Роздрукувати сторінку

Український інститут лінгвістики і менеджменту, УІЛМ

« Назад

10.06.2015 15:50

Освіта дає можливість людині не просто знайти роботу, але і знайти своє «я». Багато хто за роки навчання у вищому навчальному закладі можуть змінити свої стереотипи і по-іншому дивитися на речі. Таким чином, формується нова особистість. Щоб освіта принесло користь варто ретельно підібрати ВНЗ. Заслуговує уваги Український інститут лінгвістики і менеджменту, де за роки існування Вузу було випущено величезну кількість студентів, які сьогодні вважаються кращими фахівцями у своїй галузі. Серед різноманіття факультетів і спеціальностей в УІЛМ ви обов'язково підберете ту спеціальність, яка вам підійде. Незалежно від вибраного напряму у вас обов'язково з'явиться можливість пройти практику за своєю спеціальністю. Інноваційні впровадження та методи навчання дозволять більш ефективно освоїти весь отриманий матеріал.

Український інститут лінгвістики і менеджменту, УІЛМ

Серед багатьох навчальних закладів Український інститут лінгвістики і менеджменту вважається одним з більш кваліфікованих і престижних. Його популярність зростає з кожним роком. Серед числа випускників закладу дуже багато наукових співробітників, які після закінчення УІЛМ вносять істотний вклад у розвиток самого Вузу і науки в цілому. Отримані ними знання і досвід допомагають молодому поколінню вирішувати ряд життєвих і професійних питань значно швидше і ефективніше.

Український інститут лінгвістики і менеджменту – це приватний вищий навчальний заклад, що здійснює підготовку висококваліфікованих і затребуваних бакалаврів, спеціалістів і магістрів.

УІЛМ, на сучасному етапі, має IV рівень акредитації і є привабливим закладом вищої освіти, завдяки професійній підготовці кадрів, а також сприятливій атмосфері, що панує у вузі.

В даний час в інституті здійснюється підготовка фахівців на базі середньої освіти (термін навчання - 5 років) з кваліфікацій лінгвіст, перекладач-менеджер на факультеті прикладної лінгвістики (перша вища освіта). А також здійснюється перепідготовка осіб, які вже мають вищу освіту. Протягом 2-2,5 років на факультеті другої вищої освіти ведеться підготовка фахівців з кваліфікацією лінгвіст-перекладач, які після закінчення навчання будуть ефективно використовувати в своїй роботі сучасні інформаційні технології.

При інституті лінгвістики і менеджменту також працюють підготовчі курси відкриті для всіх охочих.

Неоціненний потенціал даного вищого навчального закладу полягає у висококваліфікованому професорсько-викладацькому колективі ВНЗ. В інституті поряд з вченими Академії наук вищої школи України працюють фахівці факультету іноземної філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серед співробітників кафедр Інституту - засновники наукових шкіл, відомі вчені в галузі прикладної лінгвістики, філології і перекладу.

Інститут готує фахівців з кваліфікацією лінгвіст і перекладач-менеджер. Також ВНЗ надає другу вищу освіту з отриманням кваліфікації «лінгвіст-перекладач». Серед викладачів ВНЗ - фахівці факультету іноземної філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Студенти мають можливість освоїти дві іноземні мови, основи інформаційного аналізу, форми і методи спілкування зі ЗМІ.

Програма навчання складається з дисциплін: філологічних або перекладацьких, комп'ютерно-інформаційних, інформаційно-менеджерських. Особи, що навчалися в магістратурі, отримують диплом перекладача-менеджера, викладача (двох іноземних мов). Інститут проводить підготовку перекладачів-менеджерів, які володіють системними знаннями з інформаційного забезпечення проектів у сфері політики, лінгвістичного супроводу проектів, менеджменту інформаційних ресурсів, аналізу інформації.

Інститут здійснює підготовку бакалаврів, фахівців і магістрів в області іноземних мов і літератури. Це англійська, німецька, французька, іспанська, російська, японська, китайська мови. Також ВУЗ готує магістрів і бакалаврів психології, української мови і літератури, прикладної лінгвістики та правознавства, готує перекладачів зі знанням:

- англійської;

- французької;

- німецького;

- італійського;

- російської;

- китайського;

- корейської;

- іспанського;

- арабського;

- турецької мови.

На шести факультетах:

- германської філології;

- романської філології;

- сходознавства;

- перекладачів;

- слов'янської філології;

- економіки і права.

УІЛМ

Студенти здобувають освіту в інституті, як за рахунок бюджетних коштів, так і на контрактній основі. Спеціалісти, які одержали освіту за кошти  держави, повинні відпрацювати декілька років в учбових установах України.

Інститут ґрунтується на трьох модерних учбових корпусах, володіє широкорозвиненою інфраструктурою: новітній тренажерний зал, велику і недорогу їдальню, багатотисячний бібліотечний фонд.

В учбовому закладі освіту здобувають більше ніж 7 тисяч громадян України та закордону. Приїжджим пропонуються гуртожитки, їх у Києві нараховується чотири, вони розташовані досить далеко один від одного, до вузу діставатися від них в середньому приблизно 20-30 хвилин.

При вступі в інститут вступники подають встановлений пакет документів, серед яких обов'язково повинні бути результати Зовнішнього Незалежного оцінювання з української мови, іноземної мови та історії України або англійської мови (на вибір).

За минулі десятиліття випускники Українського інституту лінгвістики і менеджменту розлетілися по Україні та світу і продовжують самовдосконалюватися, працюючи в освітніх установах різного рівня, у приватному підприємництві, управлінській сфері, в дипломатичному корпусі.

Серед випускників ВНЗ - політики, лауреати державних премій, письменники, ректори вищих навчальних закладів України.

Український інститут лінгвістики і менеджменту, УІЛМ

Отже, Український інститут лінгвістики і менеджменту – це високопрофільний навчальний заклад, який здійснює ґрунтовну підготовку студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!