Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 83. Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

« Назад

10.06.2015 13:38

Міжнародний науково-технічний університет був заснований в 1992 році. В даний час МНТУ має четвертий рівень державної акредитації і є одним з найбільш прогресивних навчальних закладів України. Головна мета університету – це надання вищої економічної, гуманітарної та технічної освіти, виховання національної еліти України для подальшої успішної діяльності на благо країни. МНТУ є багатогалузевим науковим і навчальним комплексом. Випускники цього недержавного університету завжди затребувані в різних галузях і сферах народного господарства. В університеті працює висококваліфікований викладацький склад. Міжнародний науково-технічний університет тісно співпрацює з багатьма світовими громадськими організаціями.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

МНТУ є членом організації об'єднаних націй з питання освіти і культури, консультантом «ЮНЕСКО», членом Української ради миру і т. д. Сьогодні університет оснащений сучасною матеріальною базою, яка складається з комп'ютерних залів, чудово обладнаних лабораторій та спеціалізованих кабінетів. У навчальному закладі працюють спортивні секції, проводяться різні конкурси та фестивалі. На базі МНТУ є військова кафедра і комфортабельний гуртожиток.

Історія Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ) бере свій початок у 1992 році. З тих пір місією даного вищого навчального закладу є професійне навчання молоді технічних, економічних і гуманітарних наук, а також виховання у студентів вузу таких цінних якостей, які будуть необхідні їм для подальшої успішної роботи в Україні та зарубіжних країнах. Міжнародний науково-технічний університет сьогодні ліцензований за IV рівнем акредитації, і є університетом нового типу.

В даний час на денному, заочному, вечірньому і недільному відділеннях ВНЗ студенти навчаються за такими напрямами:

- Нафтогазова справа;

- Екологія;

- Облік і аудит;

- Філологія;

- Фінанси;

- Міжнародна економіка;

- Менеджмент організацій;

- Правознавство;

- Фізична реабілітація;

- Біомедична інженерія;

- Програмна інженерія;

- Комп'ютерні науки.

Також при університеті працюють підготовчі курси і магістратура.

Крім навчальної діяльності, студентами і співробітниками вузу проводяться фундаментальні, пошукові, прикладні наукові дослідження та дослідно-конструкторські роботи за різними напрямками. В освітньому процесі професорсько-викладацький колектив вишу широко використовує і пропагує кращий світовий досвід з питань вищої освіти. Також університет надає експертно-консультаційні, інформаційні та інші види послуг.

МНТУ ім. Ю. Бугая

Заняття зі студентами проводять академіки, члени-кореспонденти Академії наук, професори, доценти, представники бізнес-структур, заслужені діячі науки і техніки та ін. МНТУ активно співпрацює з науковими та освітніми установами України, Росії, Китаю, Болгарії, Польщі, Сирії, США, Єгипту та інших.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая розташований за адресою р. Київ, пер. Магнітогорський, 3.

У Центрі довузівської підготовки здійснюється навчальна діяльність, спрямована на підготовку слухачів до вступу у ВНЗ України.

Недержавний університет IV рівня акредитації готує на платній основі по рівневій системі фахівців за денною, заочною та заочно-дистанційною формою навчання.

Дипломи Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая мають державний статус.

Юнаки можуть отримати звання лейтенанта запасу, пройшовши навчання на військовій кафедрі університету. Студентам денної форми навчання, які не навчаються на військовій кафедрі, надається відстрочка від служби в армії.

Основні напрями навчання у Вузі: прикладна лінгвістика, видобуток нафти і газу, екологія та охорона навколишнього середовища, газонафтопроводи, програмне забезпечення автоматизованих систем, переклад, правознавство, менеджмент, фінанси, фізична реабілітація та ін.

Іногороднім студентам надається гуртожиток для проживання.

До складу університету входять такі структурні підрозділи: Донбаський інститут техніки та менеджменту, Житомирський навчально-консультаційний центр, Карпатський інститут інформатики і підприємництва, Луцький біотехнічний інститут, Полтавський інститут бізнесу, Чернігівський інститут бізнесу і права.

На базі вищої освіти в університеті є можливість отримати другу вищу освіту за такими основними напрямами: менеджмент, економіка та підприємництво, право, гірнича справа, філологія, фізичне виховання і спорт, комп'ютерні науки. Зарахування в університеті проводиться за результатами співбесіди з навчанням на заочній формі.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка. Всі бажаючі можуть продовжити свою освіту вступивши до аспірантури університету.

Напрями навчання:

Біологія і екологія;

Філологія та іноземні мови;

Економіка, менеджмент, маркетинг;

Юриспруденція і правознавство.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ) створений при  таких організаціях, як «ООН» з питань освітніх програм «ЮНЕСКО» за напрямами культури і науки. Так само варто відзначити членство університету в раді світу України і в Міжнародній корпорації випускників навчальних закладів, відомих ще з радянського часу.

Цей універсальний освітній заклад було засновано в 1992 році, завдяки ініціативі академіка Ю. Бугая. А вже в 1995 році «МНТУ», що відноситься до недержавної структури, один з перших відкрив у «надра» кафедру ЮНЕСКО, яка допомагає здійснити міжурядової програми типу «Інформація для всіх».

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

Головне завдання університету: забезпечення якісної освіти вищого рівня в економічному, технічному та гуманітарному напрямку, які б формували особистість кожного студента згідно загальнолюдських цінностей і сучасним реаліям професійної життя.

Отже, Сучасний МНТУ – це:

рівень акредитації – IV рівень.

Не менш 15-ти років досвіду в підготовці висококласних фахівців. Володіє досягненнями в підготовчому процесі інженерів в нафтогазовій галузі, економістів, перекладачів-філологів, соціального працівника, менеджерів і фахівців в області реабілітації на фізичному рівні.

Входить у десяток лідерів найпопулярніших вищих закладів недержавного зразка.

Новий тип навчального плану – університет отримав не тільки національне, але й закордонне визнання за якісний та інноваційний підхід до освітньої програмою.

Професійний науково-педагогічний склад. Навчання проводять професори, доцент, академіки, представники бізнес-галузей і практики нафтогазового сегмента. Більше того, наукові відкриття МНТУ успішно використовуються в Україні, РФ, Польщі, Болгарії, Китаї, Америці та інших країнах світу.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!