Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 152. Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ЕПТ МАУП

Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ЕПТ МАУП

« Назад

Економіко-правовий технікум при МАУП - приватна вища учбова  установа I рівня кваліфікації.

Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ЕПТ МАУП

Загальна інформація

Приватна учбова  установа "Економіко-правовий технікум при МАУП" було створено 30 серпня 2001 року у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю. Організаторами цієї установи була Голосіївська районна рада м. Києва та МАУП. На даний час до структури економіко-правового технікуму при МАУП включено два підрозділи: Дарницьке, яке діє з 2004 року і Святошинське - створено в 2007 році.

ЕПТ здійснює навчання молодших фахівців на грунті11 класів денної та заочної форми навчання на ґрунті базової середньої освіти (9 класів).

ЕПТ здійснює навчання за напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший фахівець":

Соціальна діяльність - 50 од. (Ліцензійний обсяг).

Використання структур обробки інформації та прийняття рішень - 25 од.

Здійснення обслуговування в готелях і туристичних комплексах - 50 од.

Всі кваліфікації ліцензовані та затверджені Міністерством освіти і науки України.

Після закінчення навчання студенти одержують державні дипломи з додатком, а також світові дипломи і сертифікати згідно до світових угод.

Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом, ЕПТ МАУП

Так на 01.02. 2009 року в ЕПТ при МАУП освіту отримує більше ніж 1500 вихованців. Серед них 1285 - очної форми навчання та 220 заочної форми навчання. В Дарницькому відділенні технікуму освіту здобуває - 226 студентів. У Святошинському - 55 студентів. Крім того, в ЕПТ вчиться 26 студентів-інвалідів для яких сформовані  всі потрібні умови навчання.

Студенти вузу - не обов'язково кияни. Тут навчаються і багато жителів з регіонів, яких залучають споконвічні краєвиди столиці: висока якість освіти, змога високооплачуваного працевлаштування, феєричне і неперевершене студентське життя в столичному ВЗО. Їх - більше третини (546 осіб). Це одногрупники з Київської області, Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Криму, Закарпаття, Полісся. Не місцеві повністю забезпечуються житлом - про це попіклувалась Академія.

Умови вступу в технікум

Студенти, які одержали основну середню загальну освіту, здійснюють вступне тестування з української мови (диктант) та профільних предметів за спеціальністю.

Вступне тестування здійснюється у вигляді диктанту та тестування; оцінюються за 12-бальною шкалою.

Вступні екзамени у вигляді співбесіди з фахового предмету проходять студенти, які володіють середнім балом свідоцтва про базову середню освіту не менше 8 балів.

Введення в ЕПТ передбачає зачислення до групи 2 курсу згідно з атестатом про повну середню освіту (11 класів) і певного сертифікату незалежного державного тестування за рівнем балів не менше 124 балів з кожної дисципліни, а також передбачено зарахування на заочну форму навчання і за умов учбового закладу згідно з дипломом високоосвіченого працівника, випущеного учбовими закладами професійно-технічної освіти.

Забезпечення учбового процесу

В технікумі функціонує 48 штатних викладачів, серед них мають вищу категорію - 26, першу категорію 8, другу категорію - 11, молоді фахівці - 3. Також звання викладач-методист мають - 9, доктор філософії з фахових дисциплін мають - 3. Викладацький штат стабільний - 33 викладачі працюють у даному технікумі вже 5 років, з них 15 викладачів працюють з початку створення технікуму.

Виробнича практика студентів

Виробнича практика відбувається на організаціях і в установах м. Києва. Для проведення практики з правознавства цілеспрямовано дається інформація про студентів-випускників на Державну судову адміністрацію Києва, де положенням закріплюються місця здійснення практики (судові заклади м. Києва).

Крім цього, студенти вузу відбувають практику в Київському міському центрі соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, банку "Форум", ощадному банку України м. Києва, Промінвестбанку, Всеукраїнському акціонерному банку, ВКП "ЕСКО", страхової компанії "Оранта", ТОВ "АР Київська аудиторська група", ТОВ "Амплуа персонал", ТОВ "Любо мир", ТОВ "МС Клуб", ТОВ "Атланта", банківських установах, у видавництвах, ТОВ "Економедіа". 80% студентів-випускників технікуму далі здобувають освіту у вищих учбових установах Києва.

Матеріально-технічна база

Для можливостей студентів у вузі діють медпункт, бібліотека, читальний зал, тренажерний зал; крім цього, студенти досить використовують інфраструктуру Академії - адже вона територіально близько, і велика кількість студентів здобуває освіту на її базі. Це - магазини (продовольчий, книжковий), медичний центр, бібліотечний центр, Інтернет-кафе, їдальні і т. п. тобто, всі потрібні для нормального існування студента послуги можна одержати.

ЕПТ МАУП

Отже, Економіко-правовий технікум при МАУП – це сучасний заклад освіти, який надає ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!