Роздрукувати сторінку

Первомайська філія Медичного коледжу "Монада", ПФ МК Монада

« Назад

Первомайська філія ТЗОВ Медичний коледж "Монада" - вищий освітній заклад I-II рівнів спеціалізації.

Первомайська філія Медичного коледжу "Монада", ПФ МК Монада

Медичний коледж "Монада" сформований в 1992 році, удостоєний у світових виставках "Визначні учбові заклади України", "Модерна освіта України", нагородами "За плідний внесок у формування національної структури освіти", "За активне запровадження новітніх технологій навчання".

На світових щорічних виставках "Модерна освіта України" удостоєний дипломами "За визначні креативні здобутки в покращенні змісту освітньо-виховного процесу", срібними нагородами у рейтингу "Інтеграція науки і освіти у вищому учбовому закладі". Закладу надано почесний ранг "Лідер модерної освіти" за багатовікову науково-педагогічну роботу по інтерактивному становленню освіти України.

"Монада" функціонує у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Ужгороді, Чернівцях, Євпаторії, Хусті.

Філія м. Первомайська Миколаївської області сформована у 2003 році (Сертифікат АД № 034998, ліцензія про кваліфікацію ІІ - І № 1454192). За період роботи підрозділу державні дипломи отримали 414 фармацевтів і 109 зубних техніків.

Сертифікат на надання навчальних послуг за рівнем повної середньої освіти номер АА № 329603 від 30.05. 2013 року.

Головний заклад засновано 1 жовтня 1992р. як медичне училище ТЗОВ "Монада". Ранг медичного коледжу з правом здійснення освітньої праці за ІІ рівнем кваліфікації одержано учбовим закладом за постановою Міжгалузевої сертифікованої комісії в травні 1994 р. З 1997 року почалася діяльність підрозділу на базі основної загальної середньої освіти (після 9 кл.), де студенти разом з кваліфікацією одержують загальну середню освіту і здобувають атестат.

Матеріально-технічна структура ТОВ Медичний коледж "Монада" (Первомайський філія) дає можливість в цілковитій мірі сформувати високоякісний учбовий процес.

Практичне формування студентів здійснюється на основі лікувально-профілактичних установ, аптек регіону. У коледжі щороку проводяться студентські наукові конференції, конкурси професійної майстерності "Найкращий за професією", спартакіади, конкурси художньої майстерності, турніри "Міс та Містер "Монада", зустрічі КВК і ін. Активно функціонує студентське самоврядування, здійснюються заняття по системі "Школи лідерів", публікуються газети "Вісник Монади" і "Велика перерва", радіогазета.

З допомогою щорічних "Ярмарок", на яких присутніми є представники лікувально-профілактичних установ, аптек, освітній заклад допомагає студентам розв’язувати проблеми працевлаштування.

Первомайська філія медичного коледжу "Монада" проводить формування молодших спеціалістів за такими кваліфікаціями:

- Медицина;

- Фармація.

Студенти вдало виступають на міжвузівських наукових семінарах зі своїми дослідженнями, обіймають перші місця на міжвузівських фестивалях «Кращий за професією». Студентський парламент дає можливість зробити життя студентів різногалузевим: свято Осені, Світовий день студента, Новорічні та різдвяні свята, День святого Валентина, турніри «Сильні, сміливі, відважні», «Міс підрозділу», «Кращий за професією», Шевченківські дні та інші. Ціле направлена діяльність педагогів надає позитивні підсумки навчання та виховання студентів, що підтверджено працевлаштуванням студентів філії та їх конкурентоздатністю на ринку праці.

Функціонує заочний підрозділ із кваліфікації «Фармація».

ПФ МК Монада

Спеціалістів навчають високоосвічені педагоги: кандидати наук, педагоги вищої спеціалізації, провізори та стоматологи вищої та першої кваліфікації. Філія відповідає потребам модерного матеріально – технічного забезпечення, цілком забезпечена комп’ютерами, володіє надійними базами для проведення практики подальшими фармацевтами та зубними техніками.

Загальна учбова територія нараховує 2134 м2. Заняття проводяться в облаштованих класах та аудиторіях, є спортивний майданчик та спортивний зал, бібліотека, читальний зал.

Випускники Первомайської філії йдуть працювати за спеціальністю, продовжують здобувати освіту у закладах ІІІ та ІV рівня кваліфікації в наступних установах: Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, Українська медична стоматологічна академія.

Спеціальності Первомайської філії Медичного коледжу "Монада":

1) Фармацевтичний підрозділ (очна та заочна форма навчання)

Кваліфікація «Фармація» напряму «Медицина»

Навчання за кваліфікацією здійснюється за інноваційними програмами та високоефективними методиками для отримання високоякісних знань з фармацевтичних і соціально-гуманітарних предметів та здібностей праці з комп’ютерною технікою. У програмі навчання - організація і економіка фармації, технологія ліків, фармакологія, фармакогнозія, хімічні предмети, менеджмент і маркетинг в фармації, а також опанування медичної етики, психології, косметології, гомеопатії,фітотерапії. Належну якість формування майбутніх спеціалістів створюють практикуючі провізори та педагоги високої спеціалізації з великим досвідом професійної роботи.

2) Зуботехнічний підрозділ (очна форма)

Спеціалізація «Стоматологія ортопедична» напряму "Медицина"

Навчання спеціалізації передбачає досконале оволодіння інноваційних методик зубопротезування та новітніх зуботехнічних матеріалів. Учбовий процес направлений ближче до виробничого і здійснюється в аудиторіях знімного і незнімного, бюгельного протезування, зуботехнічного матеріалознавства, ортопедичній майстерні та металокерамічного протезування. Якісне формування фахівців на новітньому рівні забезпечує устаткування: металокерамічна піч, бормашини, шліфувальні мотори, компресори, інструменти. Для практичної роботи застосовуються інноваційні матеріали, маси, полімеризатори та ін.

Учбові програми спрямовані на застосування модерних методів опанування знаннями та практичними здібностями. Майбутній професії студенти оволодівають під управлінням високоосвічених педагогів, які постійно відвідують курси збільшення професійної творчості, передають студентам модерні технології зубопротезування.

Отже, Первомайська філія Медичного коледжу «Монада» - це модерний заклад освіти, який надає міцні знання своїм студентам!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!