Роздрукувати сторінку

Навчально-професійний центр "Академія мистецтва краси", НПЦ АМК

« Назад

10.06.2015 13:52

Навчально-професійний центр "Академія мистецтва краси", НПЦ АМК

Влітку 1995-го року почав свою роботу коледж «Академія мистецтва краси». На сьогоднішній день Академія – потужний навчальний заклад, який за роки роботи підготував тисячі високопрофесійних кадрів у сфері перукарських послуг, візажу, косметології, манікюру. Випускники закладу працюють в усіх куточках України. Їх знають і люблять. Про це говорить той факт, що 50% абітурієнтів приходять по рекомендації випускників академії. У 2011 році Академія розширила свою навчальну базу та початок навчання новим спеціальностям за інтегрованим планом підготовки: "адміністратор салонів" з інтеграцією у вищу освіту -"Туристичне обслуговування" і "оформлювач вітрин, приміщень та будівель" з інтеграцією в "Дизайнер інтер'єру". Навчання в Академії ділиться як би на 2 ланки:

Курсове навчання професіям: перукар, візажист, майстер манікюру і педикюру. Навчання триває від декількох тижнів до декількох місяців. Для учнів старших класів та студентів Академії існують великі знижки в оплаті.  Таке навчання дає можливість отримати початкові навички з обраної професії та зробити для себе професійний вибір. А студенти мають можливість поєднувати навчання за обраною професією в коледжі з додатковими курсами. Наприклад, навчаючись за професією «перукар-модельєр» ви паралельно освоюєте курс «манікюрниця» або «афроплетіння». Після закінчення занять ви майстер на всі руки і вас чекають кращі салони міста з самими привабливими пропозиціями.

Коледж. Навчання триває 2 роки. Для учнів з базовою загальною середньою освітою 3 роки. Звертаємо увагу, що оцінки не нижче чотирьох балів не може бути у вашому атестаті для продовження навчання на професію. З другого семестру починається навчання фахових дисциплін. Після закінчення повного вибраного курсу навчання видається диплом державного зразка з присвоєнням обраної кваліфікації та атестат про повну середню освіту.

«Академія мистецтва краси» - світ знань і творчості, світ чаклунства і фантастики, де, крім глибоких знань і професійних навичок, студенти отримують можливість розвивати свою уяву і талант, здійснювати мрії, перетворювати реальність у казку, відкривати для себе щось нове, займатися своєю улюбленою справою і знаходити вірних друзів.

Навчання в Академії – це не тільки заняття в аудиторіях і кабінетах, це також відвідування виставок, галерей, майстер-класів, походи на екскурсії, участь у різних конкурсах і фестивалях.

Для забезпечення цікавого студентського життя в Академії створено Театральний та Вокальний гуртки. Двічі на рік проводяться конкурси професійної майстерності – «Зимова феєрія», де свою майстерність демонструють перукарі-модельєри і «Весняна феєрія», де показують свої вміння візажисти-стилісти, гримери-пастижери».

Крім цього, жодне свято не проходить без активної участі в ньому студентів Академії краси, це і «Свято першокурсника», «День вчителя», «Хелоуін» та «Новий рік», «День закоханих» і «8 Березня». Гості, що відвідують заклад у ці святкові дні, відчувають себе казковими героями, так як їх оточують фантастичні персонажі, створені студентами перукарського мистецтва і гримерами, чудові вишукані декорації, підготовлені дизайнерами і оформлювачами, привітна атмосфера, яку забезпечує педагогічний колектив Академії.

НПЦ АМК

Ідея створення навчального центру полягала в тому, щоб дати можливість населенню швидко перекваліфікуватися та стати затребуваними фахівцями НДІ. Отримати професію, яка дасть можливість вижити. На сьогодні Академія стала одним з кращих профільних навчальних закладів України. За ці роки підготовлено тисячі фахівців в індустрії краси, які працюють в усіх куточках України та за кордоном. Навчатися в Академії мистецтва краси стало не тільки цікаво, а й вигідно. Тут створені для студентів такі умови навчання, які допомагають підняти рівень їх матеріального добробуту вище рівня витрат на навчання.

Система освіти в Академії мистецтва краси ділиться умовно на три етапи:

Коледж:

1. Вища освіта за спеціальністю "Перукарське мистецтво та декоративна косметика";

2. Навчання за професіями: перукар-модельєр і візажист-стиліст.

Курси:

3. Для тих, хто бажає заощадити час і гроші, працюють професійні курси перукарського і віражної справи, косметології, манікюру та педикюру.

Навчально-професійний центр "Академія мистецтва краси", НПЦ АМК

Випускникам коледжу видається диплом державного зразка, професійних курсів – свідоцтво.

Ті, хто має професійну освіту за спеціальністю "Перукар-модельєр" або "Візажист-стиліст" (Академія краси є ініціатором введення в Державний довідник професій "візажист-стиліст", розробником кваліфікаційної характеристики "візажист-стиліст", державних стандартів освіти з професії "візажист-стиліст" в Україні) можуть продовжити навчання за спеціальністю "Перукарське мистецтво та декоративна косметика" для отримання вищої освіти. Переваги обраної Академією поетапної освіти доведені роками підготовки фахівців індустрії краси. У відповідності з державними стандартами освіти для підготовки кваліфікованого майстра перукаря-модельєра або візажиста - стиліста відводиться більше 60% навчального часу на виробниче навчання. А при підготовці фахівців за державною програмою вищої освіти на виробниче навчання виділяється не більше 20% навчального часу. Цифри говорять самі за правильність вибору. Тільки виробничі навички високого професійного рівня роблять майстра - Майстром з великої літери.

За 13 років свого існування навчально-професійний центр «Академія мистецтва краси» став одним з найкращих профільних навчальних закладів України. Коледж готує фахівців за спеціальностями «перукар-модельєр» (3 роки на базі 9 класів, 2 роки на базі 11) і «візажист-стиліст» (2 роки на базі 11 класів). А для тих, хто бажає заощадити час і гроші, працюють професійні курси перукарського і візажної справи, косметології, манікюру та педикюру. Випускникам коледжу видається диплом державного зразка, професійних курсів — свідоцтво.

У стінах "Академії" прагнуть виховати не просто вмілого майстра, а всебічно розвинену творчу особистість, здатну працювати в колективі.

Знання, отримані на теоретичних заняттях, негайно застосовуються на практиці. Вже з першого курсу студенти коледжу працюють у «власних» салонах краси на території навчального закладу. Кожна підгрупа утворює своєрідний експериментальний виробничий колектив, де кожен по черзі виконує своє коло обов'язків: адміністратора, менеджера, майстра-стиліста, перукаря чи візажиста. Виробнича практика старшокурсників проходить в міських салонах краси, театральних, кіно - та фотостудіях. Крім того, "Академія" регулярно влаштовує конкурси, свята та фестивалі, у яких творча молодь бере найактивнішу участь. А увічнити стильні і неповторні витвори юних майстрів можна в фотостудії, яка працює в "Академії".

Викладачі Академії мистецтва краси — творчі особистості і професіонали своєї справи, призери та члени журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вони не бояться експериментувати, шукати нові способи передачі знань і досвіду.

Навчально-професійний центр "Академія мистецтва краси"

Доброзичливе ставлення, взаєморозуміння між адміністрацією, викладачами і студентами, особливий підхід до кожного — це результат того, що з року в рік викладацький склад Академії поповнюється новими майстрами своєї справи, а кількість бажаючих навчатися тут невпинно зростає. Можливо, вашому таланту судилося розкритися саме тут?

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!