Роздрукувати сторінку

Міжнародний інститут бізнесу, МІБ

« Назад

10.06.2015 15:49

Історія даного вищого навчального закладу бере свій початок у 1992 році, коли під контролем декана факультету менеджменту та маркетингу професора В. Д. Нємцова, був створений "Київський бізнес-коледж". Вже через 4 роки коледж отримав акредитацію за популярним напрямом «Менеджмент», а в 1998 році був ліцензований за III рівнем акредитації за спеціальністю «Менеджмент організації», «Маркетинг» та «Економіка підприємства». У цьому ж році коледж був реорганізований в інститут.

Міжнародний інститут бізнесу, МІБ

Сьогодні до складу інституту входять наступні факультети:

- Факультет економіки підприємства;

- Факультет менеджменту.

На сучасному етапі інститут володіє зручними аудиторіями, лабораторіями, комп'ютерним класом, бібліотекою, хорошою спортивною базою. Всі випускники інституту після закінчення успішно працевлаштовуються, багато працюють у відомих фірмах і організаціях – UMC, "Kyivstar", СП Вінер форд, податкової інспекції та ін. На 4-ох кафедрах інституту працює висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, що забезпечує якісне викладання у вузі.

Нарівні з навчальною діяльністю закладу освіти стоїть також і культурне життя студентів вузу. Під час навчання в інституті студенти вивчають ряд дисциплін, які дають можливість пізнати сутність культури, таких як: культурологія, релігієзнавство, філософія, логіка, етика і естетика, психологія та інші. Регулярно проводяться концерти, масові походи на виставки, в музеї, театри, оперу, філармонію, фестивалі, концерти, дискотеки, а також цікаві поїздки в культурно-історичні місця, пов'язані з історією країни, де вихованці вишу розширюють свій кругозір, підвищує культурний рівень.

Міжнародний інститут бізнесу розташований за адресою м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8 А.

ВУЗ є недержавною установою вищої освіти ІІІ рівня акредитації, що готує фахівців на денній та заочній формах навчання тільки на платній основі.

Інститут бізнесу в Києві є єдиною бізнес-школою в Україні, у якій Британською асоціацією МВА акредитовані програми МВА.

ВУЗ спеціалізується на підготовці висококваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці фахівців за напрямами фінанси, менеджмент і маркетинг.

Навчання в інституті здійснюється за програмами подвійного диплома МВА (бізнес-адміністрування) для українських топ-менеджерів компаній і керівників бізнесу: Executive MBA, International MBA, General MBA Pre-MBA.

Студенти інституту отримують можливість стажування як в Україні, так і за кордоном.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Міжнародний інститут бізнесу один з небагатьох недержавних ВНЗ, який має власні навчальні корпуси, розташовані на затишній озелененій території, далеко від галасливої магістралі. В цих будівлях є все необхідне для нормального навчання: сучасні, прекрасно відремонтовані аудиторії, комп'ютерні класи, об'єднані в єдину локальну мережу і мають вихід в Інтернет, хороша бібліотека з читальним залом, їдальня, актовий зал, спортивний зал, власна друкарня та редакційно-видавничий відділ, безкоштовний Wi-Fi для студентів і викладачів.

МІБ

Напрями навчання:

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Засновниками Міжнародного інституту бізнесу (МІБ) є фонд Центрально-європейського університету та Академія державного управління при Президентові України. Перший президент МІБ у 1993 році — Хенрік Стернічук, доктор економічних наук, професор міжнародного бізнесу і менеджменту канадського Університету Новий Брунсвік, представник польського Міжнародного фонду «Центр приватизації».

МІБ є єдиним освітнім закладом в Україні, де викладання ведеться за програмами, акредитованим AMBA. Це потужна бізнес-школа, в її портфелі — три визнані на міжнародному рівні програми МВА і широкий спектр інноваційних технологій для управління бізнесом.

До того ж МІБ вперше в Україні дає післядипломну освіту за програмами, акредитованим Асоціацією МВАs. Це, зокрема:

• інноваційні програми післядипломної освіти;

• методики школи національних професійних кваліфікацій;

• міжнародні освітні програми;

• International MBA (два диплома);

• Executive MBA.

Міжнародний інститут бізнесу, МІБ

Лідируючі позиції

Слід сказати, що спочатку МІБ зайняв лідируючі позиції в сфері навчання фахівців для галузі ринкової економіки. З час створення, а саме — понад 20 років, в МІБ навчалися понад 46 тисяч слухачів — українців, громадян країн СНД, а також США, Азії та Європи.

В МІБ працюють 87 запрошених і 25 штатних викладачів:

- кандидати і доктора наук;

- керівники великих корпорацій;

- бізнесмени-підприємці;

- висококваліфіковані та досвідчені консультанти та експерти.

Словом, ті, хто глибоко занурений і постійно обертається в бізнес-середовищі.

Кожен слухач стає членом Асоціації випускників МІБ, підтримує зв'язок з одногрупниками, викладачами і активно бере участь в заходах, які проводяться регулярно установою, зокрема у конференціях і тренінгах, присвячених:

• управлінню виробництвом;

• маркетингу;

• управління корпорацією;

• фінансового аналізу;

• фінансів;

• управління персоналом;

• менеджменту;

• розвитку лідерства.

Міжнародний інститут бізнесу

Отже, Міжнародний інститут бізнесу – це заклад освіти, який надає своїм студентам безліч можливостей для самореалізації, як у навчанні так і в культурному розвитку.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!