Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області та їх рейтинг \ 30. Миколаївський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

Миколаївський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

« Назад

Контакти МК ВМУРЛ «Україна»

Миколаївський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", МК ВМУРЛ «Україна»

Поштовий індекс: 54003.

Адреса: Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 2-а Військова, 22.

Телефони: 05125 517 28.

Загальна інформація про Миколаївський коледж ВМУРЛ «Україна»

На теперішній день Миколаїв тяжко представити без Міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна». Один із молодших вищих освітніх закладів обласного центру можна вважати і таким, що найшвидше формується.

Одним із структурних підрозділів закладу є Миколаївський коледж ВМУРЛ «Україна».

У Миколаєві заклад за чисельністю студентів упевнено займає четверте місце. Рівень кваліфікації - I. Сертифікат МОН України надає змогу випускати «у світ» фахівців по 9 кваліфікаціях. За відрізок часу свого існування коледж сформував більше ніж 10 тисяч висококваліфікованих спеціалістів.

У Миколаївський коледж  інституту розвитку людини поступити можна вже після 9 класу. Учні 9-х класів можуть одержати у підрозділі молодших фахівців загальноосвітнє навчання. Так само, як і учні 11 класу, що хочуть покращити знання, потрібні для професійного становлення.

Це досить вагомо, в першу чергу, якщо взяти до уваги, що не усім легко вдається подолати бар'єр ЗНО. Молодші фахівці здобувають освіту за такими спеціалізаціями, як: «Правознавство», «Фінанси і кредит», «Видавнича діяльність та редагування», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Організація обслуговування в готелях», «Організація обслуговування в установах ресторанного господарства і торгівлі», «Комерційна робота», «Обслуговування комп'ютерних структур та мереж».

Особлива гордість Миколаївського коледжу – електронна бібліотека. Поступивши до закладу на навчання, кожен студент одержує індивідуальний електронний пароль, завдяки якому він може використовувати велику електронну бібліотеку, тобто мати вдома в комп’ютері свою персональну бібліотеку, в якій знаходяться і посібники, і тести, і завдання, і методичні рекомендації. Досить комфортно це для заочників, які проживають поза кордонами міста.

МК ВМУРЛ «Україна»

Проблема з житлом у закладі вирішена. З організацією "Корабелпромбуд" заключений договір, відповідно до якого студенти проживають у 8-ми гуртожитках - у відреставрованих комфортних кімнатах зі всією потрібною побутовою інфраструктурою. Адже головний не тільки учбовий процес, але й побут, вільний час студентів.

У ВНЗ функціонує структура пільг для сиріт, молодих і багатодітних сімей, знижок для відмінників, креативного активу, моделі навчання без оплати, у кредит. в першу чергу необхідно зауважити про освіту людей із певними фізичними вадами. Забезпечення рівного доступу до освіти є одним із важливих напрямків роботи закладу. Для цього запроваджується система супроводу навчання студентів із певними вадами, що об’єднує модерні освітні технології, спеціальні методи підтримки таких студентів і адаптивні технічні засоби.

Отже, Миколаївський коледж ВМУРЛ «Україна» - це модерний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, входячи в склад Миколаївського інституту.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!