Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Одеської області \ ЗВО (ВНЗ) Одеської області та їх рейтинг \ 16. Одеський коледж комп'ютерних технологій Одеського державного екологічного університету, ОККТ ОДЕУ

Одеський коледж комп'ютерних технологій Одеського державного екологічного університету, ОККТ ОДЕУ

« Назад

Ви бажаєте одержати кваліфікацію, яка надає Вам перспективу вдало конкурувати на світовому та міжнародному ринках праці і створить Вам достойний рівень життя?

Одеський коледж комп'ютерних технологій Одеського державного екологічного університету, ОККТ ОДЕУ

Прагнення здобувати освіту є єдиною умовою для того, щоб прибути в Одеський коледж комп'ютерних технологій вже сьогодні, і Вам покажуть дорогу до потрібної спеціальності!

Одеський верстатобудівний технікум (ОККТ ОДЕУ) - вищий освітній заклад I-II рівнів спеціалізації.

Історія становлення Одеського коледжу комп'ютерних технологій

ОККТ ОДЕУ є одним із найдревніших учбових закладів південного краю України.

Історія установи бере свій початок в 1864 році з училища металістів. Заклад знаходився на вул. Базарна. В установі освіту здобувало 160 учнів. Керував освітнім закладом Штейберг Семен Йосифович. При ньому майстерні: столярно - меблева, столярно -модельна , чавуноливарна і слюсарно- механічна. У 1874 році створили Статут освітнього закладу. В закладі ввели програми по навчанню ремесел, функціонувала слюсарна майстерня.

Продовжилася історія в Одеському верстатобудівному технікумі, а з грудня 2011 року заклад увійшов, як функціональне відділення, в Одеський державний екологічний університет (указ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1523 від 26.12. 2011 року) і одержав ім’я Одеський коледж комп'ютерних технологій. Саме тут здобули путівку в життя тисячі креативних спеціалістів, які з гідністю і честю володіють добрим ім'ям студента учбового закладу, а модерні студенти продовжують його гарні традиції, сформовані попередніми поколіннями.

Функціональні відділення закладу формуються згідно з діючим законодавством та важливими завданнями коледжу. Вони діють згідно з деякими Положеннями, що створюються та реєструються керівником закладу, за узгодженням з ректором ОДЕКУ.

На теперішній час навчання в коледжі відбувається за 6-ма кваліфікаціями:

- Створення програмного забезпечення;

- Обслуговування комп'ютерних структур і мереж;

- Економіка організацій;

- Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних структур;

- Створення верстатів з програмним управлінням і роботів;

- Конструювання, створення та технічне обслуговування радіотехнічних засобів.

ОККТ ОДЕУ

Діяльність ОККТ ОДЕУ формується з:

- Двох підрозділів, які поєднують групи очної та заочної форм навчання за суміжними кваліфікаціями;

- Восьми предметних (циклових) комісій.

Ставши студентом закладу, Ви маєте змогу одержати ґрунтовні знання з вибраної кваліфікації, одержати практичні навички, які дадуть Вам змогу успішно конкурувати на ринку праці.

Підтримання контактів Одеського коледжу комп'ютерних технологій з ВУЗами вищих рангів спеціалізації

Випускники установи можуть здобувати освіту на другому або третьому курсах у вищих освітніх закладах, з якими закладені договори про товаришування:

- Одеський державний екологічний університет;

- Одеський національний політехнічний університет;

- Одеський національний економічний університет;

- Одеський національний морський університет;

- ОНАЗ ім. А. С. Попова;

- Одеська державна академія холоду;

- Одеська національна академія харчових технологій.

Коледж має славу учбового закладу, де студенти здобувають міцні знання і професійні вміння, що щорічно підтверджується призами на різних студентських конференціях.

Здобутки закладу ґрунтуються на досвіді згуртованого колективу високоосвічених, креативних викладачів. У закладі переконані, що спільна праця педагогів і студентів - це запорука майбутніх досягнень у подальшому.

Одеський верстатобудівний технікум здійснює формування молодших фахівців за такими спеціальностями:

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Машинобудування та матеріалообробка;

- Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок;

- Економіка та підприємництво.

Одеський коледж комп'ютерних технологій Одеського державного екологічного університету, ОККТ ОДЕУ

Для студентів закладу здійснюються учбово-розважальні заходи:

- Конкурси краси: Міс 2014 ОККТ ОДЕКУ;

- Військово-спортивний конкурс: "Козацькі розваги";

- Концерти: "Дня всіх закоханих".

В закладі діють також підготовчі курси, на які запрошуються учні 9-их класів.

Після закінчення курсів і успішного складання вступних екзаменів ви студент коледжу.

Поступив в коледж, кожен з вас може стати програмістом, фахівцем з обслуговування комп'ютерів, радіотехніком, електромеханіком, економістом, техніком-технологом, техніком-механіком.

Освіта студентів відбувається як за державною так і за платною формою навчання.

Технік-економіст формується до професійної роботи для організацій любої форми власності. Згідно з первинними посадами, які може обіймати студент учбового закладу, молодший фахівець технік-економіст підготовлений здійснювати такі функції: планову; організаційну; статистичну; контрольну; інформаційну.

В установі створені 9 циклових комісій, які намагаються формувати креативні та розумові уміння студентів, логічне і критичне мислення, культуру дискусії, вміння обстоювати свою думку, орієнтуватися у модерному інформаційному просторі; забезпечувати формування професійного мовлення майбутніх спеціалістів для підтримання нормального існування української літературної мови. Паралельно здійснюється покращення знань з іноземної мови (англійської та німецької) та опанування студентами закордонною професійною лексикою.

Отже, Одеський коледж комп'ютерних технологій ОДЕУ – це заклад освіти, який завжди радо вітає вас у своїх лавах для здобуття високоякісного навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!