Роздрукувати сторінку

Одеський національний морський університет, ОНМУ

« Назад

Одеський національний морський університет, заснований у 1930 році, є єдиним навчальним закладом в Україні та країнах СНД, яка готує весь спектр берегових фахівців для водного транспорту. За ці роки підготовлено понад 30 000 фахівців для країн СНД і понад 1200 для 69 країн Європи, Азії, Африки і Латинської Америки. В даний час в університеті навчається більше 4000 студентів, у тому числі 100 іноземних громадян. Сьогодні університет ліцензований IV рівнем акредитації. Ректором є доктор економічних наук, професор Морозова Ірина Володимирівна.

Одеський національний морський університет, ОНМУ

Контакти Одеського національного морського університету

Адреса: Україна, 65029, м. Одеса, вул. Зовнішня (Мечнікова), 34.

Телефон: .+38 (0482) 23 83 02, +38 (0482) 23 44 82.

E-mail: rector@onmu/odessa.ua.

URL: http://www.osmu.ua.

Напрями навчання в ОНМУ:

- Будівництво та архітектура;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Транспорт;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство;

- Інші.

ОНМУ

Історія заснування Одеського національного морського університету (ОНМУ)

Сьогодні Одеський національний морський університет, відомий з 1930 року, є одним з найбільш успішних вузів на терені морської освіти, згідно світових тенденцій. Міжнародна акредитація закладу була проведена у 2010 році.

Університет став першопрохідцем і новатором, завдяки багатоступеневій системі навчання студентів за європейським зразком, що базується на модульно-рейтинговій організації, яка була введена ОНМУ в 1992 році. Установа веде активну і доброзичливу політику по відношенню до європейських навчальних закладів та співпрацює з багатьма міжнародно-визнаними установами Італії, Китаю, Англії, Німеччини та інших країн світу.

За більш ніж 80 років діяльності установи на його рахунку близько 45 тисяч випускників-фахівців. Останні 50 років ОНМУ веде активну підготовку студентів-громадян зарубіжних країн.

Більше чотирьохсот членів педагогічного колективу працюють на тридцяти кафедрах ОНМУ. Половина з них мають наукові ступені різних рівнів, від кандидата до доктора наук.

Сьогодні в університеті нараховується трохи менше 6 000 студентів, серед них близько 70 – представники країн зарубіжжя. В університеті абітурієнтам пропонуються такі факультети:

- економіки і управління;

- транспортних технологій і систем;

- юридичний;

- судномеханічний;

- кораблебудівний і портової інженерії;

- воднотранспортних і шельфових споруд.

Так само в університеті є факультет підвищення кваліфікації та післядипломної освіти.

Одеський національний морський університет, ОНМУ

Матеріально-технічна структура Одеської національної морської академії, ОНМУ

У навчальному процесі широко використовуються сучасні види технічних засобів: кіно, звукотехнічні кошти, телебачення, відеозапис, супутникове телебачення та ін., працює навчальний телецентр, до складу якого входять апаратно-студійний комплекс, що дозволяє передавати інформацію для роботи зі студентами в аудиторіях. Все це, разом з аудиторіями, обладнаними для показу кінофільмів і лінгафонними класами, становить надійну технічну базу для навчання студентів.

Університет складається з трьох навчальних корпусів, які з'єднані між собою закритими переходами і студенти не витрачають час і фінанси на переїзди з одного корпусу в інший.

На 27 кафедрах університету працюють 27 академіків і членів-кореспондентів, 34 професори і доктори наук, доцент 101, кандидати наук. У складі кафедр університету 25 лабораторій, частина з яких має унікальний характер, як наприклад, дослідницький басейн, аеродинамічна лабораторія і деякі інші, що дозволяють проводити навчання та наукові дослідження на самому сучасному рівні.

Значну роль у навчанні відіграє обчислювальний центр університету, який має у своєму складі п'ять навчальних класів на 125 місць. Університет має у своєму складі науково-технічну бібліотеку, яка налічує більше 700 тис. одиниць зберігання і має унікальну добірку книг за спеціальностями ОНМУ. Бібліотека розташована у спеціально побудованому будинку, в якому знаходиться сховище, кабінети і 2 читальні зали.

Студенти мають можливість проходити практику на таких підприємствах, як судноплавні компанії, судноремонтні та суднобудівні заводи, морські та річкові торговельні порти Одеси, Южного, Іллічівська, Ізмаїла, Рені, а також в інших організаціях морського і річкового транспорту України.

Одеський національний морський університет

При ОНМУ працює спортивний комплекс, який складається з великого ігрового залу, спеціалізованих залів для боротьби, важкої атлетики, настільного тенісу, аеробіки і двох тренажерних залів. Крім того, університет має свою територію в Чорноморському яхт-клубі, де знаходяться 13 крейсерських яхт, які належать університету. Студентам, аспірантам і стажистам при необхідності надається комфортабельний гуртожиток.

Студенти мають можливість проводити свій вільний час, беручи участь у художній самодіяльності при студентському клубі.

У відповідності з міжнародним проектом студенти університету можуть отримати ступінь магістра у вищих навчальних закладах Іспанії, Італії, Португалії з Морського Просторового Планування.

Для фахівців з вищою освітою свої послуги пропонує центр підвищення кваліфікації з підвищення кваліфікації та отримання другої вищої освіти на денній та заочній формах.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка і, як правило, працевлаштовуються за фахом.

Отже, Одеський національний морський університет має всі умови для навчання та відпочинку своїх студентів і завжди радо вітає вас у своїх лавах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!