Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 116. Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, МІХМД ім. С. Далі

Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, МІХМД ім. С. Далі

« Назад

10.06.2015 15:48

Що може стати запорукою вдалого працевлаштування і життя з достатком? Звичайно ж відмінне навчання у престижному Вузі – це знають всі. Навчання в Інституті мистецтв, художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі дасть Вам можливість почати блискучу кар'єру! У МІХМД ведеться підготовка висококваліфікованих фахівців із найбільш затребуваних напрямках.

Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, МІХМД ім. С. Далі

Викладачі з великими знаннями і досвідом активно впроваджують нові методики в навчальний процес, співробітники МІХМД постійно переймають досвід своїх закордонних колег і сіють його на грунт української освіти, завдяки чому студенти засвоюють максимум інформації і демонструють прекрасні професійні навички в будь-якій сфері. Безперервно ведеться моніторинг успішності і докладаються всі зусилля до її збільшення. Інститут мистецтв, художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі – це символ якісної, затребуваної, новітньої освіти! Зробивши вибір на його користь, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваша освіта буде відповідати найвищим вимогам!

Історія Інституту художнього моделювання та дизайну бере свій початок у 1993 році. За роки свого існування досяг значних результатів у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців в області моделювання і дизайну. Сьогодні інститут має ІІІ рівень акредитації, і є недержавним закладом освіти міста Києва.

Підготовка фахівців в інституті в даний час здійснюється на наступних факультетах (на денному та заочному відділеннях):

- Факультет дизайну;

- Факультет моделювання та декоративного мистецтва;

- Факультет комп'ютерної графіки;

- Мистецтвознавчий факультет.

Випускники ВНЗ отримують освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (3 роки навчання), бакалавра (4 роки навчання), спеціаліста (5 років) або магістра (6 років навчання). На заочному відділенні навчання студентів також триває 6 років.

При інституті також діють підготовчі курси для бажаючих вступити до вузу. Курси тривають 8 місяців, проводяться 3 рази в тиждень по 3 академічних години у вечірній час по програмі "Дизайн-студії".

МІХМД ім. С. Далі

У програмі навчання у вузі за всіма напрямами читаються лекції з історії мистецтв, малюнка, живопису, композиції, комп'ютерної графіки, а також проводяться практичні заняття з використанням ексклюзивних технік і технологій: батик, вітражі, фреска, фітодизайн і т. д.

Інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі розташований за адресою м. Київ, вул. Бережанська, 5.

Школярі, що бажають отримати початкову художню освіту, а також підготуватися до вступу в інститут, можуть пройти навчання на підготовчих курсах на платній основі.

Для ознайомлення старшокласників і абітурієнтів, інститут моделювання та дизайну щорічно проводить День відкритих дверей, на якому можна дізнатися від керівництва Вузу про тонкощі при вступі, нюанси при навчанні, про проходження практик, здачі іспитів, ознайомитися з матеріальною базою, отримати відповіді на свої запитання.

Недержавний навчальний заклад IV рівня акредитації здійснює рівневу підготовку фахівців з вищою освітою за денною, заочною, заочно-дистанційною формами навчання на платній і бюджетній основі.

Для студентів денної форми навчання передбачена відстрочка від служби в армії у відповідності з законодавством. Військової кафедри немає.

Студенти інституту мають можливість стажуватися на кращих українських підприємствах та фірмах, а також проходити стажування за кордоном.

У художньому Вузі проводиться підготовка за такими основними напрямами: моделювання одягу та аксесуарів, архітектурного середовища, комп'ютерної графіки та реклами, стилістики та перукарського мистецтва, мистецтвознавства та етнічної культури і ін.

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Випускники інституту після закінчення навчання отримують дипломи державного зразка, а також дипломи міжнародного зразка англійською мовою.

Напрями навчання:

- Будівництво та архітектура;

- Культура і мистецтво, дизайн.

На сьогоднішній день Інститут художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі – це зосередження висококваліфікованого викладацького складу, що спеціалізується на якісному наданні художньої освіти.

Організований в 1992 році, на даний момент він має найвищий рівень акредитації – четвертим. Сучасну назву інститут отримав у 2007 році.

В університеті запроваджена унікальна схема підготовки майбутніх фахівців. Крім класичного академічного підходу до навчання на базі теоретичних матеріалів, установа також проводить регулярні практичні заняття та майстер-класи за участю представників провідних фірм і організацій. Таким чином, завдяки щільній і тісній співпраці з престижними компаніями, університет надає студентам можливість працевлаштування по закінченні навчання, так і в процесі нього. Крім того, завдання, які даються студентам для виконання, є замовленнями підприємства. Таким чином, знання студента, з якими він покидає alma mater, є актуальними і затребуваними в тій чи іншій сфері діяльності.

Кожен студент-випускник отримує дипломи двох зразків - державного і міжнародного.

В університеті також вітається застосування фантазійних ідей на практиці, що дозволяє студентам повністю розкрити потенціал, з ентузіазмом підходити до навчання. Крім того, для обдарованих студентів надається можливість брати участь у конкурсах, серед яких «Таврійські ігри», «Слов'янський базар», «Шлягер року» та інші.

Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, МІХМД ім. С. Далі

Кількість студентів, які обрали навчання в МІХМД, на сьогодні становить близько 1000 осіб, які навчаються на наступних факультет:

- архітектура;

- моделювання одягу та аксесуарів;

- комп'ютерна графіка та реклама;

- стилістика і перукарське мистецтво;

- мистецтвознавство і етнічна культура.

Отже, Приватний вищий навчальний заклад "Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі" – це сучасний заклад освіти, який надає своїм студентам високооплачувану майбутню професію.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!