Роздрукувати сторінку

Одеський державний аграрний університет, ОДАУ

« Назад

Одеський державний аграрний університет був заснований в 1918 році як сільськогосподарський інститут, у 2001 році був ліцензований IV рівнем акредитації і був реорганізований в Одеський державний аграрний університет підпорядкований Міністерству аграрної політики України. Ректором є доктор біологічних наук, професор Корлюк Сергій Сергійович.

Одеський державний аграрний університет, ОДАУ

Контакти ОДАУ

Адреса: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 99.

Телефон: (0482) 22-37-23;37-19-27;22-48-02.

E-mail: ogsi@te.net.ua.

Напрями навчання в ОДАУ:

- Медицина та ветеринарія;

- Сільське, лісове, рибне господарство;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Інші.

Загальна інформація про Одеський державний аграрний університет (ОДАУ)

Навчальний заклад знаходиться в підпорядкуванні Міністерства аграрної політики та продовольства України. Датою заснування Університету є 1918 р.

Сьогодні Університет є провідним науковим і освітнім центром, який здійснює підготовку фахівців різної спрямованості для сільського господарства Південно-Західного Причорноморського регіону.

2001 рік – це ключовий рік в історії ОДАУ, коли йому був привласнений статус «університету» та високий рівень держакредитації при ліцензуванні. Кожен рік Одеський аграрний університет набирає величезну кількість студентів на всі форми навчання. В даний час загальний контингент становить 5300 студентів, які навчаються на різних освітніх рівнях. Одеський державний аграрний університет відкрив сім факультетів і тридцять шість кафедр.

Підготовка студентів здійснюється на 7 факультетах:

- Землеустрою;

- Ветеринарної медицини;

- Агробіотехнологічний;

- Інженерно-технічний;

- Технології виробництва, переробки та маркетингу продукції тваринництва;

- Економічний.

ОДАУ

В структуру Одеського державного аграрного університету входять:

- Підготовче відділення;

- Відділення підвищення кваліфікації;

- Відділення післядипломної освіти;

- Редакція багатотиражної газети;

- Науково-дослідні лабораторії;

- Навчальний науково-виробничий комплекс сільськогосподарського профілю;

- Центр культури та дозвілля;

- Спортивно-оздоровчий табір.

Одеський державний аграрний університет, ОДАУ

При підготовці майбутніх фахівців залучаються провідні працівники науково-дослідних установ, а також практики фермерських господарств, які можуть поділитися реальним досвідом. Викладачі Університету є заслуженими винахідниками, діячами освіти, науки і техніки України.

Також при ОДАУ відкрито відділ по роботі з іноземними громадянами, на якому слухачі навчаються на підготовчому відділенні перед вступом до ВУЗУ і отримують базові знання на факультетах.

ВУЗ має одну з найбільших бібліотек, розташованих на Півдні країни, з літературою сільськогосподарської спрямованості. Вона функціонує з 1921 р. і сьогодні налічує понад 820 тисяч примірників вітчизняних і зарубіжних видавництв.

Міжнародна співпраця ОДАУ

Співробітники навчального закладу підтримують постійний контакт з вченими ближнього (Росія, Білорусь, Молдова) та далекого (Німеччина, Швеція, Нідерланди, США) зарубіжжя. Завдяки цьому студенти мають можливість проходити виробничу практику не тільки в провідних вітчизняних господарствах, але і за кордоном.

В університеті навчається 5,3 тисяч студентів. Навчальний процес здійснюють 36 кафедр, на яких працюють 360 науково-педагогічних працівників, серед яких 31 — доктори наук, професори і 140 — кандидати наук, доценти.

Університет має добре обладнані навчальні корпуси та гуртожитки, навчально-дослідне господарство, найбільшу на півдні України сільськогосподарську бібліотеку, культурний центр, базу відпочинку на березі Чорного моря, студентську поліклініку.

Щорічно абітурієнти, які бажають отримати вищу професійну освіту аграрного профілю, можуть відвідати з екскурсією університет, зокрема на проведений ВУЗом День відкритих дверей, познайомитися з педагогами, студентами, задати питання.

Харчування студентів організовано у двох столових і трьох буфетах, в яких можна придбати як гаряче харчування, так і соки, випічку і т. д.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка і можуть продовжити своє навчання в аспірантурі та докторантурі.

Профком студентів ОДАУ

Профспілкова організація ОДАУ — неполітична структура, її завданням є вирішення комплексу соціально-правових і побутових проблем членів Профспілки, представлення їх інтересів у різних інстанціях. У першу чергу це стосується створення належних умов для навчання, відпочинку, занять спортом, харчування, житлово-побутового й медичного обслуговування студентів, захисту їх економічних і соціальних інтересів та прав. Активісти Профспілки, які є членами студентських рад факультетів і університету, беруть безпосередню участь в обговоренні питань, що стосуються студентських проблем, і належним чином впливають на їх вирішення.

Вступаючи до Профспілки, кожен студент отримує гарантію захисту своїх прав та інтересів як в університеті, так і за його межами, набуває права на одержання матеріальної допомоги, пільгових путівок у літній табір відпочинку «Лукомор'я», дисконтних карт на відвідування басейну, квитків зі знижкою на туристичні подорожі, до театрів і кінотеатрів тощо.

Профком дбає про те, щоб студентські роки були веселими і цікавими, щоб вони запам'яталися на все життя!Дорогі друзі, пам'ятайте: той, хто працює сам — додає, ті, хто працюють разом — примножують! Об'єднуючись, ми примножуємо наші можливості і успішно досягаємо мети!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!