Роздрукувати сторінку

Міжнародний технологічний університет "Миколаївська політехніка", МТУ МП

« Назад

Миколаївський політехнічний інститут сформовано на основі постанови Миколаївської міської Ради №13/9 від 14 липня 2003 року. Після узгодження статуту з Міністерством освіти і науки України інститут затверджено Реєстраційно-ліцензійною палатою виконкому Миколаївської міської Ради 30 грудня 2003 року як комерційний вищий учбовий заклад.

Міжнародний технологічний університет "Миколаївська політехніка", МТУ МП

Інститут функціонує відповідно до законодавства про вищу освіту і є навчальним, учбово-науковим закладом, який здійснює освітню роботу відповідно до сертифікату за певними освітніми та учбово-спеціалізованими рангами і забезпечує навчання, виховання та професійне формування осіб відповідно до їх покликання, зацікавленості, нахилів та законодавчих потреб у сфері вищої освіти, а також проводить наукову та науково-технічну працю. Серед засновників плідний вклад у створення закладу внесли доктор технічних наук, професор Жуков Юрій Даниїлович та президент-координатор Леонтьєв Анатолій Володимирович. Першим керівником закладу був кандидат технічних наук Голубенко Георгій Олександрович, який багато зробив для сертифікування та спеціалізації кваліфікацій формування спеціалістів.

Контакти Міжнародного технологічного університету

Миколаївський політехнічний інститут знаходиться за адресою м. Миколаїв, вул. Нікольська, д. 11-а.

Напрями навчання у МТУ МП

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Транспорт;

- Фізичне виховання і спорт;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Історія становлення МТУ МП

Миколаївський політехнічний інститут сформований в 2003 році і сьогодні є володарем III рівня відповідно до системи акредитації. Підготовка студентів в закладі проводиться до рівнів спеціаліст та бакалавр. Всі кафедри інституту ведуть договірні стосунки з провідними профільними підприємствами та компаніями в регіоні, що дозволяє не тільки організовувати плідну навчальну та виробничу практику для студентів, але і забезпечувати їх роботою після завершення навчання. Вже на першому курсі кожен студент залучається до науково-дослідної діяльності установи, мета – відбір найбільш перспективних і талановитих молодих людей, здатних у майбутньому активно приймати участь у наукових розробках та наукових конференціях. В учбовому закладі заохочуються успіхи в навчанні, художня самодіяльність, спортивні досягнення і регулярно організовуються конкурси та наукові конференції. Завдання установи – забезпечення навчальних вимог кожного студента, суспільства і держави в цілому. МТУ МП формує високий професійний і моральний рівень молоді, створює конкурентоспроможні на ринку праці кадри з орієнтиром на споживача.

Шляхом активного проведення науково-дослідної діяльності, студенти мають перспективу регулярно закріплювати і вдосконалювати свої знання на практиці, а також втілювати свої ідеї. Викладацький склад МТУ МП сприяє розкриттю потенціалу і налічує 70 висококласних фахівців, які залучені до науково-дослідної роботи. У їх числі 29 кандидатів наук та 4 представників професури, а також докторів наук. Під їх керівництвом підготовку в Миколаївському політесі проходять 635 студентів за такими кваліфікаціями:

- комп'ютерна інженерія;

- автомобільний транспорт;

- облік і аудит;

- фінанси і кредит;

- здоров'я людини.

МТУ МП

Навчання в приватному закладі вищої освіти відбувається лише на платній основі на очній та заочній формах.

Вже з перших курсів відбувається приєднання студентів до здійснення науково-дослідницької діяльності, участь у наукових конференціях, конкурсах для відбору перспективної молоді, майбутніх організаторів наукових досліджень на підприємствах, вчених.

Для іногородніх студентів є місця в гуртожитках.

Одним з важливих напрямків в інституті є розвиток спорту і фізкультури, створилася база за роки діяльності ВУЗу, визначилася система спортивно-масової роботи. Регулярно проводяться змагання як всередині закладу, так і на обласних командних першостях, на яких інститут займає призові місця. Для підготовки спортсменів є спортивні зали, спортивні майданчики, фітнес-зал, тренажерні зали. Створені спортивні секції з баскетболу, легкої атлетики, волейболу, футболу, шахів, атлетичної гімнастики, настільного тенісу, силового екстриму.

Духовним розвитком молоді в Миколаївському політехнічному інституті займається культурно-мистецький центр, в якому творча молодь може знайти застосування своїм талантам і здібностям, створені творчі колективи: СТЕМ, студія вокалу, сучасної музики та ін.

Студенти самі роблять собі свята, проводять концерти, заходи, багато з яких стали традиційними і щороку радують глядачів новими номерами, ідеями. Серед таких заходів День студента, конкурс Містер МПІ, Міс політехніка, Посвята у студенти та ін.

Випускники МПІ по завершенні навчання одержують дипломи державного значення.

Розв’язанню учбових та наукових завдань інституту сприяє діяльність інститутської бібліотеки, яка за освітній рік обслуговує більше 2,0 тисяч читачів і проводить приблизно 110 тисяч книговидач.

Миколаївська політехніка сьогодні це:

- модерний учбовий заклад, сформований визначними організаціями області;

- державна ліцензія і сертифікати на право надання вищої освіти з 12 кваліфікацій;

- два профільних відділення, підрозділ післядипломної освіти та 6 випускаючих кафедр;

- більше 100 високоосвічених педагогів-науковців;

- 15 аспірантів та здобувачів наукового ступеня;

- більше 1500 студентів очної і заочної форми навчання;

- більше 8000 студентів проводять трудову роботу в закладах і в установах регіону

- безумовний та безперервний лідер в обласних спортивних іграх серед ВНЗ III – IV рівнів кваліфікації другої групи.

Отже, Міжнародний технологічний університет "Миколаївська політехніка" - це модерний заклад освіти, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!