Роздрукувати сторінку

Національний університет фізичного виховання і спорту України. НУФВСУ

« Назад

Спорт подовжує життя, поліпшує здоров'я. Спортивні змагання дарують світу героїв, рекорди, гарні сюжети. Можливо ваше життя сповнена енергії і вас вражає ідея отримати освіту в спортивному Вузі України. З цим пов'язані різні професії: у тому числі спортивний тренер, гімнаст, атлет. Всім відомо, що у спорт беруть з ранніх років. Адже, згідно з практичним дослідженням, чим раніше дитина прийде в спорт, тим більших результатів вона зможе добитися. На всьому етапі професійного спортивного росту крім фізичних показників дуже важливу роль відіграє тренер. Безумовно, що від тренерського професіоналізму сильно залежить майбутнє, але також важливо визначитися з вибором Вузу, в якому спортсмен зможе отримати фундаментальну і всебічну підготовку. Для спортсмена поряд з тренуваннями важливо також вивчення психології, анатомії, фізіології. Вища освіта для студента - двері до підкорення олімпійських висот.

Національний університет фізичного виховання і спорту України. НУФВСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України, заснований у 1930 році, широко відомий в Україні та за кордоном, є загальновизнаним спеціалізованим навчально-науковим центром. Серед випускників НУФВСУ чемпіони Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та міжнародних змагань. Поряд з традиційними спеціальностями (тренерів, викладачів фізичного виховання, організаторів фізичного виховання та спорту) в Національному університеті фізичного виховання і спорту України готують випускників зі спортивної медицини, маркетингу, спортивної фізіології, психології, реабілітації та лікувальної фізкультури.

НУФВСУ володіє сучасною матеріальною базою, що включає в себе науково-дослідний комплекс, центр спортивної реабілітації, відмінну лижну базу, базу на березі Дніпра для ефективних занять різними видами спорту.

Об'єктами діяльності випускників, яких готує Національний університет фізичного виховання і спорту України, є національні команди з різних видів спорту, центри олімпійського резерву, школи спортивної майстерності, науково-дослідні інститути і комплексні наукові центри, спортивні клуби, середні і вищі школи, громадські і державні органи управління по фізкультурі і спорту. Випускники НУФВСУ, які мають у процесі навчання та наукової роботи постійні успіхи, після закінчення університету мають змогу вступити до аспірантури.

НУФВСУ

Національний університет фізичної культури і спорту України НУФВСУ ( http://www.uni-sport.edu.ua/), IV ступеня акредитації. Освіта університету відзначена 1930 роком. У місті Харкові, на той час столиці Української Радянської Соціалістичної Республіки, був сформований інститут фізкультури. У 1944 році університет переїжджає в Київ.

Серед випускників ВНЗ дуже багато медалістів Олімпійських ігор та чемпіонатів світу та Європи. В різний час в стінах університету вчилися футболісти Олег Блохін, Сергій Балтача, Леонід Буряк, Володимир Безсонов, легкоатлети Юрій Білоног, Валерій Борзов, Сергій Бубка, гімнастки Ганна Безсонова, Ірина Дерюгіна, Лілія Подкопаєва, борець Ельбрус Тедеєв.

За період з 1952 по 2011 рік випускники Вузу завоювали 270 олімпійських медалей (109 золотих, 74 срібних, 87 бронзових). На чемпіонатах світу отримали 520 медалей (250 золотих, 153 срібних, 117 бронзових), на чемпіонатах Європи 649 медалей (329 золотих, 115 срібних, 165 бронзових).

Університет складається з трьох факультетів - спортивних єдиноборств та циклічних видів спорту; спортивних ігор і складно координаційних видів спорту; здоров'я, фізичного виховання, туризму та менеджменту, під егідою яких об'єднані 19 кафедр.

Навчання у Вузі може відбуватися як на денній формі, так і заочній або дистанційній з отриманням освітніх рівнів бакалавр і магістр. Контрактне навчання обійдеться в 1000-1500 доларів за рік навчання в залежності від обраної спеціальності.

Напрями підготовки - «Спорт», «Здоров'я людини» та «Фізичне виховання». По завершенню навчання отримаєте одну з наступних спеціальностей - тренер з виду спорту, менеджер у сфері фізкультурно-спортивної діяльності, організатор туристичної діяльності, викладач фізичного виховання, фітнес-тренер, фахівець з фізичної реабілітації, фахівець з фізичної рекреації.

