Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області \ ЗВО (ВНЗ) Миколаївської області та їх рейтинг \ 11. Миколаївський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

« Назад

120 років відсвяткували Миколаївському коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка Лазаряна (колишній технікум залізничного транспорту).

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Миколаївський технікум залізничного транспорту ім. академіка Ст. Образцова - вищий учбовий заклад I-II рівнів кваліфікації.

Контакти Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури

Місцезнаходження коледжу: 54020, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 71.

Тел/факс: (0512) 49-23-90.

E-mail: miktzt@gmail.com.

Скорочена назва закладу (абревіатура): МКТІ ДНУЗТ.

МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Загальна інформація про МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Миколаївський технікум залізничного транспорту ім. академіка Ст. Н. Образцова запрошує своїх майбутніх студентів.

Заклад є одним з найдревніших учбових установ Українських залізничних доріг. Технікум був сформований в 1894 році. За період свого становлення було вивчено більше 16 тис. спеціалістів.

Заклад володіє широкою учбовою, матеріально-технічною та побутовою структурою. На сьогоднішній день навчальна територія становить більше 12 тис. м2, більше ніж 70 учбових класів, аудиторій та майстерень, чотири 4 спортивні зали, бібліотека з читальним залом, стрілецький тир та спортивно-оздоровчий табір на березі Чорного моря.

МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна надає плідну увагу рівню матеріальної структури та якості формування спеціалістів.

Технікум - учбова структура, до якої входить три навчальних приміщення, освітні полігони, 3 гуртожитки, їдальня, буфет. Заклад має персональний автомобільний парк і проводить формування водіїв кваліфікації "С". Розташовані поруч Будинок науки і культури технікуму, залізнична поліклініка і лікарня.

На теперішній час випускники обіймають певні пости на залізничному транспорті, в промисловості і науці. Серед студентів установи є Герої Соціалістичної Праці, генерали, науковці.

Важливе завдання технікуму - формування спеціалістів для Українських залізниць.

Кваліфікації МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Миколаївський технікум залізничного транспорту ім. академіка Ст. Образцова здійснює навчання молодших спеціалістів за такими кваліфікаціями:

- Автоматика та управління;

- Машинобудування та матеріалообробка;

- Транспорт і транспортна структура.

Згідно до розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.12.2012 № 1432 Миколаївський технікум залізничного транспорту ім. академіка Ст. Образцова реорганізовано в Миколаївський коледж транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка Лазаряна із збереженням сертифікованого обсягу та державного замовлення на становлення спеціалістів.

Для освіти студентів підрозділ має 10 аудиторій та 15 класів. На підрозділі сформований автотранспортний центр.

Освітній процес відбувається в класах і аудиторіях, обладнаних стендами з діючими двигунами внутрішнього згоряння, розрізами та муляжами різноманітних типів двигунів та частин автомобіля. Аудиторії також облаштовані функціонуючими автомобілями (2 вантажних і 2 легкових) на яких відбувається повний спектр робіт по технічному обслуговуванню та комп’ютерній діагностиці з застосуванням пакету певних програм для різноманітних видів авто.

Учбову практику студенти відбувають у автотранспортних організаціях міста та регіону, а також в освітньо-виробничих майстернях закладу на спеціально облаштованих ділянках:

- слюсарній, верстатній;

- з ремонту двигунів внутрішнього згоряння;

- з монтажу та демонтажу автомобілів і двигунів;

- з технічного обслуговування автомобіля.

Миколаївський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, МКТІ ДНУЗТ ім. В. Лазаряна

Для студентів діють гуртки та спортивні секції. Під час учбового процесу студенти беруть участь в наукових семінарах, симпозіумах та олімпіадах, як в учбовому закладі, так і в інших освітніх установах України.

Студенти кваліфікації працюють техніками-механіками, майстрами в організаціях області по використанню, технічному облаштуванню і ремонту транспортних засобів на станціях технічного обслуговування автомобілів, установах автомобільного транспорту, в структурах ДАІ, на місцях завідувачів гаража, майстерні, майстрами дільниць на пунктах СТО автомобілів, АТП, механіками контрольно-технічного пункту АТП, техніками по обміну шин та мастильних засобів та ін. В один і той же час з спеціалізацією механік студенти оволодівають робочі дисципліни слюсаря автотранспортних засобів та водія кваліфікації «С».

Головні завдання Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури:

- опанування студентами здібностей професійних знань, становлення їх до практичної роботи у певній сфері;

- участь у здійсненні державного замовлення та інших договорів щодо формування висококваліфікованих фахівців навчально-спеціалізованого напрямку "молодший спеціаліст" згідно з положеннями вищої освіти за сертифікованими кваліфікаціями;

- формування молоді до індивідуальної підприємницької роботи за вибраним напрямком та надання їм робітничих професій; забезпечення умов для оволодіння структурою знань про природу, людину і суспільство;

- професійна спрямованість вступників і студентів, інформування їх про ситуацію на ринку праці;

- здійснення креативної, творчої, культурно-виховної, спортивної та оздоровчої діяльності; надає можливість віднайти роботу майбутнім випускникам.

Отже, Миколаївський коледж – це сучасний освітній заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!