Роздрукувати сторінку

Міжрегіональна Академія управління персоналом, МАУП

« Назад

10.06.2015 15:34

Міжрегіональна академія управління персоналом бере свій початок в 1989 році. Академія є недержавним вищим навчальним та науково-дослідним закладом, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців і вивчає сучасні проблеми менеджменту і бізнесу.

Міжрегіональна Академія управління персоналом, МАУП

Міжрегіональна академія управління персоналом була заснована відносно недавно. За весь цей час академія випустили величезну кількість кваліфікованих управлінців, менеджерів та інших фахівців. Багато випускників вирішують залишитися у Вузі та продовжити свою наукову діяльність, вступивши до аспірантури чи магістратури. Скорочена абревіатура МАУП Міжрегіональна академія управління персоналом. В цьому університеті готують фахівців більш ніж тридцяти спеціальностями, які в свою чергу поділяються на спеціалізації (їх понад 130). Абітурієнти при вступі в МАУП можуть вибрати найбільш відповідну форму навчання (очну, заочну чи вечірню, дистанційну). Крім того, студенти можуть навчатися як на платній, так і безкоштовній основі.

Незважаючи на те, що це недержавний навчальний заклад, його дипломи котируються на ринку праці і допомагають працевлаштуватися випускникам. Всі випускники отримують дипломи державного зразка.

Іногородні студенти МАУП можуть претендувати на проживання в одному з гуртожитках академії. Молоді люди, які вирішили здобути вищу освіту в цьому навчальному закладі, можуть поєднати навчання і проходження військової підготовки, так як тут є військова кафедра. Викладацький склад МАУП – це близько двох тисяч викладачів, багато з них не просто теоретики, але і практикуючі фахівці. Серед усіх викладачів близько 70 % - це професорський склад та кандидати наук. Необхідно звернути увагу, що МАУПміжрегіональний навчальний заклад або іншими словами мережа вищих навчальних закладів. Займає провідне місце в рейтингу «вузи Києва». Академія має підрозділи практично в кожному великому місті.

Сьогодні МАУП – це найбільший недержавний ВНЗ України (близько 57 тисяч студентів з 32 країн світу), яким за 19 років успішної роботи було підготовлено і випущено тисячі затребуваних кадрів для управлінської діяльності: керують бізнесом, менеджерів, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів та юристів. Академія ліцензована IV рівнем акредитації з правом видачі випускникам вузу дипломів державного зразка.

В даний час підготовка кадрів для управління персоналом здійснюється за такими спеціальностями:

- Соціальна педагогіка;

- Фізичне виховання;

- Охорону здоров'я;

- Культурологія;

- Туризм;

- Філологія;

- Психологія;

- Соціологія;

- Практична психологія;

- Міжнародні відносини;

- Політологія;

- Журналістика;

- Право;

- Управління персоналом і економіка праці;

- Маркетинг;

- Фінанси і кредит;

- Облік і аудит;

- Менеджмент;

- Прикладна математика;

- Комп'ютерні науки.

МАУП

При академії працюють підготовчі курси (вечірні, заочні, денні та інтенсивні).

МАУП є членом Міжнародної Кадрової Академії (МКА) – міжнародної громадської організації, а також Міжнародної асоціації університетів та Європейської мережі університетів безперервної освіти (EUCEN).

Засновником і Главою «Наглядової ради» Міжрегіональної академії управління персоналом є кандидат психологічних і доктор соціальних наук, доктор філософії, професор і академік багатьох вітчизняних, зарубіжних та міжнародних університетів і академій, почесний професор, почесний доктор вузів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану, Молдови, Росії, США та інших країн, заслужений діяч народної освіти – Георгій Щокін.

В структуру Міжрегіональної академії управління персоналом входять:

- Президентський університет (місто Київ);

- Всеукраїнський університет (інститути, філії та відділення в усіх регіонах України);

- Міжнародний відкритий університет (закордонні філії в Польщі, Чехії, Азербайджані, Росії, Білорусі, Молдові та інших країнах).

Міжрегіональна Академія управління персоналом, МАУП

Навчально-виховним процесом у вузі керують 2000 висококваліфікованих і досвідчених викладачів і співробітників, серед яких понад 75% складають доктори і кандидати наук.

Міжрегіональна академія управління персоналом розташована за адресою р. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Абітурієнти (школярі випускних класів, а також випускники минулих років) можуть підготуватися до складання зовнішнього незалежного тестування та вступу до ВНЗ на підготовчому відділенні. Успішно пройшовши навчання, випускники підготовчих курсів при вступі в МАУП користуються пільгами.

Щорічно академія проводить День відкритих дверей, дозволяючи абітурієнтам дізнатися про нововведення при вступі, інноваційних підходах при навчанні, ознайомитися з кампусом, оснащення аудиторій, поставити свої запитання керівництву Вузу.

Вищу освіту в академії можна отримати тільки на платній основі за денною, заочною, вечірньою та дистанційною формами за багаторівневою системою.

До складу академії IV рівня акредитації входять шість спеціалізованих інститутів, аспірантура і докторантура, вища школа управління, технікуми, ліцей, автошкола, кадрове агентство, а також філії та відділення на території всієї України та за кордоном.

В університетський кампус входять навчальні корпуси, медичний центр, конференц-зал, бібліотека, концертний зал, спортивний комплекс, гуртожитки для студентів, продовольчі магазини, студентські їдальні, кафе, ресторани, сауна, перукарня. Здійснюється цілодобова охорона всій території.

В Академії можна пройти навчання по програмі МВА, яка готує висококваліфіковані управлінські кадри з міжнародним освітнім стандартам з досвіду зарубіжних бізнес-шкіл, а також традицій освіти в Україні.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Центр по роботі з випускниками здійснює роботу з надання допомоги студентам при проходженні практик і випускникам академії при їх працевлаштуванні.

На даний момент в МАУП навчаються 26 500 студентів. По закінченні освіти кожен з них отримає диплом бакалавра, спеціаліста або магістра. У структурі Академії працює п'ять спеціалізованих інститутів, ліцей, бібліотека.

Правознавці отримують освіту в Інституті права імені князя Володимира. У створеному спільно з Азербайджаном інституті імені Гейдара Алієва готують майбутніх психологів і соціологів.

Менеджмент викладають в українсько-російському інституті імені Б. Хмельницького. Тут вивчають адміністрування, економіку праці, управління персоналом. Іменем святої княгині Ольги названий інститут, де вивчають інформаційні технології, а також міжнародну економіку. На цьому факультеті можна вивчити основи бухгалтерії й аудиту, маркетинг. Тут готують фахівців з програмної інженерії та прикладних математиків.

Два інститути готують фахівців гуманітарного напрямку. В інституті реклами можна вибрати спеціалізацію з маркетингу або менеджменту, можна освоїти основи професії дизайнера.

У спільному українсько-арабському інституті викладають міжнародні відносини та лінгвістику. Тут готують майбутніх дипломатів, політологів, кадри для управлінської роботи. Є в інституті і філологічне відділення.

При Академії існують курси іноземних мов, телеуніверситет, навіть кадрове агентство і автошкола. У структурі ВНЗ є власний спортивний комплекс, поліклініка. На території Академії обладнаний парк, студентські кафе та їдальня.

В Академії управління персоналом не тільки готують студентів, але і проводять перепідготовку фахівців. У вузі можна поступити в аспірантуру і докторантуру.

Міжрегіональна Академія управління персоналом

Отже, МАУП – це сучасний вищий навчальний заклад європейського зразка.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!