Роздрукувати сторінку

Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, УДУФМТ

« Назад

05.04.2015 06:35

При виборі вищого навчального закладу дуже часто виникає питання, чому популярність одного Вузу завжди вище інших. Відповідь очевидна: саме завдяки рівню професійної підготовки самих викладачів і того, як вони підносять матеріал студентам, навчальний заклад набуває популярність, повагу і престижність. До таких навчальних закладів можна віднести Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, де кожен може отримати вищу освіту.

Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, УДУФМТ

У списку Вузів університет займає одне з лідируючих місць. Всі випускники УДУФМТ завжди знаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у роботодавців. Це пов'язано з тим, що в університеті студент не тільки може отримати диплом, але і дуже хороший багаж знань і практичних навичок. Вступаючи в Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, ви можете бути упевнені, що крім теоретичної бази ви отримаєте і практичний досвід. Більшість з викладачів вже не перший рік передають знання молодому поколінню, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації і, звичайно ж, підтверджуючи її в установленому законодавством порядку. Щорічно в УДУФМТ збільшується число абітурієнтів і не тільки тих, хто поступає після школи. У навчальному закладі можна отримати при бажанні другу вищу освіту, також ви можете вступити на навчання в будь-якому віці.

Український університет фінансів і торгівлі створений у 2007 році шляхом об'єднання Українського державного університету економіки і фінансів та створеної в 1995 році Української академії зовнішньої торгівлі. Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі розташований за адресою р. Київ, вул. Чигоріна, 57.

Університет фінансів є державним навчальним закладом IV рівня акредитації, в якому готуються фахівці у сферах фінансів, менеджменту, міжнародної економіки, комп'ютерних наук, міжнародних відносин, права. Робота випускників пов'язана з урядовими організаціями, торговими і економічними місіями за кордоном, в бізнес-організаціях.

УДУФМТ

Навчання студентів здійснюється на денній та заочній формах багаторівневої системи на бюджетній і платній основі. Дипломовані фахівці можуть отримати другу вищу освіту, продовжити навчання в аспірантурі, докторантурі, підвищити кваліфікацію або пройти перепідготовку. Військової кафедри в університеті немає.

Вищу професійну освіту можна отримати на факультеті правознавства та міжнародних відносин, факультет міжнародної економіки і менеджменту, фінансово-економічному факультеті.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком, кімнати обладнані холодильниками, телевізорами, меблями.

Харчування студентів організовано Центром харчування. Є медичний пункт, а також можна звертатися в студентську поліклініку. Для занять спортом є спортивний зал.

Аудиторії, відеокласи обладнані супутниковим телебаченням, що дозволяє студентам кафедри іноземних мов дивитися новини англійською мовою.

В університет міжнародної торгівлі можуть надійти громадяни з інших держав у відповідності з чинним законодавством, нормативними міжнародними договорами. В даний час в УДУФМТ навчаються громадяни з Росії, Грузії, Туркменістану, Азербайджану та інших держав, маючи рівнозначні права з українськими студентами, з отриманням місць для проживання в гуртожитку.

Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, УДУФМТ

Під час навчання студенти проходять практику на підприємствах міста, в разі активної роботи, зарекомендувавши себе з найкращого боку, роботодавці можуть запропонувати студентам продовжити роботу у них після закінчення навчання.

ВУЗ має свої філії у Донецьку, Одесі, Харкові.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Напрями навчання:

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

За сучасними економічними та юридичними спеціальностями - в Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі.

Незважаючи на те, що Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (УДУФМТ) - порівняно молода установа, отримало IV рівень акредитації в 2007 році, він зайняв в рейтингу ВНЗ України одне найвищих місць. У чому ж секрет?

Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі

Якісна освіта з гарантією працевлаштування.

Виявляється, вся справа в тому, що про всіх випускників УДУФМТ, незалежно від спеціальності (менеджмент, економіка, право, фінанси) і кваліфікаційно-освітнього рівня (бакалавр, спеціаліст або магістр), добре відгукуються роботодавці. Таким чином, студентам УДУФМТ гарантована хороша робота і гідний заробіток.

Адже завдяки сильному викладацькому складу - 17 докторів і професорів, 37 кандидатів наук, - навчаючись у цьому вузі, студенти отримують не просто диплом, але і професійні знання і навички високого рівня. Іншими словами, крім теоретичних азів спеціальності, студент набуває практичний досвід. Ось чому кожен рік в УДУФМТ зростає кількість вступників - як вчорашніх школярів, так безліч випускників минулих років та працівників керівної ланки. Це свідчить про те, що навчатися в УДУФМТ можна в будь-якому віці.

Крім цього, В УДУФМТ функціонують:

• факультет довузівської підготовки,

• післядипломної освіти,

• заочне і дистанційне відділення,

• коледж міжнародної торгівлі

• аспірантура,

• докторантура.

Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, УДУФМТ

Додаткові переваги

Завдяки особливостям навчального процесу студенти УДУФМТ можуть:

• отримати ще одну спеціальність;

• пройти програму сертифікації;

• змінити напрям спеціальності або підготовки;

• вивчати іноземні мови поглиблено;

• відвідувати тренінги та лекції, викладаються іноземними фахівцями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!