Роздрукувати сторінку

Миколаївський комплекс Національного університету "Одеська юридична академія", МК НУ ОЮА

« Назад

На теперішній час Миколаївський комплекс Національного університету «Одеська юридична академія» (МК НУ «ОЮА») має у своєму розпорядженні комплекс компактно розміщених будівель, що є власністю Національного університету «Одеська юридична академія». У їх структурі п'ятиповерховий учбовий та триповерховий учбовий-адміністративний корпуси, їдальня, спортивний зал та п'ятиповерховий гуртожиток. Всі приміщення капітально відреставровані, відповідають санітарно-гігієнічним та інженерно-технічним вимогам.

Миколаївський комплекс Національного університету "Одеська юридична академія", МК НУ ОЮА

Контакти МК НУ ОЮА

Миколаївський інститут права розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, д. 18.

Напрями навчання:

- Юриспруденція і правознавство.

Історія становлення Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія» (МК НУ «ОЮА»)

Миколаївський інститут права (комплекс) – структурний підрозділ у складі Національного університету «Одеська юридична академія», організоване в 1993 році і на теперішній час акредитований до IV - найвищого рівня. НУ «ОЮА» є головним профільним учбовим закладом на території України у сфері підготовки фахівців юриспруденції.

Миколаївський інститут – спадкоємцем Миколаївського вечірнього правового коледжу. Юридичний профіль створюваного закладу був обраний у зв'язку з браком кваліфікованих кадрів для діяльності в правоохоронних структурах і обґрунтований регіональної комплексної програми профілактики злочинності в області. Спочатку установа займалася підготовкою за спеціалізаціями судового права та господарського права. Вже в 1996 році навчальний заклад став самостійним і приступив до навчання студентів за кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Через 2 роки коледж включений до складу НУ «ОЮА» в якості навчального центру. Пізніше було ліквідовано ПТУ №8 в місті Миколаєві, і в його корпусах влаштувався розвивається навчальний центр.

МК НУ ОЮА

Навчальний процес та освіта в Миколаївському комплексі Національного університету "Одеська юридична академія"

Підготовка учнів здійснюється за єдиною кваліфікацією – правознавство. На даний час в інституті готують спеціалістів для діяльності в органах прокуратури та досудового слідства, правоохоронних структурах, службах суду, нотаріату, податкової служби, адвокатури, державної влади й інших. Загальна кількість студентів на даний час - 1400. У їх підготовці задіяні 45 викладачів, у тому числі кандидати і доктори наук, професура. Під їх керівництвом студенти залучаються до науково-дослідної діяльності і виступають з науковими доповідями на конференціях. Крім того, публікації студентів і педагогів видаються у певних збірниках.

Є три форми навчання: очна, заочна та вечірня. Всі програми і пари проходять в одному корпусі, за визначеним розкладом. У Вузі присутні платне навчання та безкоштовне, залежно від здачі документів та конкурсу на ту чи іншу спеціальність.

Типи освітнього рівня та підготовчих форм навчання:

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

Миколаївський комплекс Національного університету "Одеська юридична академія", МК НУ ОЮА

Університет спеціалізується безпосередньо на правознавстві. Є власна бібліотека. В бібліотеці є 32000 різних примірників навчальних посібників, книжок, журналів, енциклопедій та багато іншого. Навчальний центр має у своєму користуванні модерне устаткування і 22 аудиторії, в яких і проводяться заняття – лекції, лабораторні і практичні уроки. Досить часто проводять конференції та тренінги для загального розвитку і спеціалізованої підготовки студентів. Всі споруди центру і загальна площа відповідають гігієнічним і санітарним нормам навчального закладу. Є кілька комп'ютерних аудиторій. Є окрема лабораторія, в якій студентам надається можливість працювати самостійно. Також університет має в своєму розпорядженні власний гуртожиток, що дозволяє студентам заселятися в комфортабельні кімнати на період усього часу навчання.

В учбовому приміщення розміщені 2 комп'ютерних кабінети на 28 місць та 2 лінгафонних класи на 34 місця; учбово-методичний кабінет та організаційно-методичні кабінети підрозділів денного і заочного навчання; бібліотека з книгосховищем та читальним залом на 72 місця.

Заняття з фізичної культури та тренування в спортивних гуртках здійснюються у спортивному залі загальною територією 800 кв. м. Постійно функціонує також тренажерний зал з комплектом спортивних тренажерів, придбано потрібну чисельність спортивного обладнання та устаткування, яке постійно поновлюється. У весняно-осінній періоди в разі необхідності для здійснення занять та спортивних змагань застосовуються територія та спортивні споруди міського стадіону "Суднобудівник", що розміщений у безпосередній близькості від МК НУ «ОЮА».

В якості розваги та загальної підтримки здоров'я, студентам пропонується тренажерний зал, спортивний зал для занять різними видами спорту, а спортивний інвентар регулярно оновлюється. Університет завжди займається придбанням нового обладнання та ремонтом навчальних приміщень.

Абітурієнтам надається можливість покращити свої знання з різних предметів, необхідних для вступу до ВУЗУ на організованих в інституті підготовчих курсах.

Миколаївський комплекс Національного університету "Одеська юридична академія"

Студентів забезпечує необхідним і якісним харчуванням їдальня на сто посадочних місць, а в навчальному корпусі студенти можуть скористатися послугами буфету.

Прилегла територія, що являє собою замкнений двір, упорядкована, асфальтована, з фонтаном та зеленими насадженнями. Комплекс розташований у одному з найбільш екологічно чистих місць м. Миколаєва. До Центру можна зручно дістатися міським транспортом, зупинки якого "Юридична академія" знаходяться поруч з навчальним закладом.

За останні 5 років було здійснено значну роботу по придбанню обладнання та устаткування, необхідного для організації повноцінного навчального процесу, зокрема придбано обладнання для комп'ютерного та лінгафонного класів, триває комп'ютеризація роботи служб Навчального центру. Загальна кількість комп'ютерів перевищує 50 одиниць, придбано ксерокси, сканери, принтери та інше сучасне обладнання і аксесуари.

Випускники МК НУ ОЮА по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, Миколаївський комплекс Національного університету "Одеська юридична академія" - це сучасний заклад освіти, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!