Роздрукувати сторінку

Чорноморський державний університет імені Петра Могили, ЧДУ ім. П. Могили

« Назад

Мільйони вступників кожного року стикаються з питанням вибору вищого учбового закладу. Поміж абітурієнтів міста Миколаєва і тих, що прибувають з інших міст користується популярністю Чорноморський державний університет ім. П. Могили, де можна одержати і першу і другу вищу освіту. Педагоги закладу мають високий рівень професіоналізму і, звичайно ж, високий рівень Спеціалізації. Більшість з них є вже не перший рік практикуючими спеціалістами, що надає змогу студентам одержати не лише теоретичні знання, але й отримати досвід практиків.

Чорноморський державний університет імені Петра Могили, ЧДУ ім. П. Могили

За роки своєї роботи Чорноморський державний університет ім. П. Могили випустив велику чисельність висококваліфікованих спеціалістів у своїй сфері, які вже встигли вкласти свій неоціненний внесок у становлення не лише міста, але й держави в цілому. Частина студентів продовжили свою наукову роботу і даний час з гордістю представляють ВУЗ. Досвід, спеціалізація педагогів і успішне запровадження інтерактивних методів навчання надає змогу ЧДУ випускати кращих спеціалістів в місті.

Історія Чорноморського державного університету імені Петра Могили бере свій початок в 1996 році. Сьогодні ВНЗ являє собою модерний вищий учбовий заклад державної форми власності, ліцензований IV рівнем кваліфікації. Ректор вузу – Леонід Павлович Клименко.

Контакти Чорноморського державного університету ім. П. Могили

Адреса: м. Миколаїв, вул. 68 десантників, 10.

Телефон: 8 (0512) 50-03-33, 24-41-89, 24-41-89.

URL: http://www.kma.mk.ua.

ЧДУ ім. П. Могили

Факультети Чорноморського університету

В теперішній час в закладі проводиться формування фахівців денної і вечірньої форми навчання наступних освітньо-спеціалізованих рангів: бакалавр, фахівець, магістр на факультетах:

Факультет економічних наук ЧДУ ім. П. Могили

Спеціальність:

- «Фінанси».

Факультет еколого-медичних наук ЧДУ ім. П. Могили

Спеціальності:

- «Екологія та охорона навколишнього середовища»;

- «Прилади».

Факультет іноземної філології ЧДУ ім. П. Могили

Спеціальність:

- «Мова та література (англійська, німецька, французька мови)».

Факультет комп'ютерних наук:

Спеціальність:

- «Інтелектуальні системи прийняття рішень».

Факультет політичних наук ЧДУ ім. П. Могили

Кваліфікації:

- «Міжнародні відносини»;

- «Політологія»;

- «Соціальна діяльність».

Факультет юридичних наук ЧДУ ім. П. Могили

Кваліфікація:

- «Правознавство».

Факультет соціології.

Факультет післядипломної освіти.

Інститут державного управління.

Чорноморський державний університет імені Петра Могили, ЧДУ ім. П. Могили

Іногороднім студентам в обов'язковому порядку надаються місця у комфортабельному гуртожитку.

Практично всі слухачі підготовчих курсів, які організовані в університеті, в подальшому надійшли в університет. З окремих предметів групи слухачів поділяють за рівнем підготовленості, враховуючи рівень знань, а так само місце навчання слухачів.

Мовами навчання і діловодства в ЧДУ імені Петра Могили є українська та англійська. Починаючи з третього року навчання, студенти можуть удосконалювати володіння англійської мови за напрямком своєї кваліфікації або вибрати для опанування ще одну іноземну - німецьку, французьку, іспанську, польську.

Освітній рік у ЧДУ формується з трьох триместрів: два довгих - зимовий і весняний, один зменшений - річний. В середині осіннього і весняного триместру є тиждень індивідуальної діяльності. Запроваджена рейтингова система оцінки знань і індивідуальної праці студентів (за стобальною шкалою), учбово-наукові та науково-дослідницькі семінари, в першу чергу письмові або комбіновані форми атестації.

Університет складається з одинадцяти навчальних корпусів.

Іногородні студенти можуть звернутися в деканати для надання їм місця для проживання в одному з трьох студентських гуртожитків.

Харчування студентів і педагогів Вузу організовано в їдальні і чотирьох кафе.

Виховна діяльність у Чорноморському університеті

В університеті створені всі умови для всебічного розвитку особистостей студентів, створені профспілка студентів, Студентська рада закладу, юридична клініка, екологічний клуб, кіноклуб, дискусійний клуб, мовні клуби, танцювальна студія, студентські ЗМІ, ренесансний театр.

Спортивна молодь може займатися більше в дванадцяти спортивних секцій, що діють в університеті, в тому числі і вітрильним спортом, підводним спортом, і східними єдиноборствами у двох спортивних залах, тренажерних залах, спортивних майданчиках.

В університеті стали традиційними культурно-масові заходи, на яких студенти показують свою майстерність: День студента ,Посвята в студенти, День молоді, Тетянин День, День Святого Валентина, День Перемоги, День науки, Різдво, Новий Рік і ін.

Матеріально-технічна структура ЧДУ ім. П. Могили

10 учбових приміщень, бібліотека з фондом 110000 екземплярів, у тому числі публікації 15 закордонними мовами, 2 читальних зали на 300 осіб, інформаційно-комп'ютерний центр, під’єднаний до сітки Інтернет, видавничий підрозділ, актова зала, 2 спортивні зали, 2 тренажерні зали, студентський культурно-мистецький центр, картинна галерея, 3 гуртожитки, їдальня, 3 кафетерій.

Для створення рівня освіти, який відповідає світовим стандартам, заклад підтримує постійні і міцні контакти з різноманітними світовими установами та закордонними закладами освіти. Збільшується практика запрошення визначних закордонних діячів для вивчення в МДГУ, а також стажування студентів і педагогів у світових закладах освіти.

Організація студентського життя відбувається через самоврядування. Минулим школярам допомагає здійснювати побут, вільний час, вирішити конфлікти студентська колегія.

В структуру науково-дослідницької діяльності Чорноморського державного гуманітарного університету покладений національний досвід, зокрема філософська концепція Петра Могили - органічне об’єднання наукової та учбової роботи. Наукові дослідження відбуваються за затвердженою Вченою радою і зареєстрованою ректором програмою.

Незважаючи на юність закладу, університет вже став одним з найбільш впливових установ у південному районі. Це - єдиний в Південному регіоні Український Національний університет класичного рангу, в якому широко запроваджуються західні педагогічні технології у поєднанні з вітчизняними традиціями (Liberal Arts Education).

ЧДУ імені Петра Могили удостоєний багатьма дипломами і грамотами за визначні здобутки і формування сфери освіти, науки і спорту. Також заклад удостоюється почесними місцями в рейтингах кращих українських учбових закладів.

Університет посідає визначне місце і на світовому рівні, підтримує постійні відносини з такими установами, як Fulbright Program, IREX, Корпус Миру США, ACCELS, ALDEC, American Council on Education (Американська Рада з проблем освіти (США), Гете-інститут, "Сіменс"(Німеччина), корпорація "Альянс Франсез" (Франція), Phi Beta Delta (Почесний світовий союз науковців), Велика Хартія Університетів "Magna Charta Universitatum", затвердженій в Болоньї 1988 року та ін.

Студенти ЧДУ по завершенні освіти отримують дипломи державного значення.

Отже, Чорноморський державний університет – це сучасний заклад, який надає своїм студентам всі умови для саморозвитку та становлення особистості в процесі навчання та виховання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!