Роздрукувати сторінку

Міжнародний інститут менеджменту, МІМ

« Назад

10.06.2015 15:49

Чим ближче закінчення школи, тим більше актуальним для випускників і їх батьків стає питання, який вибрати ВУЗ? В першу чергу все залежить від того, ким хоче стати випускник. У місті Києві багато непоганих навчальних закладів, серед них великою популярністю користується Міжнародний інститут менеджменту «МІМ-Київ».

Міжнародний інститут менеджменту, МІМ

Головними перевагами Вузу є те, що за роки своєї діяльності він випустив величезну кількість фахівців, відгуки про яких стали для вузу чудовою рекламою. Сьогодні МІМ вважається одним з найпрестижніших навчальних закладів для тих, хто дійсно мріє про вищу освіту та диплом. Висококваліфікований і досвідчений штат викладачів МІМ дозволить абітурієнтам дуже швидко адаптуватися в новому колективі і влитися в навчання. Це дуже відповідальний момент, який вплине на ставлення студента до навчання в подальшому.

Міжнародний інститут менеджменту «МІМ-Київ» відомий не тільки в місті Києві, щороку до нього надходить велика кількість абітурієнтів з інших міст, сіл і селищ. Якщо студенти не мають власного житла або вони приїхали з іншого населеного пункту, ВУЗ надає їм можливість оселитися в гуртожитку від навчального закладу. Міжнародний інститут менеджменту будує свою роботу на взаєморозумінні і довірі між викладацьким складом і студентами.

Історія Міжнародного інституту менеджменту бере свій початок в 1990 році. У цьому ж році були створені програми для фахівців-управлінців на базі "Master of Business Administration" (MBA). За час існування цього навчального закладу багато випускників та студентів інституту стажувалися у США, брали участь у різних міжнародних програмах обміну. МІМ сьогодні ліцензований III рівнем акредитації, і складається з дипломної студії, бізнес-школи, малої бізнес-школи та центру розвитку фондового ринку та корпоративного управління. Навчальні програми, що використовуються в вузі, створені в результаті співпраці МІМ з відомими університетами Європи, Канади і США.

В даний час підготовка фахівців у ВНЗ здійснюється на наступних факультетах:

- Факультет менеджменту організацій;

- Факультет маркетингу.

Навчально-виховним процесом у вузі керують досвідчені фахівці, серед яких працюють іноземні професори. В освітній процес впроваджені інтерактивні методи викладання, передові технології, здійснюється регулярний обмін досвідом. В інституті використовується сучасне комп'ютерне обладнання, що сприяє доступу студентів і співробітників ВНЗ до світових інформаційних джерел.

В інституті створені сприятливі умови для роботи, навчання і цікавого проведення дозвілля.

Абітурієнти запрошуються в інститут, щоб дізнатися про напрямки підготовки, вартість навчання, подивитися оснащеність аудиторій сучасними засобами навчання, включаючи інтерактивні дошки та засоби мультимедійного забезпечення.

При подачі заяви до приймальної комісії можна відразу заповнити Анкету намірів щодо працевлаштування, вказати наймачам з якого курсу плануєте почати свою трудову діяльність. Для визначення професійної сфери діяльності в інституті можна пройти тестування.

Інститут пропонує отримати вищу освіту за такими напрямами підготовки: маркетинг, менеджмент, менеджмент і адміністрування, бізнес-адміністрування та ін.

Студенти Вузу можуть проходити стажування за кордоном, напрацювати практичні навички по своїй професії.

В інституті надають МВА-освіту, причому ще під час навчання або відразу після його завершення випускники починають власний бізнес, а так само можуть отримати посади в престижних компаніях як в країні, так і закордоном.

Усі студенти інституту користуються Wi-Fi, послугами електронної бібліотеки, причому мається доступ до світових джерел інформації на сімнадцяти мовах через бізнес-спрямовану бібліотеку Ліми.

Випускники МІМ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)» було засновано в 1989 р.

МІМ

МІМ-Київ прагне бути першою в Україні науково-практичною школою бізнесу, школою стратегій конкурентоспроможності, яка є інкубатором нових ідей і надійним партнером бізнесу.

За час багаторічної діяльності на ринку бізнес-освіти бізнес-школа МІМ-Київ сформувала високопрофесійний викладацький та творчий колектив, в який входять доктори та кандидати наук, доценти і магістри бізнес-адміністрування. Двосторонні візити та програми обміну досвідом з професорами та викладачами міжнародних навчальних закладів, регулярна участь викладачів МІМ-Київ у міжнародних конференціях надають істотне сприяння їх професійному зростанню.

МІМ-Київ 1990 року першим на пострадянському просторі запропонував програму МВА міжнародного зразка. 1500 випускників програм МВА успішно працюють в провідних українських і міжнародних компаніях, як в Україні, так і поза її межами.

Підготовка в інституті ведеться за програмами: модульна МВА; вечірня МВА; EMBA; професійна перепідготовка, середньострокові спеціалізовані програми; корпоративні програми.

Програми МВА:

— Senior Executive MBA;

— MBA;

— DBA.

Програми розвитку управлінського персоналу (PMD):

— Mini MBA;

— Управління фінансами;

— Маркетинг;

— Управління+Лідерство (M&L).

Спеціалізовані програми:

— ІТ в управлінні бізнесом;

— Управління в медичному бізнесі;

Міжнародні проекти:

— Круглі столи для практикуючих менеджерів (Roundtables for Practising Managers).

Інше:

— Курс «Основи управління бізнесом»;

— Корпоративні програми.

Міжнародний інститут менеджменту, МІМ

Бізнес-школа МІМ-Київ сформувала вітчизняний ринок бізнес-освіти, поставивши високі стандарти його розвитку. Запропонувавши першу програму МВА в Україні (1990 р.), середньострокові програми розвитку управлінського персоналу PMD (2001 р.), першу програму для власників Senior Executive MBA (2004р.), першу в Україні програму для еліти бізнесу DBA, Doctor of Business Administration (2010 р.), а також спеціалізовані «МВА у медичному бізнесі» (2009 р.) і «МВА в IT-менеджменті» (2011 р.), МІМ створив чітку ієрархію програм, об'єднану спільною філософією підвищення ефективності і вартості бізнесу, розвитку персональної ефективності менеджерів.

МІМ-Київ навчає менеджерів середньої ланки, які впроваджують стратегію розвитку бізнесу, топ-менеджмент, який пропонує стратегію, так і власників бізнесу, тих хто визначає стратегію.

Таким чином, МІМ-Київ – це якісна фундаментальна бізнес-освіта для менеджерів усіх рівнів, завдяки яким всі співробітники компанії зможуть говорити на одній мові, ставити спільні цілі розвитку бізнесу і досягати їх.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!