Роздрукувати сторінку

Миколаївський муніципальний академічний коледж, ММАК

« Назад

Миколаївський муніципальний академічний коледж сформовано у 2012 році в складі Миколаївської високоспеціалізованої школи «Академія дитячої креативності». На даний період, коледж проводить навчання 40 студентів за двома кваліфікаціями: «Акторська творчість» та «Декоративно-прикладна творчість».

Миколаївський муніципальний академічний коледж, ММАК

Загальна інформація Миколаївського муніципального академічного коледжу

Здійснюючий обов’язки директора – Павло Кулішенко.

Коледж є державним учбовим закладом І-го рівня спеціалізації, який здійснює навчання за навчально-кваліфікованим рангом молодшого фахівця на базі основної загальної середньої освіти за такими напрямками:

- Акторська творчість;

- Декоративно–прикладна творчість.

ММАК

З ціллю збільшення якості навчальних послуг та запровадження права студентів і науково-педагогічних робітників на академічну мобільність, Миколаївський муніципальний академічний коледж підтримує контакти з Міжнароднім освітнім проектом «Наука PL».

09 квітня 2015 року здійснилося підписання договору «Про товаришування» між Академічним коледжем та проектом «Наука PL», згідно з яким, ММАК надано право здійснювати освітню діяльність за європейськими стандартами.

Здійснюючи програму співпраці Миколаївського муніципального академічного коледжу з Міжнароднім освітнім проектом «Наука PL», для студентів закладу проект надає:

- курси польської мови;

- практики та стажування для студентів й педагогів закладу;

- надання допомоги в формуванні й комплексному розв’язанні проблем, пов’язаних зі вступом до ВНЗів, освітою та проживанням у межах Республіки Польща;

- створення ознайомчих та навчальних турів;

- зарахування до ВНЗів Польщі без вступних екзаменів;

- участь в інших міжнародних програмах для студентів та педагогів;

- створення літніх та зимових таборів в Республіці Польща для студентів та педагогів з ціллю опанування мови, знайомства з культурними характеристиками та традиціями Польщі, здійснення креативних, художніх, історико-культурологічних заходів та інше.

Миколаївський муніципальний академічний коледж, ММАК

Освіта та навчальний процес Миколаївського муніципального академічного коледжу

У коледжі сформовано ефективну структуру діяльності із талановитими і креативними дітьми. Самостійна праця з учнями відбувається на 12 факультетах, діють спецкурси, факультативи, курси за вибором, існують три учнівських наукових товариства. У ММАК навчання проводять 55 педагогів вищої кваліфікації, 21 педагог-методист, 17 старших викладачів, 7 педагогів мають почесний ранг «Заслужений педагог України», 2 - «Заслужений співробітник культури України», 20 - удостоєні відзнакою «Відмінник освіти», 2 кандидати наук, 3 майстри спорту, 4 призери обласної нагороди ім. Миколи Аркаса.

На основі установи діє навчально-інформаційний центр «Україна - Європа», робота якого направлена на опанування знань студентів про Європу та європейську інтеграцію, культуру, мову та становлення європейських народів. Кожного року керівниками центру здійснюються тижні європейських держав, конкурс «Євробачення» та фестиваль «Україна – європейська країна».

З ціллю становлення в студентів національної толерантності, культури міжнаціональної комунікації у закладі сформовано Інформаційно-аналітичний та культурно-освітній центр національних товариств Миколаївської області. Студенти Миколаївського коледжу беруть участь у наукових та культурно-просвітницьких конференціях, симпозіумах, семінарах, круглих столах.

Отже, ММАК можна визначити як українську національну учбово-виховну установу, важливе призначення якої - становлення громадян України, становлення української національної інтелігенції з багатим духовним, розумовим та креативним потенціалом.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!