Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 66. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ВІКНУШ

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ВІКНУШ

« Назад

05.04.2015 14:19

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка утворено в 1933 році.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ВІКНУШ

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Військовий інститут) є модерним визначним міжвідомчим, широкопрофільним, інтегрованим військовим учбовим відділенням вищого учбового закладу, який проводить формування спеціалістів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових утворень (Служба безпеки України, Міністерство України з питань ектрених ситуацій та у питаннях захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державна прикордонна служба України, Служба зовнішньої розвідки України, Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України, Міністерство транспорту та зв'язку України, Управління державної охорони України тощо).

Військовий інститут - єдиний в Україні військовий учбовий підрозділ вищого учбового закладу, який проводить формування спеціалістів для всіх військових утворень за кваліфікаціями: міжнародна інформація, переклад, фінанси, психологія, політологія, геоінформаційні системи і технології, реклама та зв'язки з громадськістю, журналістика, право. В інституті діє ад'юнктура за 10-ма науковими спеціалізаціями.

Військовий інститут має модерну новітню навчально-матеріальну основу, базу якої утворюють діючі приклади та макети техніки, обчислювальний центр, бібліотека з читальним залом, учбові лабораторії та комп'ютерні зали з під’єднанням до сітки INTERNET, мультимедійні лекційні аудиторії, класи, облаштовані технічними засобами навчання та відображення інформації.

Медичне обслуговування здійснюється в поліклініці інституту, яка обладнана сучасними медичними інструментами та апаратурою.

Сьогодні ні в кого не викликає сумніву, що подальша доля будь-якої молодої людини залежить від отриманого ним освіти та виховання. Батьки вносять свій вклад у виховний процес і становлення особистості, але багато ще залежить і від обраного навчального закладу.

ВІКНУШ

Серед величезної безлічі навчальних закладів заслуговує уваги Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тут абітурієнти перетворюються в кваліфікованих фахівців і майстрів своєї справи. Приймаючи на роботу випускників ВІКНУШ, роботодавці можуть бути впевнені, що беруть дійсно грамотного фахівця. Отримані знання підтверджуються на практиці, яку проходять усі студенти учбової установи.

В процес навчання впроваджені інноваційні методи виховання і навчання молодих фахівців.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка - це не просто ВУЗ, а заклад, де формується особистість, яка зможе в своєму житті досягти високого рівня, стати лідером, або ж просто відмінним фахівцем. Щоб вступити в ВІКНУШ, необхідно подати певний пакет документів і скласти відповідні іспити. В нашому Вузі багато цікавих факультетів і спеціальностей, тому ви завжди можете розраховувати на те, що тут ви знайдете те, що шукаєте.

Напрями навчання:

- Географія і геологія;

- Культура і мистецтво, дизайн;

- Політологія і міжнародні відносини;

- Психологія і педагогіка;

- Радіоелектроніка і зв'язок;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство;

- Інші.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ВІКНУШ

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка - це, утворена у 1998 році, багатопрофільна міжвідомча дочірня організація вищого учбового закладу. В даному університеті проводиться підготовка класних освічених фахівців для військових формувань, головне з яких - Збройні Сили України.

Курсантам необхідно проходити підготовку за спеціалізацією у відповідних інститутах і на факультетах КНУ ім. Тараса Шевченка. Крім того, студенти періодично приймають участь у заходах програми військового співробітництва «Партнерство заради миру».

Структуру Військового інституту ім. Шевченка становлять 16 кафедр та 4 факультети.

Педагогічний колектив налічує близько 100 науково-педагогічних працівників, серед яких два десятки докторів наук і понад вісімдесят кандидатів наук, а також професорів і доцентів.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка є повноправним і єдиним у своєму роді вищим учбовим закладом в Україні, у якому проводиться формування за такими кваліфікаціями:

- фінанси;

- міжнародні відносини;

- міжнародна інформація;

- переклад;

- психологія;

- політологія;

- реклама і зв'язки з громадськістю;

- геоінформаційні системи і технології;

- право.

Зв'язки між вузами здійснюються за угодами, укладеними між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Міністерства оборони України з партнерськими навчальними закладами таких країн як Франція, Німеччина, Іспанія, Єгипет, Туреччина, Іран, Китай, США, велика Британія, Єгипет, Греція.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Інститут з військовим ухилом володіє науковою базою підтвердженої матеріальним забезпеченням, основою якої є діючі макети техніки, обліковий центр, бібліотека, лабораторії, комп'ютерні класи, мультимедійні лекційні аудиторії та класи, що дозволяють майбутнім фахівцям використовувати придбану теоретичну базу на практиці.

Випускники військового інституту призначені для заміщення посад командирів взводів частин оперативного призначення, по охороні важливих державних об'єктів, загонів спеціального призначення та спеціальних моторизованих військових частин (міліції) з наміром висування на посади командирів рот, керівників штабів батальйонів, а також для проведення правової роботи. З 2007 року військовий інститут приступив до цільового формування офіцерів для розвідувальних військових частин і частин спеціального призначення.

Отже, військовий інститут є широко профільним учбовим закладом, який позитивно зарекомендував себе на ринку освітніх послуг України і не тільки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!