Роздрукувати сторінку

Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), УБС НБУ

« Назад

05.04.2015 13:59

Не для кого не секрет, що існує величезна конкуренція серед Вузів, але Університет банківської справи НБУ гідно виглядає і тримає лідируючі позиції серед безлічі установ вищої професійної освіти. Хороший рівень акредитації, блискучий викладацький склад, сучасні технології освіти - це лише малий перелік достоїнств УБС НБУ. Колектив університету постійно прагне бути на піку новітніх тенденцій, безперервно впроваджуючи в процес навчання найбільш ефективні нововведення. Студенти УБС НБУ пишаються тим, що навчаються тут і продовжують багаті традиції Вузу, максимально різнобічно розвиваючись. Буквально кожен приймає активну участь у творчому та спортивному житті університету, гідно представляючи її по всій країні. Університет банківської справи НБУ - ось вибір, який вже багато років роблять талановиті та цілеспрямовані люди!

Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), УБС НБУ

Київський університет банківської справи  був утворений 16 років тому, в 1997 році, коли Промінвестбанк за ініціативою голови правління, професора В. П. Матвієнко відкрив перший в Україні ВНЗ з формування спеціалістів банківської сфери.

Україні - висококваліфіковані економісти і фінансисти

Основною метою Київського університету банківської справи є задоволення швидко зростаючих потреб банківських установ України у висококваліфікованих економістів і фінансистів.

Таким чином, спеціальність «Фінанси і кредит» дає комплекс знань у сферах:

• банківських операцій;

• фінансів і грошового обігу;

• обліку в банках;

• економічного аналізу;

• бухгалтерського обліку та економіки підприємств.

У свою чергу, спеціальність «Облік і аудит» передбачає одержання таких знань і навичок:

• теорії бухгалтерського обліку;

• фінансового обліку;

• банківської статистики;

• методології та організації бухгалтерського обліку в банківських установах;

• управлінського обліку;

• аудиторського забезпечення управління банківським сектором;

• міжнародним банківським відносинам та операціям;

• ведення податкового обліку;

• організація бухгалтерського обліку суб'єктів господарської діяльності;

• обліку в зарубіжних країнах;

• методи маркетингових досліджень;

• електронні платіжним кошти в банку;

• інформаційних систем і технологій у банківській сфері;

• банківської безпеки.

УБС НБУ

Іноземні мови і практика - перш за все!

Слід зазначити, що протягом усього періоду навчання студенти поглиблено вивчають іноземні мови (англійська та німецька), які потрібно буде здавати в якості державних іспитів. А починаючи з третього курсу всі практичні заняття, навчально-виробнича (вісім тижнів) та переддипломна практика (чотири тижні) проходять безпосередньо у відділеннях банків.

Головним напрямком політики УБС НБУ є надання гарантій доступності навчання, висококласної професійної підготовки і працевлаштування. Таким чином, кожен випускник УБС НБУ зможе самореалізуватися, проявити свої здібності та зайняти гідне місце в суспільстві.

Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), УБС НБУ

Університет банківської справи НБУ одержав винагороду «Лідер освіти - 2012 в галузі вищої освіти» за кількарічну інноваційну педагогічну роботу з осучаснення освіти в Україні на ХV Ювілейній міжнародній виставці учбових установ. Ініціатори виставки: Міністерство освіти та науки, молоді та спорту, Національна академія педагогічних наук, виставкова організація «Карше», Київська торгово-промислова палата.

За думкою проректора УБС НБУ Ірини Кравченко, це дуже визначна винагорода, яка говорить про великі успіхи ВНЗ. «Ми раді, що наші інновації, за якими стоять наші спроби та самовіддана діяльність, удостоєні та високо оцінені» - повідомляє проректор.

Ось уже декілька років підряд Університет банківської справи представляє визначні переваги своїм студентам - одержувати одночасно два дипломи: рідного вишу та міжнародного партнера.

Це підтверджує високий рівень формування спеціалістів в УБС і ще більше збільшує можливості працевлаштування випускників. Для цього в учбовій установі поглиблено оволодівають іноземними мовами, творчо використовують захист дипломних робіт іноземною мовою з одержанням певного посвідчення, здійснюють літні мовні практики у державах Західної Європи та США, запроваджують високоспеціалізоване формування випускників для діяльності в європейських програмах сертифікації знань.

Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ)

На даний час Університет творчо діє над збільшенням списку міжнародних університетів, з якими можна запроваджувати програми отримання подвійних дипломів. Крім того, створюються угоди про подвійний диплом з Вроцлавським економічним університетом і Вищою школою економіки та менеджменту в м. Ессен (ФРН).

Із Краківським економічним університетом УБС НБУ домовився про створення та застосування загальної магістерської програми подвійного диплома з кваліфікації "Банківська спрва". Це дає можливість студентам  УБС НБУ після закінчення магістратури одержати також диплом магістра КЕУ, що визнають у всіх економічно розвинених державах світу.

Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ), УБС НБУ

У Вільнюсі підписано Договір про подвійний диплом. Угода дає можливість поєднати  студії в магістратурі УБС НБУ та в Університеті Міколаса Ромеріса й отримати два дипломи: український за напрямом кваліфікації "Фінансове посередництво" і литовський (європейського напрямку) "Фінансові ринки". При цьому литовська сторона визнає учбові програми УБС НБУ і всі кредити одержані студентами в ньому.

Уже третій рік Університет банківської справи НБУ разом з Вищою школою менеджменту в Барселоні та Університетом школи Салезіан Саррія проводить набір абітурієнтів на навчання за магістерськими програмами "Інформаційні науки, бізнес і маркетинг" і "Міжнародний фінансвоий менеджмент" з одержанням державного диплома європейського зразка Автономного університету Барселони, одного з найстаріших і найбільш авторитетних вищих учбових установ Іспанії та Університету Лейди.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!