця.

Матеріально-технічна структура Одеського технічного коледжу

Ресурси закладу: володіє персональним гуртожитком на 712 чоловік, який знаходиться поблизу головних будівель. На першому поверсі функціонує кафе, їдальня.

Бібліотека є додатковим інформаційним, культурно-виробничим функціональним відділенням закладу і перебуває в безпосередньому підданстві директора установи. Фонд бібліотеки - 92 тис. книг.

Учбово-обчислювальний центр забезпечує опанування і набуття навичок використання ЕОМ, координацію питань комп'ютеризації учбового процесу, діяльності функціональних відділень коледжу.

Для здійснення освітніх практик у ОТК є слюсарна, електрорадіомонтажа, електрорадіовимірювальна і швейна майстерні.

У 2004 році за розпорядженням МОН України заклад перебуває в структурі Одеської національної академії харчових технологій, як окремий функціональний підрозділ.

Одеський технічний коледж ОНАХТ проводить становлення молодших спеціалістів за такими напрямами:

Інформатика та обчислювальна техніка;

- Харчова промисловість та переробка аграрної продукції;

- Текстильна та легка промисловість;

- Економіка та підприємництво;

- Енергетика та енергетичне машинобудування.

Отже, Одеський технічний коледж ОНАХТ - це модерна установа освіти, яка надає ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!