Роздрукувати сторінку

Університет менеджменту освіти, УМО

« Назад

05.04.2015 17:39

Що може стати запорукою вдалого працевлаштування і життя з достатком? Звичайно ж відмінне навчання у престижному Вузі - це знають всі. Навчання в «Університеті менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України дасть Вам можливість почати блискучу кар'єру!

Університет менеджменту освіти, УМО

У УМОНАПНУ ведеться формування високоосвічених спеціалістів із найбільш затребуваних напрямків. Викладачі з великими знаннями і досвідом активно впроваджують нові методики в учбовий процес, співробітники УМОНАПНУ постійно переймають досвід своїх закордонних колег і сіють його на грунт української освіти, завдяки чому студенти засвоюють максимум інформації і демонструють прекрасні професійні навички в будь-якій сфері. Безперервно ведеться моніторинг успішності і докладаються всі зусилля до її збільшення. «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України - це символ якісної, затребуваної, новітньої освіти! Зробивши вибір на його користь, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваша освіта буде відповідати найвищим вимогам!

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 р. №969-р Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти АПН України реорганізовано в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (УМО).

УМО

У складі УМО:

- Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти4

- Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників;

- Інститут менеджменту та психології;

- Інститут відкритої освіти;

- Науково-дослідний інститут післядипломної освіти.

Ректор - Віктор Васильович Олійник, доктор педагогічних наук, член-кореспондент АПН України.

Державний вищий учбовий заклад «Університет менеджменту освіти» як вища учбова установа IV рівня кваліфікації створений як установа інноваційно - пошукового напрямку в комплексі Національної академії педагогічних наук.

У відповідності з ліцензією АВ №395912 від 25.06.2008 р., УМО проводить освітню роботу з ціллю забезпечення становлення, перепідготовки, збільшення кваліфікації головних кадрів освіти України.

Становлення спеціалістів з вищою освітою за заочною формою навчання відбувається в Інституті менеджменту та психології. Навчання проводиться за освітньо-кваліфікаційними формами: бакалавра, спеціаліста та магістра за кваліфікаціями: психологія, управління персоналом і економіка, менеджмент організацій. На базі повної вищої освіти проводиться навчання магістрів за спеціалізаціями педагогіка вищої школи управління учбовою установою.

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти, Інституті післядипломної педагогічної освіти інженерно-педагогічних працівників (р. Донецьк), Інституті відкритої освіти створені курси підвищення спеціалізації начальників організацій та учбових установ, педагогічних працівників та керівників установ освіти, робітників методичних та психологічних служб, педагогічних працівників професійно-технічних закладів.

Учбовий процес проводять високоосвічені викладачі, серед яких 24 % докторів наук і більше ніж 70 % кандидатів наук.

Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України (УМОАПНУ), створений в 2007 році в результаті реструктуризації Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПНУ, - це державний ВУЗ інноваційно-пошукової форми IV рівня кваліфікації.

Університет менеджменту освіти, УМО

Керівним кадрам - управлінські знання

УМО надає освітні послуги з навчання, перепідготовки та збільшення кваліфікаційного рівня фахівців, що займають керівні посади в сфері освіти. За допомогою викладачів з високим класом професіоналізму, серед яких - понад 70% кандидатів і 24% докторів наук.

Процес навчання проходить за освітньо-кваліфікаційними програмами рівнів бакалавра і спеціаліста за такими спеціалізаціями:

• психологія;

• управління персоналом;

• економіка;

• менеджмент організацій.

Фахівці, які отримали повну вищу освіту мають право навчатися заочно в магістратурі Інституту менеджменту та психології за такими кваліфікаціями:

• управління учбовою установою;

• педагогіка вищої школи.

Структура УМО

До складу УМО входять:

• НДІ післядипломної освіти;

• Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників;

• Інститут відкритої освіти;

• Інститут менеджменту та психології;

• Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти.

УМО

Не зайве сказати, що в багатьох підрозділах ВНЗ діють курси збільшення кваліфікації:

- керівників учбових установ;

- організацій;

- освітніх установ;

- педагогічних працівників, у тому числі працівників ПТУ;

- працівників психологічних і методичних служб.

Отже, навчальний заклад дає ґрунтовну освіту у педагогічній сфері, є одним із високопрофесійних установ України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!