Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області та їх рейтинг \ 29. Миколаївський коледж бізнесу і права Полтавського університету економіки і торгівлі, МКБП ПУЕТ

Миколаївський коледж бізнесу і права Полтавського університету економіки і торгівлі, МКБП ПУЕТ

« Назад

Контакти Миколаївського коледжу бізнесу та права

Миколаївський коледж бізнесу і права Полтавського університету економіки і торгівлі, МКБП ПУЕТ

Наша адреса: 54034 м. Миколаїв, проспект Миру, 20.

Історія становлення МКБП ПУЕТ

Миколаївський коледж бізнесу і права черпає своє становлення з 1927 року, коли у Миколаєві була сформована торгово-кооперативна школа яка в 1953 році перейменована в кооперативне училище, а в 1968 році - в кооперативний технікум.

На початку 60-х років за егідою голови правління Миколаївської облспоживспілки А.Д. Ферлія було здійснено спорудження нового учбового приміщення.

На сьогоднішній день це освітній заклад, який володіє усім потрібним для формування висококваліфікованих фахівців.

На усіх рекламних матеріалах Миколаївського торгово-економічного кооперативного технікуму читаємо, колись святково заявлений студентами вислів: "Тут ви хотітимете здобувати освіту!".

Що ж манить сюди молодих людей? Перш за все атмосфера любові, ласки і разом з тим вимогливості, що панують у закладі, комфорт і затишок у класах і аудиторіях, а в першу чергу - модерні технології навчання, змога проявити свої уміння і знання у навчанні, на сцені, спортивній території. Загалом, змога жити дійсним цікавим студентським життям.

Запорукою всього цього - тісні контакти і спільні сили педагогічного та студентського колективу, управління, студентської ради та профспілкового комітету, формування і поширення добрих національних навчальних традицій і запровадження інноваційних технологій навчання.

За 41 рік заклад сформував 17386 спеціалістів. Свого часу заклад завершили голова правління Миколаївської облспоживспілки Білоус Іван Андрійович, голови правлінь 4 визначних райспоживтовариств, велика кількість керівників та головних бухгалтерів, відомих спеціалістів кооперативних установ, фінансових та банківських організацій, закладів торгівлі та ресторанного господарства, юридичних підрозділів, судових і правоохоронних закладів області.

Досить часто використовується проблемний виклад навчання, заняття-презентації, рольові та ділові ігри, диспути тощо. Щоденними стали лекційні і практичні уроки з застосуванням мультимедійної дошки, комп'ютерної оргтехніки і певних інформаційних та інтерактивних програм.

МКБП ПУЕТ

Матеріально-технічна структура Миколаївського коледжу

Матеріально-технічна структура коледжу формується з учбово-лабораторного приміщення та гуртожитку. Освітній процес створюють 36 учбових класів, у т. ч. 10 обладнаних комп’ютерним устаткуванням, 2 спортивні і актова зала, бібліотека з читальною залою та фондом літератури більше 39 тис. екземплярів, періодичними виданнями.

Заклад володіє 120 комп’ютерами, 108 з яких створюють освітній процес у 10 класах, інші на циклових комісіях, бібліотеці, освітній частині. Технікум володіє персональним сайтом. Постійно функціонує Internet. Локальна сітка надає змогу здійснювати в один і той же час 11 занять із використанням комп’ютерної техніки та мультимедійної дошки. До можливостей студентів комп’ютерні програми «1-С Бухгалтерія», «Операційний день банку», «Ліга – Закон», «Аналіз фінансової організації установ», «Нотаріус», «Юрисконсульт», «Комерсант», функціональні частини програми фінансових організацій (страхових, податкових, казначейства), тощо.

Учбовий процес здійснюють 60 педагогів. Поміж них 33 (55%) вищої кваліфікації, 14 (23%) першої, 8 (13%) володіють педагогічним рангом «педагог-методист», два вченим ступенем кандидата наук.

Освіта в коледжі відбувається за кредитно-трансферною структурою, яка має на меті оцінювання усіх форм учбової діяльності студентів і звільнення їх від підсумкового контролю при вдалому здійсненні учбового плану.

Якісне становлення спеціалістів створюють як традиційні так і інноваційні форми і засоби навчання: проблемні заняття, заняття-презентації, рольові і ділові ігри, диспути, з застосуванням комп’ютерної техніки, певних інформаційних та мультимедійних програм.

Миколаївський коледж бізнесу і права Полтавського університету економіки і торгівлі, МКБП ПУЕТ

Студенти творчо показують свої здобутки в освіті при здійсненні тижнів фахівців, участь в обласних, регіональних, Загальноукраїнських семінарах, фестивалях, олімпіадах.

Культурно-спортивні розважальні програми Дні національних свят, студента, здоров’я,  День закоханих, конкурси «Міс закладу», «Козацькі розваги», «А нумо хлопці» дають можливість змістовному дозвіллю студентів.

Всім студентам надається гуртожиток, який знаходиться поруч з учбовим приміщенням.

Після завершення закладу Ви будете мати можливість продовжити навчання з 3-го курсу з вибраної кваліфікації на основі технікуму за заочною формою навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі і одержати повну вищу освіту рівня "фахівець".

Здійснення методичної діяльності в закладі направлена на забезпечення завдань концепції учбового закладу, постійне покращення учбово-виховного процесу, задоволення освітніх вимог педагогів, формування умов щодо їхнього професійного існування і особистої самореалізації, опанування ними модерним змістом і технологіями навчання і виховання, формами наукового аналізу направлених на формування особистості студента та його соціалізації.

Студенти Миколаївського коледжу бізнесу і права мають гарантоване державою право на персональну, або через своїх представників, участь у громадському самоврядуванні, в формуванні, розв’язанні проблем покращення учбово-виховного процесу, студентської науково-дослідної праці, видачі стипендій, організації вільного часу, побуту.

Миколаївський коледж бізнесу і права Полтавського університету економіки і торгівлі

Бібліотека є учбовим, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким функціональним відділенням закладу. Її фонд нараховує приблизно 40 000 екземплярів.

В діяльності бібліотечного обслуговування запроваджуються та покращуються модерні інформаційні технології. З жовтня 2005 року бібліотека застосовує пакет програм «Бібліограф», який створений для складання електронного каталогу, здійснення пошуку та замовлення літератури читачами і реєстрації видачі та повернення книг та періодики. З 2007 року бібліотека використовує нову версію програми «Бібліограф-2007». Реєструються такі типи матеріалів: книги, періодичні видання та статті. Кожна публікація може мати посилання на один або декілька приєднаних документів (файлів), які зареєстрований користувач може дивитися на своєму комп'ютері. Періодично наповнюється каталог електронних посібників.

Отже, шановні вступники, думайте, зважуйте і вступайте до Миколаївського коледжу бізнесу і права.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!