Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області та їх рейтинг \ 15. Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, КМНУ ім. В. О. Сухомлинського

Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, КМНУ ім. В. О. Сухомлинського

« Назад

Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського є учбовим закладом I рівня кваліфікації.

Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, КМНУ ім. В. О. Сухомлинського

Загальна інформація про КМНУ ім. В.О. Сухомлинського

Форма навчання - очна.

Студенти здобувають освіту на державній та комерційній основах.

Студенти закладу зачисляються на ІІ-ІІІ курси університету означених кваліфікацій.

Керівник Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського - Орловський Віктор Кузьмич.

Терміни здобуття освіти у коледжі

На основі 9-ти класів:

- бухгалтерський облік - 3 роки;

- фінанси та кредит - 3 роки;

- прикладна математика - 4 роки;

- обслуговування комп'ютерних структур і мереж - 3 роки і 10 місяців;

- соціальна діяльність - 3,5 роки;

- правознавство - 4 роки.

КМНУ ім. В. О. Сухомлинського

На основі 11-ти класів і профтехучилищ:

- бухгалтерський облік - 2 роки;

- фінанси і кредит - 2 роки;

- прикладна математика - 3 роки;

- обслуговування комп'ютерних структур і мереж - 2 роки і 10 місяців;

- соціальна діяльність - 2,5 року;

- правознавство - 3 роки.

Умови вступу в КМНУ ім. В. О. Сухомлинського

На І курс Коледжу Миколаївського національного університету імені В. А. Сухомлинського беруться жителі України, учні 9 класів загальноосвітніх середніх шкіл.

На II курс Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського зачисляються жителі України, учні 11 класів і профтехучилищ.

Студенти профтехучилищ додатково надають диплом висококваліфікованого співробітника за певним напрямом формування.

Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, КМНУ ім. В. О. Сухомлинського

Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського здійснює становлення молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Економіка та підприємництво.

КМНУ ім. В. О. Сухомлинського готує фахівців, органічно поєднуючи новітні технології навчання і славні традиції відкритої освіти. Студенти мають вільний доступ до електронного каталогу та фонду електронних підручників. У КМНУ ім. В. О. Сухомлинського створено інформаційний центр з використанням глобальних мереж, що забезпечує телекомунікаційний зв'язок коледжу з Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського, реальну можливість дистанційного навчання за багатьма освітніми програмами.

Освітній процес поєднується з глибокими ґрунтовними науковими дослідженнями, проведеними в закладі за активною участю студентів.

В Інституті працюють досвідчені викладачі і фахівці-практики, кваліфікація яких є гарантією високої якості навчання. Понад 70% з них мають вчені ступені і звання.

Важливим напрямом науково-технічної роботи Коледжу Миколаївського національного університету є ґрунтовні та прикладні дослідження в сфері природничих, гуманітарних, психолого-педагогічних, соціально-економічних наук. Наукові дослідження відбуваються разом з визначними науковими закладами Національної академії наук та Національної академії педагогічних наук України.

Своє завдання Коледж МНУ ім. В. О. Сухомлинського бачить в формуванні спеціалістів, які відповідають модерним потребам, мають глибокі професійні здібності, володіють високим рівнем національної свідомості, широтою думки, вміють діяти креативно, спроможні утверджувати надбання України на територіях Європи та світу.

Наукова діяльність та науково-технічна робота в закладі є важливою частиною освітньої роботи, що відбувається з ціллю забезпечення становлення економіки держави та входження в Європейський науково-освітній простір.

Головною ціллю наукової та науково-педагогічної роботи є одержання нових знань, які є основою для учбової роботи, вирішення комплексних завдань у галузі  наукового, технологічного та інноваційного становлення, прикладних досліджень, визначених чисельністю, головних наукових спрямувань фундаментальних досліджень в області природничих, технічних і гуманітарних наук.

Отже, КМНУ ім. В. О. Сухомлинського – це сучасний перспективний заклад освіти, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, які завжди користуються попитом серед працедавців на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!