Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 123. Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні", УАГІ ВМУУ

Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні", УАГІ ВМУУ

« Назад

11.06.2015 02:27

Пріоритетним напрямком викладання у вузі є міжнародний бізнес. Навчальний процес проводиться з метою задовольнити студентів XXI століття в істотних для них знаннях, він вміщує в себе широке коло гуманітарних дисциплін з акцентом на моральні та етичні цінності.

Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні" УАГІ ВМУУ

В даний час підготовка в інституті здійснюється за такими спеціальностями:

- Управління бізнесом;

- Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

При вступі до вишу пільги і знижки на оплату за навчання мають переможці та призери олімпіад, які проходять в УАГІ ВМУУ, випускники ліцейних класів і шкіл англійської мови.

Освітній процес здійснюється українською та англійською мовами. Багато викладачів у вузі – вчені та професори престижних університетів України, США та Західної Європи. Кращі студенти надсилаються на навчання і стажування в США і Західну Європу.

УАГІ ВМУУ співпрацює з багатьма університетами та науковими центрами зарубіжних країн:

- Вісконсінський Міжнародний університет;

- Міжнародний університет Шиллера;

- Університет Американ Сіті;

- Український Вільний Університет (Мюнхен).

Також є спільні освітні та науково-дослідні програми з університетами Китайської Народної Республіки.

В інституті створені всі сприятливі умови для плідного навчання та цікавого дозвілля студентів та співробітників вузу.

Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні" був заснований в 1997 році з ініціативи Національного педагогічного університету (Україна) і Вісконсинського Міжнародного університету (США) з метою підготовки висококваліфікованих кадрів для плідного співробітництва між країнами з різними напрямками бізнесу і промисловості. В даний час ВМУУ має четвертий рівень державної акредитації, що гарантує студентам отримання ефективної, конкурентоспроможної освіти.

Вісконсінський міжнародний університет готує в Україні фахівців для роботи у сфері міжнародного бізнесу. Навчання в університеті ведеться одночасно російською та англійською мовами. Викладачі в ВМУУ – відмінні фахівці з кращих університетів України, Західної Європи і США. Протягом усього строку навчання у учнів є можливість стажування та навчання в учбових закладах Західної Європи та США, з отриманням по закінченні університету відразу двох дипломів, міжнародного та українського зразка.

Найкращим студентам Вісконсінський міжнародний університет дає можливість отримання пільгових стипендій за умови навчання на «відмінно». ВМУУ має відмінну матеріальну та навчальну базу, сучасні корпуси, комфортабельний гуртожиток, чудову бібліотеку, з великою кількістю закордонних та вітчизняних підручників, комп'ютерні класи та аудиторії. Вісконсінський міжнародний університет володіє чудовою спортивною базою з безліччю секцій.

Напрями навчання:

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні»: якісна і конкурентоспроможна вища освіта.

УАГІ ВМУУ

Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні» (УАГІ ВМУУ) створений у 1997 році з ініціативи американського університету й українського педагогічного університету. Основною метою приватного Вузу є підготовка фахівців найвищої кваліфікації здатних організовувати співробітництво між країнами у всіляких сферах діяльності.

Сьогодні УАГІ ВМУУ здатний гарантувати студентам одержання якісної та конкурентоспроможної освіти, дипломів відповідних загальновизнаних світових зразків завдяки високому рівню акредитації (IV рівень).

ВМУУ займається підготовкою фахівців для сфери міжнародного бізнесу за напрямками:

• економіка;

• менеджмент;

• маркетинг.

Факультети:

• міжнародного бізнесу;

• business administration (американська програма);

• менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (українська програма).

Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні", УАГІ ВМУУ

Особливості навчального процесу

Слід зазначити, що навчання в УАГІ ВМУУ проводиться паралельно російською та англійською мовами. Викладацький склад — висококваліфіковані фахівці з кращих вузів України, Європи та Америки, які допомагають студентам оволодіти не тільки теоретичними знаннями, але і навичками наукових досліджень, а також консультують з різних аспектів майбутньої професії.

До речі, студенти-відмінники, переможці олімпіад і конкурсів з іноземної мови, бізнес-дисциплін активно беруть участь у розробках і дослідженнях наукових робіт, заходах УАГІ ВМУУ як в Україні, так і за кордоном можуть отримати стипендію в розмірі 10-25% від вартості навчання.

Крім того, протягом періоду навчання в УАГІ ВМУУ кращі студенти можуть стажуватися і проходити мовну практику, а також отримати грант на навчання у вузах Європи та Америки.

Українсько-американський гуманітарний інститут (Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні) розташований за адресою м. Київ, вул. Тургенівська, 8/14 (к. 1-4).

Абітурієнти можуть підготуватися з англійської та ділової англійської мови на підготовчих курсах тривалістю від одного місяця до двох років на платній основі. Випускники підготовчого відділення отримують пільги при вступі в університет.

Гуманітарний інститут має IV рівень акредитації, готує тільки на платній основі на денній, заочній, дистанційній, очно-дистанційній формах навчання. Документи на навчання приймаються протягом всього року. Тестування так само протягом року.

Іноземні громадяни приймаються до інституту тільки при наявності приватної або навчальної візи за результатами тестування з англійської мови.

Навчання фахівців здійснюється за українською програмою менеджмент зовнішньоекономічної діяльності і по американській програмі Business Administration.

Військової кафедри в інституті немає, але студенти звільняються на весь час навчання за денною формою від служби в армії.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні"

Отже, ВУЗ є сучасним закладом освіти, який пропонує конкурентоспроможну професію на ринках праці України та світі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!