Бажаючі стати студентами цього Вузу зверніть увагу на склад обов'язкових предметів у сертифікаті ЗНО - біологія і українська мова. Крім того, в програмі надходження - тест на фізичну підготовленість, програма якого залежить від вибраного напрямку. В обов'язковому порядку доведеться здати нормативи з легкої атлетики, гімнастики та плавання, а вибрали спеціальність «тренер з виду спорту» - ще й по обраному виду. Більш детально з вимогами можна ознайомитися на сайті університету.

НУФВСУ активно співпрацює з багатьма провідними ВУЗами країн СНД і світу - Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Болгарії, Венесуели, Греції, Іраку, Китаю, Колумбії, Молдови, Монголії, Республікою Корея, Росії, Румунії, Таджикистану, Туреччини, Узбекистану та Чорногорії.

Національний університет фізичного виховання і спорту України. НУФВСУ

Протягом багатьох років університет підтримує тісні ділові та науково-навчальні відносини з такими установами в галузі фізичного виховання, спортивної науки та спорту, як Міжнародний олімпійський комітет, Міжнародна олімпійська академія, Міжнародна рада зі спортивної науки та фізичному вихованні, Міжнародною асоціацією університетів фізичного виховання і спорту, Європейською мережею спортивної науки, освіти та зайнятості, Комісією «Спорт для всіх».

Університет підтримує розвиток наукової діяльності, регулярно проводить конференції, а для активного відпочинку - фестивалі і спортивні змагання. Приміром, у квітні 2011 року була проведена чергова конференція молодих вчених «Молодь і олімпізм», в якій брали участь близько 115 вчених з 14 країн світу. Вже починаючи з нового навчального семестру планується проведення київського фестивалю фітнесу та реакції, всеукраїнського студентського наукового форуму «Студент і спортивна наука».

Є філія ВНЗ на сході країни, що функціонує на базі Донецького державного інституту здоров'я, фізкультури і спорту.

Напрями навчання:

- Психологія і педагогіка;

- Фізкультура і спорт.

Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФКС) має статус державного, акредитацію - IV та відповідно - диплом державного зразка.

Початок цьому вищому навчальному закладу покладено в 1930 році.

Національний університет фізичного виховання і спорту України

В матеріально-технічну базу входять різні інститути:

- Науково-дослідний інститут, що дає шлях в напрямку фізичної культури і майбутніх спортивних досягнень.

- Інститут сучасних технологій, у сфері спорту та фізичної культури і спорту.

Це ще не рахуючи центрів:

- центр спортивної травматології;

- фітнес-центр.

Далі більше: навчально-тренувальні бази, комп'ютери сучасного рівня, різноманіття технічного обладнання, бібліотека з кількома читальними залами, гуртожитки з комфортними умовами, їдальня і кав'ярня.

Університет функціонує в тісній співдружності з Міжнародним олімпійським комітетом і академією. Але варто зазначити, що установа співпрацює і з вищими навчальними закладами і численними науковими центрами Франції, Німеччини, Іспанії, Канади, Китаю, Росії, Бразилії, Польщі, Казахстану, Білорусі та інших країн.

У спортивному світі, університет знаменитий не тільки тим, що надав багато чемпіонів світу та переможців змагань олімпійського характеру, але і своїми іменитими вихованцями: легкоатлетом Володимиром Голубничим, організаторам спорту Михайлом Бака та Анатолієм Усенко, вченим Володимиром Платоновим і гімнастом Борисом Рахліним.

Також університет дає можливість ефективно підвищити свою спортивну майстерність.

Серед усього переліку факультетів варто розглянути перспективу вступу на наступні з них:

- Факультет олімпійського та професійного спорту.

- Факультет здоров'я людини та фізичного виховання.

- Факультет заочного навчання та післядипломної освіти.

Що в підсумку може надати кожен факультет окремо можна отримати у приймальній комісії НУФКСа. Та й про збір необхідної документації та терміни здачі вступних іспитів так само можуть повідати співробітники даного відділу.

Іногородні студенти можуть проживати в чотирьох університетських гуртожитках, є кафе, їдальні, бібліотека, читальні зали.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Національний університет фізичного виховання і спорту України розташований за адресою р. Київ, вул. Фізкультури, 1.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!